PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی های آفلاین تحت شبکه

black.assassin
16-11-2012, 17:23
سلام به بروبچ گل p30world :sq_25:
دوستان به شدت دنبال بازی های تحت شبکه هستم. دوران دانشجویی و خوابگاه و لپ تاپ. فقط تحت شبکه میچسبه. یه سری بازی خودم دارم. بازم اگر بود بفرمایید چون اونجا اینترنت ندارم و باید هر چی لازمه ببرم برای بازی.
counter strike
stronghold crusader
C & C : Generals
Splinter cell : conviction
spec ops

اگه بازی دیگه ای هست بگین. البته MW3 رو هم فکرکنم بشه اما روشش رو نمی دونم. در ضمن co-op نباشه بهتره. خیلی ممنون :sq_9:

parmidapapi
18-11-2012, 08:28
سلام کسی بازی shaiya رو بلده لطفن بهم چت بده تو یاهو خاهش میکنم فقط یه مشکل دارم در راه انداختنش

black.assassin
26-12-2012, 21:53
UP:n11::n16:

S.R Download
27-12-2012, 18:53
MineCraft هم خیلی حال میده البته گرافیک رضایت بخشی نداره ولی اینقدر غرق در بازی میشی اصلا گرافیکش رو حس نمیکنی :n02:

S.R Download
27-12-2012, 18:55
سری بازی های NFS و FIFA هم خوبه

counter14
27-12-2012, 18:56
سلام به بروبچ گل p30world :sq_25:
دوستان به شدت دنبال بازی های تحت شبکه هستم. دوران دانشجویی و خوابگاه و لپ تاپ. فقط تحت شبکه میچسبه. یه سری بازی خودم دارم. بازم اگر بود بفرمایید چون اونجا اینترنت ندارم و باید هر چی لازمه ببرم برای بازی.
counter strike
stronghold crusader
C & C : Generals
Splinter cell : conviction
spec ops

اگه بازی دیگه ای هست بگین. البته MW3 رو هم فکرکنم بشه اما روشش رو نمی دونم. در ضمن co-op نباشه بهتره. خیلی ممنون :sq_9:

سلام می تونی تو شبکه کردن سیستم هام ککم کنی؟
من تو دو تاش لوکال کانکشن ندارم...؟

black.assassin
29-12-2012, 11:55
MineCraft هم خیلی حال میده البته گرافیک رضایت بخشی نداره ولی اینقدر غرق در بازی میشی اصلا گرافیکش رو حس نمیکنی :n02: حتما امتحان می کنم. مرسی
سری بازی های NFS و FIFA هم خوبه البته بازی ریسینگ بلور رو بازی می کنیم که خیلی هم جالبه. nfs هم فکر کنم most wanted شبکه میشه؟ ورژن دیگه ای هم هست ؟ حیف fifa 9 به بعد قسمت lan حذف شد
سلام می تونی تو شبکه کردن سیستم هام ککم کنی؟ من تو دو تاش لوکال کانکشن ندارم...؟ به احتمال خیلی زیاد کارت شبکه اون دو تا نصب نیست. از اینترنت دانلود و نصب کنید.

Iloveu-ALL
29-12-2012, 12:43
warcraft III مپ dota
call of duty 2
call of duty moder warfare 1,2,3
این ها خوب هاشن! call of duty black ops II هم بدک نیست / اگر هم باز هم از این ها خوشت نمیاد call of duty world at war بعد از این ها [سری COD] پیشنهاد میشه!