PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نوشتن برنامه c++ با visual studio 2010

Greedy
13-11-2012, 11:47
سلام من تازه visual studio 2010 نصب کردم میخوام برنامه باهاش بنویسم حتی یک برنامه ساده هم مینویسم میخوام اجراش کنم ارور میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل چیه ؟ویندوزم سون 64 بیتی هست

saeed_136915
13-11-2012, 12:50
سلام
شما وقتی میخوای یه پروژه جدید بسازی اول کار که ازت یه سوالاتی میپرسه (الان یادم نمیاد دقیق) باید تیک Use Precompiled Headers رو برداری. میتونی بعد از ایجاد پروژه هم از قسمت Properties اون رو پیدا کنین.
اون هدر stdafx.h رو هم بردارین از اول برنامه

Greedy
13-11-2012, 13:56
سلام
شما وقتی میخوای یه پروژه جدید بسازی اول کار که ازت یه سوالاتی میپرسه (الان یادم نمیاد دقیق) باید تیک Use Precompiled Headers رو برداری. میتونی بعد از ایجاد پروژه هم از قسمت Properties اون رو پیدا کنین.
اون هدر stdafx.h رو هم بردارین از اول برنامه

سلام همچین چیزی که شما گفتید پیدا نکردم
من تو کتاب c++ جعفرنژاد هم چند صفحه اخرش توضیح داده بود اموزش نوشتن برنامه با vs2010 همه مراحلش هم رفتم ولی موقع اجرا این ارور میده

saeed_136915
13-11-2012, 17:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greedy
13-11-2012, 18:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا ارورهاش عوض شد اینا رو میگه :

Error 1 error C2065: 'cout' : undeclared identifier

این تیک بردارم که هدر و کتابخانه ها رو شناسایی نمیکنه ؟

mehran50
17-02-2013, 11:55
سلام
منم مشکل دارم ویژوال استادیو من هیچی رو کامپایل نمیکنه ویندوزم 32 بیتیه دوباره نصبش کردم بازم ارور موقع اجرا میده.
هیچی توش تمینویسم اجرا میکنم ارور میده میخوام یک کد ساده سی پلاس پلاسو اجرا کنم ؟؟؟؟؟؟
اینم ارورش :

Error 1 error LNK1123: failure during conversion to COFF: file invalid or corrupt

Greedy
17-02-2013, 12:03
سلام
منم مشکل دارم ویژوال استادیو من هیچی رو کامپایل نمیکنه ویندوزم 32 بیتیه دوباره نصبش کردم بازم ارور موقع اجرا میده.
هیچی توش تمینویسم اجرا میکنم ارور میده میخوام یک کد ساده سی پلاس پلاسو اجرا کنم ؟؟؟؟؟؟
اینم ارورش :

Error 1 error LNK1123: failure during conversion to COFF: file invalid or corrupt

برای من که مشکلش framework بود که فریم ورک 3.5 میخواست نصب کردم درست شد