PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارتریج قابل شارژ یا تانک برای Canon IP4940 ?

hamoon64
12-11-2012, 20:46
سلام دوستان.
بنده پرینتر Canon IP4940 دارم، کارتریج های اصلی در حال اتمامه. تحقیق زیاد کردم اما جایی درست نگفته که کارتریج قابل شارژ بهتره یا تانک. تعداد صفحات پرینت من شاید روزانه 10 صفحه رنگی فول بشه. ممنون اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه.
همینطور اینکه چه نوع جوهری باید برای این پرینتر خریداری کنم که کیفیت خوبی داشته باشه و با پرینتر هم سازگار باشه.
متشکر

m_2t_ab
13-11-2012, 03:28
سلام
توصیه میشه کارتریج قابل شارژ بخرید و جوهر پارت تکنیک
موفق باشید

hamoon64
20-11-2012, 01:39
همین کار رو کردم، منتها هنوز 1 هفته نشده، جوهر کارتریج قابل شارژ شاید بعد از 20 بار استفاده، خالی شد و مهم تر ازون اینکه با اینکه پرش کردم، باز هم خطای خالی بودن میده و چراغ روی کارتریج هم به نشانه خالی بودن کارتریج، چشمک میزنه. با فروشنده تماس گرفتم میگه نباید اینطور بشه، حالا که شده یعنی چیپست سوخته و باید تعویض شه! اگر قراره بعد از هر باز خالی شدن کارتریج،چیپست عوض بشه که چه قابل شارژی؟ ممنون میشم اگر کسی راه حلی برای رفع این مشکل داره بهم بگه. که چرا سیستم یک کارتریج خالی رو کارتریج خالی تشخیص میده.

m_2t_ab
23-11-2012, 03:00
سلام دوست عزیز
معمولا اونا خودشون وقتی خالی شد کانتر شون دوباره پر می کنن،‌یا با خاموش و روشن کردن دستگاه خودشون ریست میشن، توی کارتیج سیستمی برای تشخیص میزان جوه داخل کارتریج وجود نداره.
صبر کنید و اگر دستگاه کلا از کار افتاد و کار نکرد (به دلیل ارور کارتریج) بعد چیپ ها رو عوض کنید، احتمالا درموقع لزرم خودشون ریست میشن، اما اگر نشدن احتمال داره که چیپ ها قابل ریست و اتوریست نبودن و باید به فروشنده عودت بدین تا چیپاشو عوض کنه.
موفق باشید