PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اختلال در NVIDIA GeForce 8400 GS

roozbeh1987
17-11-2012, 01:33
NVIDIA GeForce 8400 GS

Windows XP

چندتا برنامه نامعتبر نصب کردم کارت گرافیکم بهم ریخته و دیگه نمیتونه برنامه های معمول رو اجرا کنه ، برنامه های نامعتبر رو پاک کردم از سیستم اما وضعیت کارت گرافیک تغییری نکرد .

مثلا موقع اجرای بازی فوتبال PES2013 که هر روز راحت اجرا میشد این Error رو میده :

Warning
Your Compiuter Does Not Meet The Minimum System Requimenets to Run this Software
As a result , you may experience errors during operation.
Your Video Card does not meet the required specifications.(GPU:Shader 3.0
unable to implement settings due to insufficient Computer specifications

خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

با سپاس فراوان

EXTREME
17-11-2012, 09:34
NVIDIA GeForce 8400 GS

Windows XP

چندتا برنامه نامعتبر نصب کردم کارت گرافیکم بهم ریخته و دیگه نمیتونه برنامه های معمول رو اجرا کنه ، برنامه های نامعتبر رو پاک کردم از سیستم اما وضعیت کارت گرافیک تغییری نکرد .

مثلا موقع اجرای بازی فوتبال PES2013 که هر روز راحت اجرا میشد این Error رو میده :

Warning
Your Compiuter Does Not Meet The Minimum System Requimenets to Run this Software
As a result , you may experience errors during operation.
Your Video Card does not meet the required specifications.(GPU:Shader 3.0
unable to implement settings due to insufficient Computer specifications

خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

با سپاس فراوان

سیستم رو ریستور کنید
درست نشد ریپیر کنید ویندوز رو
بهتر بود اون برنامه هارو با نرم افزرار your unistaller پاک میکردین که کلیدهای رجیستریشم پاک بشه

درایور گرافیک رو هم از سیف مود پاک کنید و دوباره آخرین ورزنشو از ویندوز نصب کنید

roozbeh1987
17-11-2012, 17:53
تشکر از راهنمایی شما سیستم رو ریستور کردم اما فقط چند ساعت امکان بازگشت به گذشته داشت البته ظاهر ویندوز نرمال شد اما مشکل عدم اجرای برنامه های با گرافیک بالا هنوز وجود داره . حالا برای ریپیر کردن ویندوز باید به کدوم قسمت کامپیوتر برم ؟ cd درایور کارت گرافیک خودم مفقود شده ... چطوری درایور کارت گرافیک رو از سیف مود پاک کنم و آخرین ورژنش رو از ویندوز نصب کنم ؟ از قسمت ADD REMOVE PROGRAM پاکش کنم ؟ آخرین ورژن درایور گرافیک رو از اینترنت بگیرم ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید با سپاس فراوان

EXTREME
17-11-2012, 18:24
تشکر از راهنمایی شما سیستم رو ریستور کردم اما فقط چند ساعت امکان بازگشت به گذشته داشت البته ظاهر ویندوز نرمال شد اما مشکل عدم اجرای برنامه های با گرافیک بالا هنوز وجود داره . حالا برای ریپیر کردن ویندوز باید به کدوم قسمت کامپیوتر برم ؟ cd درایور کارت گرافیک خودم مفقود شده ... چطوری درایور کارت گرافیک رو از سیف مود پاک کنم و آخرین ورژنش رو از ویندوز نصب کنم ؟ از قسمت ADD REMOVE PROGRAM پاکش کنم ؟ آخرین ورژن درایور گرافیک رو از اینترنت بگیرم ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید با سپاس فراوان

درایور شو دانلود کنید

برای ریپیر ویندوز سی دی ویندوز xp تون رو بزاارین و وقتی سیستم رو بوت کردین به جای f8 کلید r رو بزنید برای ریپیر اگه ویندوزتون xp باشه
اگه ویندوز سون باشه باید دیسک تعمیر درست کنید و با اون ریپیر کنید
درایور رو از سایت خود انویدیا دانلود کنید درایور فعلی رو از سیف مود پاک کنید و درایور جدید رو در محیط ویندوز نصب کنید