PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز از طریق فلش ؟؟

barslona2006
15-11-2012, 16:22
سلام دوستان من میخوام ویندوز 7 یا 8 یا ایکس پی رو دان کنم و بعد از طریق فلش رو سیستم نصبش کنم
میتونم انجام بدم یا نه
فقط با سی دی میشه؟
اگر رو فلش میشه اموزشش رو بذارید ممنون میشم

jafarian
16-11-2012, 15:11
شما برنامه WinSetupFromUSB ورژن بتا رو از لینک پایین دانلود کنیدبعدشم با این برنامه بسته به حجم فلش خودتون هرچند تا ویندوز که بخواین روی فلش میتونید بوت کنید به اینصورت که

ابتدا برنامه رو اجرا کنید قبلش فلش به سیستم وصل باشه فرمت شده باشه بصورت fat32 بعد بطور مثال سیدی ویندوز xp رو داخل دستگاه قراربدین چکمارک گزینه شماره 2 رو بزنید بعدشم طبق شما 4 گزینه مربوط به xp رو انتخاب کنید مسیر درایو ویندوز xp رو بدین بعدشم رو گزینه شماره 5 کلیک کنید کارتموم میشه برای 7 یا 8 هم باید گزینه شماره 3 رو چکمارکش بزنید:20:

WinSetupFromUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

barslona2006
16-11-2012, 15:19
شما برنامه WinSetupFromUSB ورژن بتا رو از لینک پایین دانلود کنیدبعدشم با این برنامه بسته به حجم فلش خودتون هرچند تا ویندوز که بخواین روی فلش میتونید بوت کنید به اینصورت که

ابتدا برنامه رو اجرا کنید قبلش فلش به سیستم وصل باشه فرمت شده باشه بصورت fat32 بعد بطور مثال سیدی ویندوز xp رو داخل دستگاه قراربدین چکمارک گزینه شماره 2 رو بزنید بعدشم طبق شما 4 گزینه مربوط به xp رو انتخاب کنید مسیر درایو ویندوز xp رو بدین بعدشم رو گزینه شماره 5 کلیک کنید کارتموم میشه برای 7 یا 8 هم باید گزینه شماره 3 رو چکمارکش بزنید:20:

WinSetupFromUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون بابت جوابت
ولی من اینو نفهمیدم باید حتما" دیسک ویندوز باشه؟ چون من میخوام ویندوز رو دانلود کنم چون در حال حاضر درایوم پوکیده

jafarian
16-11-2012, 15:47
ممنون بابت جوابت
ولی من اینو نفهمیدم باید حتما" دیسک ویندوز باشه؟ چون من میخوام ویندوز رو دانلود کنم چون در حال حاضر درایوم پوکیده

شما حتما نیازی نیست ویندوز روی سیدی داشته باشین شما وقتی که ویندوز دانلود کردین چون بصورت iso فایل iso رو داخل یک درایو مجازی قرارمیدین بطور مثال Virtual CloneDrive بعدشم بجایی که مسیر سیدی رام بدین مسیر درایو مجازی رو میدین که فایل iso ویندوز در اون قراردادین.

supernova8609
07-05-2014, 10:07
سلام ممنون که اینقدر خوب جواب میدین. یه سوال دیگه:n13: این فایل ایزو که میگین شکلش مثل فایل فشرده است؟ :5:

supernova8609
07-05-2014, 10:17
winSetupFromUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارور میده! :n03:
همه مراحلی که گفتی رو انجام دادم.وقتی دکمه go رو میزنم میگه
could not install grub4dos MBR
...

N A V A R O
07-05-2014, 12:02
سلام ممنون که اینقدر خوب جواب میدین. یه سوال دیگه:n13: این فایل ایزو که میگین شکلش مثل فایل فشرده است؟ :5:

اگر نرم افزار زیر نصب باشد به صورت iso و اگر winrar یا wnzipنصب باشند به صورت فایل فشرده نشان داده می شود.

vahidmir2000
13-05-2014, 16:22
برنامهء Novicorp WinToFlash 0.8.0000 هم برنامهء خوبیه. کار باهاش خیلی راحته و چندباری ازش استفاده کردم و مشکلی نداشته.