PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرد کردن گوشه‌های برش‌های حلقوی

David.Jn
12-11-2012, 22:39
سلام دوستان
من یه عکس اینجا ضمیمه میکنم ببنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه راهکار سریعی سراغ دارید برای اینکه این گوشه‌هایی که برش خورده گرد بشه و به عبارتی روند بشه

David.Jn
12-11-2012, 23:35
من نمخوام از دایره برای اون برشها استفاده کنم ، گذاشتن دایره از طریق اضافه کردن به وکتور خیلی اذیت میکنه
میخوام بدونم ابزاری واسه اینکار وجود داره یا نه؟

YAHYA-PRO
13-11-2012, 19:30
تا حال ابزاری برای این کار ندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part gah
13-11-2012, 19:41
اگه تو کرل اینکارو بخوای انجام بدی به راحتیه.
شما دایره رو ترسیم میکنید و بعد اون قسمتی که میخواید نباشه کسر کنید با هر روشی که راحتین.
راحترین روش ابزار shape tool هست که باهاش یه نود رو بکشید تا اون قسمتی که نمیخوایید حذف بشه.
حالا دایره رو انتخاب کنید F9 رو بزنید و گزینه این که مشخص کردم رو تیک بزنید.

YAHYA-PRO
13-11-2012, 19:45
برای نرم افزارهای وکتوری خیلی سادس ایجادش ولی فتوشاپ برای این کارا ضد حاله:sq_4:
illustrator میتونی از این آموزش استفاده کنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

David.Jn
13-11-2012, 20:14
اگه تو کرل اینکارو بخوای انجام بدی به راحتیه.
شما دایره رو ترسیم میکنید و بعد اون قسمتی که میخواید نباشه کسر کنید با هر روشی که راحتین.
راحترین روش ابزار shape tool هست که باهاش یه نود رو بکشید تا اون قسمتی که نمیخوایید حذف بشه.
حالا دایره رو انتخاب کنید F9 رو بزنید و گزینه این که مشخص کردم رو تیک بزنید.

مرسی ، این اون چیزیه که من میخوام ، باید برای کارهای بعدی تستش کنم
ممنون

برای نرم افزارهای وکتوری خیلی سادس ایجادش ولی فتوشاپ برای این کارا ضد حاله:sq_4:
illustrator میتونی از این آموزش استفاده کنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این واسه گرد کردن گوشه‌های تیز خوب جواب میده ولی واسه کاری که من میخوام نه ، کل لبه‌ها رو بهم میریزه ، یعنی فقط اون قسمت رو که میخوام گرد کنه رو گرد نمیکنه و المان رو کلی در نظر میگیره
ممنون ازت

part gah
14-11-2012, 21:59
یحیی حالا که بحث پیش اومده یه چیزی رو همینجا بزار بپرسم به عنوان یه فتوشاپ کار که من حرفه ای میدونمش قبول داری توی ترسیمات کرل حرف اول و میزنه نه فتوشاپ حتی ایلستریتور که خیلی ها الان
از جمله خودم بلدم ولی بازم کرل و میپرستیم.
الان گرد کردن یه لبه خط چقدر توی کرل آسون بود :دی اما فتوشاپ هنوز تو این جور مسائل جا مونده.چرا مبحث کرل رو گسترش نمیدیم توی انجمن و یه تاپیک خاص براش راه نمیندازی؟

mohammadrm
15-11-2012, 12:02
من تو فتوشاپ از این روش استفاده میکنم .

part gah
15-11-2012, 13:40
ســــلام روشتون خیلی عالی بود.من که جا خوردم چقدر جالب فکرمیکردم اصلا نشه همچین کاری رو کرد.
+
فقط یه سوال اونجا که براش رو استفاده میکنید حرکتشو نفهمیدم روی دایره کلیک میکنید؟

David.Jn
15-11-2012, 14:46
من تو فتوشاپ از این روش استفاده میکنم .

روش بهینه و خوبیه ، ممنون

ســــلام روشتون خیلی عالی بود.من که جا خوردم چقدر جالب فکرمیکردم اصلا نشه همچین کاری رو کرد.
+
فقط یه سوال اونجا که براش رو استفاده میکنید حرکتشو نفهمیدم روی دایره کلیک میکنید؟
روی یکی از براشهای دایره کلیک‌ میشه و اسکیل رو 1٪ قرار داده میشه و بعد روی path این تکرار دایره‌ها بدون فاصله ایجاد میشه

YAHYA-PRO
15-11-2012, 15:57
من نوتونستم آموزش محمد رو بگیرم یکی اتچ کنه ما هم بی نصیب نمونیم:sq_4:

یحیی حالا که بحث پیش اومده یه چیزی رو همینجا بزار بپرسم به عنوان یه فتوشاپ کار که من حرفه ای میدونمش قبول داری توی ترسیمات کرل حرف اول و میزنه نه فتوشاپ حتی ایلستریتور که خیلی ها الان
از جمله خودم بلدم ولی بازم کرل و میپرستیم.
الان گرد کردن یه لبه خط چقدر توی کرل آسون بود :دی اما فتوشاپ هنوز تو این جور مسائل جا مونده.چرا مبحث کرل رو گسترش نمیدیم توی انجمن و یه تاپیک خاص براش راه نمیندازی؟
اره درسته
کی هست که منکرش باشه ؟
البته فتوشاپ بنده خدا برای این کارا نیست
منظورت از تاپیک بخش اختصاصی هست؟
اگه طرفدار داشته باشه میتونیم یه زیر مجموعه اضافه کنیم ولی خوب دوستانی که مباحث برنامه های برداری وارد باشنو برای پاسخگویی لازم داریم

part gah
15-11-2012, 18:03
من هستم اون دوستمونم که قبلا کاربر فعال ورزشه اسمش نمیدونم چیه اونم بلده.بقیه رو زیاد واقف نیستم به کاراشون.
دقیقا منظورم زدن یه بخش مجزا برای کرل هست.
اتچ نمیکنم.خخخخخخخخخ :22:

:دی

YAHYA-PRO
15-11-2012, 18:33
من هستم اون دوستمونم که قبلا کاربر فعال ورزشه اسمش نمیدونم چیه اونم بلده.بقیه رو زیاد واقف نیستم به کاراشون.
دقیقا منظورم زدن یه بخش مجزا برای کرل هست.
اتچ نمیکنم.خخخخخخخخخ :22:

:دی

اسمش حسینه:sq_8:(مخلصیم حسین جان:31:)

:sq_14:عجب حرکتی زدی محمد:sq_24: