PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوتهای صفحات dynamic & static ؟

artist5
17-11-2012, 01:55
با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان.

من میخواستم طراحی صفحات وب را شروع کنم...اگر اشتباه نکنم 2 نوع صفحات وب داریم..
Dynamic & Static
میشه لطف کنید و تفاوت های این دو نوع را به من بگویید...و هم چنین بگویید که کدام یکی کاربردی تر است.ممنون میشم اگر کمکم کنید.

nits
17-11-2012, 02:09
سلام
دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک جدید جستجو کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اینکه کدوم کاربردی تر هست شما خودت چی فکر میکنی ؟

artist5
17-11-2012, 22:48
سلام.
ممنون از راهنمایی شما.
با این تفاصیل %100 سایتهایی که به صورت dynamic طراحی شده است بهتر است و صفحات dynamic کاربردی تر هستند چون که کارهای بسیار زیاد تری انجام میدهند

برای یاد گرفتن ساخت صفحات dynamic کدام برنامه ها را بایستی یاد بگیرم
ممنون میشم اگر کمک کنید.

hamid_diablo
17-11-2012, 23:15
خوب باید سمت زبانهای تحت وب مانند PHP و ASP.NET برید

artist5
18-11-2012, 16:42
یک سوال دیگه:
آیا میتونم با برنامه هایی مثل جوملا سایتهای dynamic بسازم؟
اگر جواب مثبت است..آیا سمت زبان برنامه نویسی(PHP.ASP.NET) برم بهتره یا سمت برنامه هایی مثل جوملا
چه مزیت هایی یک زبان برنامه نویسی داره که برنامه هایی مثل جوملا اونا را نداره؟
در ضمن آیا شما با این حرف من که صفحات dynamic کاربردی تر هستند موافق هستید یا این که خیر؟لطفا توضیح میدهید
ممنون

artist5
21-11-2012, 13:24
کسی کمکم نمیکنه؟

masooodj67
21-11-2012, 13:43
سلام دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم جوملا یا هر سیستم مدیریت محتوایی زبان نیست فقط یک سیستمه که در اون از زبانهایی مثل php و asp.net بهره گرفته میشه و پایه صفحات هم که بر اساس html بناست و البته css ،در مورد اینکه داینامیک بهتره ،چو دانی و پرسی خطاست معلومه که بهتره البته در اکثر مواقع .و در مورد اینکه یا php یا asp برو تو اینترنت بگرد بزرگانی اندر این موضوع بحث ها کرده اند که به نظر بنده (کاملا نظر شخصیه) asp.net با داشتن مکملی چون سی شارپ و ویژوال استادیو و مایکروسافت فعل حال بهتر به نظر میاد

موفق باشی.

tabriz-info
29-11-2012, 17:28
یک سوال دیگه:
آیا میتونم با برنامه هایی مثل جوملا سایتهای dynamic بسازم؟
اگر جواب مثبت است..آیا سمت زبان برنامه نویسی(PHP.ASP.NET) برم بهتره یا سمت برنامه هایی مثل جوملا
چه مزیت هایی یک زبان برنامه نویسی داره که برنامه هایی مثل جوملا اونا را نداره؟
در ضمن آیا شما با این حرف من که صفحات dynamic کاربردی تر هستند موافق هستید یا این که خیر؟لطفا توضیح میدهید
ممنون

دلیل پرسیدن این سوال شما اینه که مقاله ی مربوط به تفاوت استاتیک و دینامیک رو نخوندید استاتیک یا دینامیک بودن اصلا ربطی به ( به قول شما ) برنامه مورد استفاده نداره