PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کتاب ها و رشته های تحصیلی در مدارس خارج از کشور!

Iloveu-ALL
14-11-2012, 17:35
سلام. ببخشید کتاب ها و رشته های تحصیلی در مدارس خارج از کشور به چه صورته؟!
الان تو آمریکا و ... تو دوره ی دبیرستان چه رشته هایی رو دارایه!؟ تو ایران 5تاست ریاضی و فیزیک ، تجربی و ...
انتخاب رشته اوناهم تو دوره دبیرستانه!؟

کاربر شماره ی یک
15-11-2012, 02:25
شرح مختصر سیستم آموزشی امریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])توی وب فارسی همه ی چیزی که درباره ی سیستم های آموزشی دیگه میشه فهمید همین لینک بالاست ولی اگه توی صفحات انگلیسی زبان جستجو کنید مطمئنا جواب تمام سوالاتتون رو میگیرید ! من به خاطر سرعت پایین اینترنتم نتونستم منتهی میتونید از مترجم سایت گوگل استفاده کنید و توی صفحات انگلیسی هم کتاباشون و هم مدل درس دادنشون رو بفهمید ! اما تا اونجایی که یکی دو روز قبل توی یه برنامه ی تلویزیونی درباره ی سیستم آموزشی حرف میزدند هیچ جای دنیا مثل ما اینقدر کتاب محور نیستند و زیاد کتاب اهمیتی نداره ....

Iloveu-ALL
18-11-2012, 00:50
شما مطمئنید که "هیچ جای دنیا مثل ما اینقدر کتاب محور نیستند و زیاد کتاب اهمیتی نداره ...." پس چطوریه و به چی اهمیت میدن؟ و تمرکزشون رو چی هست!؟

کاربر شماره ی یک
20-11-2012, 16:44
شما مطمئنید که "هیچ جای دنیا مثل ما اینقدر کتاب محور نیستند و زیاد کتاب اهمیتی نداره ...." پس چطوریه و به چی اهمیت میدن؟ و تمرکزشون رو چی هست!؟
من که مطمئن نیستم چون این جمله رو هم از تلویزیون و اونایی که بررسی میکردن نقل قول کردم ! ولی خب اونجور که من از بحثشون فهمیدم منظورشون این بودکه کتاب کمیت درصد حساب میشه ، معلم باید به کیفیت یاد گیری بپردازه یعنی شخصی که کلاس ریاضی میره واقعا ریاضی یادبگیره ، شخصی که سرکلاس عربی حاضر میشه واقعا زبان عربی رو مسلط بشه و درباره ی تمام درسها همینطور ، بیشتر شیوه ی دبیر حسابه و درصد یادگیریه واقعی !
الان سر کلاسای ما زبان یاد میدن ، توی آموزشگاه هم یاد میدن ! یکیه ؟ اونجا کتاب محور نیست ، هدف یادگرفتن زبان انگیسیه نه تموم کردن کتاب !
امیدوارم جوابم کامل بوده باشه !