PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه بفهمیم کامپیوترمون کنترل میشه و راه مقابله باهاش چیه؟؟

tiyam 01
17-11-2012, 15:16
سلام
اولاً از کجا بفهمیم کامپیوترمون کنرل میشه (کسی هر کاری با پی سی انجام میدیم میبینه.. همون ریموت اینا) نرم افزار کی لاگر نصب هست
دوماً راه مقابله باهش چیه... عوض کردن ویندوز و عوض کردن پسورد ایمیل جواب میده؟
نرم افزارهای هست اینجور برنامه ها رو شناسایی کنه و جلوشون رو بگیره؟؟ (خودم فکر می کنم نرم افزاری برای مقابله با کی لاگر بود، درست خاطرم نمیاد)

saeidtop
14-12-2012, 15:34
سلام به دوستان. من خیلی از اینترنت استفاده میکنم. ام دیروز وقتی خواستم صبح کامپیوتر رو خاموش کنم اخطار زیر در صفحه کامپیوتر مشاهده کردم .هیچ کاری نمتونستم بکنم .بجز تعویض ویندوز.
پس از تعویض باشرکت تماس گرقتم گفتم : این پیغام روی صفحه امده بود ایا از پلس فتا بود یا سپاه جایی اخطار داده شده ؟ گفتن نه شما -- شدید .شما بگید من حالا چی کار کنم .چی کار کنم اگه -- شدم این هکر دیگه سراقم نیاد.
البته نمی دونم چطور شد.

*Batman*
14-12-2012, 20:08
سلام به دوستان. من خیلی از اینترنت استفاده میکنم. ام دیروز وقتی خواستم صبح کامپیوتر رو خاموش کنم اخطار زیر در صفحه کامپیوتر مشاهده کردم .هیچ کاری نمتونستم بکنم .بجز تعویض ویندوز.
پس از تعویض باشرکت تماس گرقتم گفتم : این پیغام روی صفحه امده بود ایا از پلس فتا بود یا سپاه جایی اخطار داده شده ؟ گفتن نه شما -- شدید .شما بگید من حالا چی کار کنم .چی کار کنم اگه -- شدم این هکر دیگه سراقم نیاد.
البته نمی دونم چطور شد.

سلام
من که هیچ عکس و پیغامی رو مشاهده نمیکنم!
یه تاپیک تو بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنید و به طور کامل و شفاف توضیح بدید که چه اتفاقی افتاده
عین پیغام رو منعکس کنید.ترجمه نکنید!

ayan143
21-04-2015, 11:25