PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا من رو راهنمایی کنید

peyman_nn
17-11-2012, 15:52
سلام
چندین ساله که تو بازی های رایانه ای هستم ولی تا حالا انلاین وشبکه بازی نکرده ام
خیلی کم هم به اینجا سر زده ام
لطفا من رو کمی راهنمایی کنید
بازی های انلاین خیلی امکانات میخاد ؟
اینترنت عالی میخاد ؟
نظم خودش رو داره ؟
لینکی چیزی ندارید که برم اونجا کمی یاد بگیرم ؟
ممنون میشم :sq_13:

parmidapapi
18-11-2012, 08:38
سلام کسی بازی shaiya رو بلده لطفن بهم چت بده تو یاهو خاهش میکنم فقط یه مشکل دارم در راه انداختنش parmidapapi@yahoo.com

peyman_nn
18-11-2012, 09:23
هم شما خسته نباشی
و هم دوستان
یعنی اینقدر سخته 2 تا توضیح بدید ؟

Saeed System
18-11-2012, 09:35
سلام رفیق..

بازی آنلاین باید ببینی چه بازی دوست داری بکنی....مثلا یه سایتهایی هست که توش پر از بازی سرگرم کننده چند نفره هست..مثل بلیارد که شما و دوستت میتونی 2 نفره بازی کنید.که فقط احتیاج به 1 اینترنت پر سرعت adsl دارید .همون 128 من دارم و بازی میکنم.

بعد بازی های تفنگی جدید مثل سری call of duty هم هست. یا بتل فیلد یا قدیمی تر کانتر. اینا هم خیلی حا ل میده که من بیشتر طرفدار اینا هستم.اینا هم فقط باید خود بازی رو داشته باشی مثلا mw3 می خوای آنلاین بازی کنی.بازید خود بازیرو رو داشته باشه + برنامه استیم + کد ارجینال که تو پک بازی

هست. میری تو برنامه استیم کد رو وارد میکنی باز mw3 اضاقه میشه تو منو بعد هم نصبش میکنی و بازی میکنی....

حالا اگر بخای بدون کد بازی کنی. فقط کافیه بازی mw3 رو نصب کنی . بعدش کرک مولتی پلیر 4d1 یا teknogods رو دانلود کنی و بریزی تو پوشه بازی و بازی کنی.

خلاصه همین دیگه. بازیهای آنلاین زیاد هستن. مثل بازیهای استراتژیک ..یا بازیهای ورقی...

برای شروع میتونم بهت سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو معرفی کنم که پر از بازیهای آنلاین و چند نفره مثل بیلیارد و ورق و کللی بازی جالب هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Saeed System
18-11-2012, 09:54
رور این عکس کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نرم افزار استیم. و این مثلا لیست بازیهای منه. من رفتم بازی ارجینال خریدم و از قسمت منو برنامه کد ارجینال بازی رو وارد کردم و بازیهای به لیست من اضافه شدند. و بعد من میتونم با دانلود مستقیم بازی توسط برنامه استیم ..براحتی آنلاین بازی کنم.

برای انلاین بازی کردن باید کد بازی رو داشته باشی. خوب تو ایران همه بازیها معمولا کپی هستند و خیلی کم هست پک ارجینال که با دفترچه راهنما بازی و کد ارجینال همراه و اونم خیلی گرونه نزدیک به 100 یا 200 هزا رتومان.

اما یه سایتهایی هستند که کد دیجیتالی بازیها رو میفروشن. قصد تبلیغ ندارم برای آگاهی می گم مثلا mw3 کد ارجینالش 30 هزار تومن. بعد که کد رو خریدی وارد برنامه استیم میکنی.

اما بازیهای ساخت شرکت EA گیم تحت نرم افزار اریجین origin باید کدشون رو وارد کنی. اونم دقیا مثل استیم فرقی نداره.باید کد ارجینال بازی رو ا زتو منو وارد کنی و بازی میاد تو لیست و بعد دانلود کنی و بازی کنی.

اینم شکل برنامه اریجین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed System
18-11-2012, 10:00
یه سری افراد هستن...مثل روسیها و اکراینیها و خلاصه یسری آدمهای هکر. اینا میان برای اینکه مردم پول به بازی ارجینا ل ندن. برای اینکه قسمت مولتی پلیر بازی کنن. میان قسمت مولتی پلیر بازی رو -- میکنن.

از بازیهای که قسمت مولتی پلیرش -- شده م یتونم به :

cod mw
codmw2
cod mw3
cod 2
bf2
bfbc2
gta sa
gta iv
و خیلی بازیها یدیگه که من بازیشون نکردم.

Saeed System
18-11-2012, 10:04
کلا بازیهای آنلاین روش و راه زیاد داره و مثلا یه برنامه هایی هستند که من ازشون استفاده نکردم تا حالا. مثل گارنا این نرم افزارها هم یه جوری قسمت مولتی بازی رو -- کردن و مردم میتونن با هم بازی کنن.

خلاصه شما تو همین انجمن نگاه کن هر بازی تاپیک خودشو داره. و آموزش آنلاین بازی کردنش هم هست. شما ببین چه بازی دوست داری برو تو تاپیکش و آموزشش رو بخون و بازی کن.

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

peyman_nn
18-11-2012, 11:00
تشکر از شما
کم کم میرم که یاد بگیرم
ولی خب مثلا بازی کال اف رو چطوری بازی میکنیم ؟
تصوری ازش ندارم ، یک خورده بی سواد هستم ،
یک خورده در مورد اون هم توضیح بدید

بیش از 200 بازی دارم ، دیروز خواستم برم بازی guild war 2 رو بگیرم ، گفتن نیست و انلاین هستش و من رو به اینجا راهنمایی کردند

Saeed System
18-11-2012, 11:36
خواهش میکنم وظیفمه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

این تاپیک COD MW3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش آنلاین بازی کردن توصفحه اولش نوشته اما من باز یه توضیح کوچیکی د رموردش عرض کنم...

COD MW3 از 3 طریق میشه آنلاین زد..1- استیم ( کد ارجینال که الان 40 تومن شده) 2 - تکنو گاد 3- به روش 4D1

که الان همه سرورهای ایرانی با پینگ پایین داخل 4D1 ستند.

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک بازی مراجعه کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

peyman_nn
18-11-2012, 12:02
بازم تشکر
این دگمه تشکر چرا نیستش؟

Saeed System
18-11-2012, 12:11
بازم تشکر
این دگمه تشکر چرا نیستش؟

خواهش میکنم...:11:

تو این قسمت فروم دکمه تشکر نیستش و همچنین پستها شمارش نمیشه.

peyman_nn
10-01-2013, 09:41
سلام
تاپیک guild war2 کجاست ؟
داریم ؟

peyman_nn
15-01-2013, 12:14
دوستان راهنمایی کنید لطفا

TR4NC3
16-01-2013, 21:18
دوست عزیز بازی League Of Legends را دانلود کنید برای آنلاین , خیلی حال میدهد و سرگرم کننده است .
سیستم بالا نمیخواهد و شما بدون هیچ دشواری میتوانید بازی کنید .
این هم تاپیک اش است : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guild Wars 2 هم میداریم ولی من آن را هنوز خودم بازی نکرده ام , این تاپیک اش است :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر خوب بود بگویید , من هم خواهم آمد .

peyman_nn
19-01-2013, 22:09
تشکر برادر