PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یافتن برنامه دانلود شده

hatefkhodaei
25-07-2006, 20:41
سلام.
من برنامه یاهو مسنجر را از سایت یاهو دانلود و نصب کردم, حالا برنامه دانلود شده را پیدا نمی کنم .
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

masoud908
25-07-2006, 22:35
ببين دو راه حل بهت ميگم كه فكر ميكنم خودت بلد باشي:
1-سرچش كن.
2-اگر از دانلود منجر استفاده ميكني ببين مسير پيش فرض برنامه هاي دانلود شده كجاست يا اگر با همون دانلودر اينترنت اكسپلورر استفاده ميكني يك فايل ديگه رو دانلود كن ببين مسير پيش فرض برنامه كجاست.
به احتمال زياد مشكلت حل ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
26-07-2006, 02:54
اگه از IE برای دانلود استفاده کردی میتونی از تو Temporary internet file پیداش کین.
تو درایوی که ویندوز نصبه تو پوشه ای که اسم یوزرت روشه یه پوشه پنهان هست از اونجا برو.

ehsan_monster
26-07-2006, 07:48
ببين وقتي ياهورو از سايتش برا نصب مي زني ابتدا يه فايل كوجيك رو كامبيتر دانلود ميشه كه روي اون كه كليك مي كني شروع به دانلود مي كنه و بعد از تمام شدن ميره برا اينستال حالا شما وقتي اينستال تموم شد همين طور بندرهاينستال رو ول كن و برو تو [win drive]:\Documents and Settings\[esm karbarit]\localsetting\temp و بعى فايلي كه نامش شبيه ymsgr**us.exe است رو بيدا كن و يه جاي ديكه رو هاردت كبي كن و بعد بركرد و اينيستال رو ادامه بده.اين بخاطر اينه كه ياهو بعد از اينيستال شدن فايل setup رو كه دانلود كرديد (همون فايله كه از تو temp كفتم يجا كبي كن.) رو اتوماتيك باك مي كنه.
موفق باشي.