PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صدا بعد از نصب ویندوز

*IN*
13-11-2012, 20:33
سلام
من واسه یکی از دوستام ویندوز نصب کردم الان هر کاری میکنم از سیستم صدا در نمیاد...
اس÷یکراش و سیم اسپیکرش سالمه و سیستم هم در اون قسمت ولیوم کنترل نشون میده که صدا هست...
چند بار درایور صدا رو پاک کردم و دوباره ریختم ولی جواب نداد...
الان مشکل این از کجاست؟
ممنون

*IN*
15-11-2012, 00:00
راه حلی واسه درست کردن این نیست؟

ask_bl
15-11-2012, 01:42
مدل و برند مادربرد چیه؟

*IN*
15-11-2012, 11:05
P5pl2-e
ASUS

jafarian
15-11-2012, 16:38
P5pl2-e
ASUS

اول از همه به داخل بایوس برین ببینید صدای سیستم درحالت enable باشه بعدشم روشهای پایین برین:20:

روش اول

مادربوردشما آخرین درایوری صدایی که براش موجود مربوط به ویستا میشه نه سون شما اگر صدا رو بصورت اتومات سیستم شناسایی میکنه اماصدایی ازاسپیکرها خارج نمیشه اینکارکنید برنامه driver genius دانلود کنید بعدشم اجراش کنید دیتابیس برنامه رو اول آپدیت کنید برای کاربا این برنامه هم حتما از vpn باید استفاده کنید درمرحله بعد درایورصدا رو به وسیله این برنامه گرفتین برنامه Driver Fusion ازلینک دوم دانلود کنید بعدنصبش کنید سیستم ریستارت کنید ازطریق safe mode بالا بیاین این برنامه Driver Fusion اجرا کنید بعد روی گزینه sound ابتدا کلیک کنید بعد دکمه analyze فشاربدین درصفحه بعدم روی گزینه delete کلیک کنید بعد که کارش به اتمام رسید پنجره دیوایس منیجر اجرا کنید به قسمت مربوط به صدا برین روی صدای سیستم خودتون کلیک راست گزینه unistall انتخاب کنید کارش که به اتمام رسید سیستم ریستارت کنید بصورت عادی بالا بیاین صدای سیستم نصب کنید

Driver Genius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

اگر با روش قبل رفع مشکل نشد فایل پایین دانلود کنید اجراش کنید بعد ببینید صدای سیستم فیکس میشه یا که نه

troubleshooter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*IN*
15-11-2012, 16:52
اول از همه به داخل بایوس برین ببینید صدای سیستم درحالت enable باشه بعدشم روشهای پایین برین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوری؟؟؟؟؟

jafarian
16-11-2012, 14:45
چه جوری؟؟؟؟؟

چون مادربورد شما ایسوس گزینه ای که داخل عکس مشخص کردم باید پیدا کنید enable کنید اگرکه disable اگرم که فعال بود اون روشهای دیگه رو تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*IN*
29-12-2012, 12:10
این مشکل صداش برطرف شد ولی الان اومده میگه از وقتی ویندوزم عوض شده سرعت نتم اومده پایین...
یه هم چین چیزی ممکنه؟
هیچ برنامه اضافه ایی روی سیستمش نیست که از اینترنت استفاده کنه...

jafarian
29-12-2012, 16:37
این مشکل صداش برطرف شد ولی الان اومده میگه از وقتی ویندوزم عوض شده سرعت نتم اومده پایین...
یه هم چین چیزی ممکنه؟
هیچ برنامه اضافه ایی روی سیستمش نیست که از اینترنت استفاده کنه...

این مشکل کند بودن اینترنت در قسمت مربوط به سرويس اينترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بحثش شده میتونید ببینید الان اکثرادچارش شدن یک مشکل همگانی داره میشه به غیر از اونم به مواردی که تاحدودی ربط داره بطور مثال میشه گفت آپدیت ویندوز که باید خاموش شود یا برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنن برای چک کردن این موارد که بطور مثال کدوم برنامه داره ازاینترنت استفاده میکنه من برنامه Cucusoft Net Guard پیشنهاد میدم استفاده کنید.