PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی حذف برنامه real Desktop....؟!

n_33
13-11-2012, 20:34
سلام دوستان
من برنامه real desktop رو نصب کردم ولی حالا هرکاری میکنم حذف نمیشه ! میخوام دسکتاپم برگرده به حالت اصلی ویندوز ! ممنون میشم راهنماییم کنید ...

jafarian
14-11-2012, 16:13
سایت پایین برای حذف این برنامه به اینصورت گفته عمل کنید که:20:

ابتدا برنامه perfect uninstaller ازلینک پایین دانلود نصب کنید سیستم ریستارت کنید بعدشم کلید f8 بزنید از بین گزینه های موجو که به نمایش در میاد گزینه safe mode انتخاب کنیدبعدم برنامه perfect uninstaller که نصب کردین از داخل این محیط اجراش کنید بعدش اقدام به حذف تم کنید یا که از برنامه Force Uninstall میتونید استفاده کنید

perfect uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How to uninstall a program "real desktop" but it is still running in my computer and can't turn it off ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matin joker
25-03-2014, 21:26
[QUOTE=n_33;7314743]سلام دوستان
من برنامه real desktop رو نصب کردم ولی حالا هرکاری میکنم حذف نمیشه ! میخوام دسکتاپم برگرده به حالت اصلی ویندوز ! ممنون میشم راهنماییم کنید ...[/QUOTE ]

سلام.دوست عزیز.اول سیستمتو رو حالت safe mod قرار بده.برای اینکار هنگامی که کامپیوتر رو روشن کردی قبل از بالا اومدن ویندوز چند بار کلیدF8رو بزن بعد یه صفحه باز میشه.رو Safe mod اینتر کن بعد برو برنامتو Uninstall کن.اگه جواب نداد یه روش دیگه بلدم.اینم ایمیلم:
Matin.moradi3d78@gmail.com:n20::n12::n19::n10::n08 :