PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا سوال درباره ی تلویزیون 40ex650 سونی دارم

habstem
15-11-2012, 18:50
سلام

اول اینکه، چطور می شه ساعت تلویزیون رو تنظیم کرد و تغییر داد؟

دوم اینکه، توی بخش setting قسمت language، فقط english و یه زبون دیگه (شبیه ژاپنی) داره
نمی شه منو ها رو فارسی کرد؟
(تلتکست رو فارسی نشون میده، menu هاش می خوام فارسی بشه)

گیرنده دیجیتال داخلی هم داره، اونم نمی خوام تنظیم کانال هاش به هم بریزه

ممنون:sq_24:

habstem
14-12-2012, 14:03
سلام

اول اینکه، چطور می شه ساعت تلویزیون رو تنظیم کرد و تغییر داد؟

دوم اینکه، توی بخش setting قسمت language، فقط english و یه زبون دیگه (شبیه ژاپنی) داره
نمی شه منو ها رو فارسی کرد؟
(تلتکست رو فارسی نشون میده، menu هاش می خوام فارسی بشه)

گیرنده دیجیتال داخلی هم داره، اونم نمی خوام تنظیم کانال هاش به هم بریزه

ممنون:sq_24:

اگه کسی از دوستان مایل بود جواب مارو بده، لطفا این رو هم بگید که آیا می شه باهاش برنامه های در حال پخش رو ضبط کرد (فقط با خود تلویزیون، بدون وسایل جانبی)؟

مرسی!

habstem
02-01-2013, 11:45
اگه کسی از دوستان مایل بود جواب مارو بده، لطفا این رو هم بگید که آیا می شه باهاش برنامه های در حال پخش رو ضبط کرد (فقط با خود تلویزیون، بدون وسایل جانبی)؟

مرسی!

من صبرم زیاده :دی

habstem
03-01-2013, 18:18
منتظر....
شکیبا باشید....
لطفا صبر کنید....
waiting for reply..... :n12:

asgharyazer
04-01-2013, 19:38
با سلام برای هر دو مورد ابتدا وارد منوی تنظیمات شده سپس وارد تنظیمات سیستم وبعد منوی راه اندازی اتوماتیک شده وبا انتخاب زبان وکشور وتاریخ وتنظیمات بعدی تلویزیون را راه اندازی بکنید

habstem
07-01-2013, 12:23
با سلام برای هر دو مورد ابتدا وارد منوی تنظیمات شده سپس وارد تنظیمات سیستم وبعد منوی راه اندازی اتوماتیک شده وبا انتخاب زبان وکشور وتاریخ وتنظیمات بعدی تلویزیون را راه اندازی بکنید

سلام
....

راه اندازی :n13:

berendji
07-01-2013, 21:45
شرمنده که جواب سوالت رو نمیدونم ولی از فرصت استفاده کنم حداقل پستت بیاد بالا!
نظر بده در مورد این مدل.چطوره؟ چه مشکلاتی داره؟ فرمت هارو راحت از رو USB پخش میکنه؟

habstem
09-01-2013, 22:19
مدل خوبیه
همه چی اوکیه

فقط مشکل زبان و ساعتش رو نمیدونم چطور حل کنم.

از usb هم خوب پخش می کنه
کلا نیاز به تنظیم و اینا زیاد نداره
خودش خودشو اوکی می کنه:دی

hapalii
10-01-2013, 13:15
مدل شما از رو usb مثل همه مدل های سونی فرمت اصلی و کاربردی که MKV پخش نمیکنه و کلا فقط MP4 و m2ts
در مورد ضبط هم این قابلیت رو نداره

اما در مورد تنظیمات نمی دونم چرا می گید فقط دو زبان رو داره ؟ باید بیشتر باشه اگر با گارانتی بازارگانی ایرانه اگر هم بدونه گارانتی که خوب باید دید سفارش چه منطقه ای هست .

اما در کل اگر ریست فکتوری کنید و تنظیمات از اول خودتون شروع کنید شاید مشکل حل بشه کافی مثلا کشور رو سنگاپور انتخاب کنید تا دیجیتال تون به مشکل نخورده ساعت و غیره رو هم همان جا میشه تنظیم کرد .

habstem
15-02-2013, 19:35
جمله بندیِ این رو نمی فهمم:

مدل شما از رو usb مثل همه مدل های سونی فرمت اصلی و کاربردی که MKV پخش نمیکنه و کلا فقط MP4 و m2ts

:n13:

smhsh121
15-02-2013, 19:45
جمله بندیِ این رو نمی فهمم:

:n13:

یعنی بیخیال mkv بشو و اگر خواستی چیزی دانلود کنی فقط mp4 و m2ts بگیر.

habstem
15-02-2013, 20:11
در مورد ضبط هم این قابلیت رو نداره

اما در مورد تنظیمات نمی دونم چرا می گید فقط دو زبان رو داره ؟ باید بیشتر باشه اگر با گارانتی بازارگانی ایرانه اگر هم بدونه گارانتی که خوب باید دید سفارش چه منطقه ای هست .

اما در کل اگر ریست فکتوری کنید و تنظیمات از اول خودتون شروع کنید شاید مشکل حل بشه کافی مثلا کشور رو سنگاپور انتخاب کنید تا دیجیتال تون به مشکل نخورده ساعت و غیره رو هم همان جا میشه تنظیم کرد .

اگر خاور میانه را انتخاب کنیم ، اسم کانال ها نمی آید و اگر هم سنگاپور را انتخاب کنیم نمی توانیم ساعت را درست ببینیم و EPG فارسی را برعکس نشان می دهد! در حالی سیستم عامل فارسی داره.

astronix
23-03-2015, 15:02
اگر خاور میانه را انتخاب کنیم ، اسم کانال ها نمی آید و اگر هم سنگاپور را انتخاب کنیم نمی توانیم ساعت را درست ببینیم و EPG فارسی را برعکس نشان می دهد! در حالی سیستم عامل فارسی داره.

سلام .
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . نونستی راه حلی پیدا کنی ؟

habstem
04-05-2015, 09:52
سلام .
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . نونستی راه حلی پیدا کنی ؟

سلام
من چند وقتی بود تو این فروم نیومده بودم!!!

نه دیگه مشکل رو بی خیال شدم!