PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد آپدیت ویندوز 8

saeed774
12-11-2012, 02:22
دوستانی که نسخه RTM رو آپدیت کرده باشند باید یه فایل آپدیت با حجم تقریبا 160 مگ که اصلاحیه به 8 نهایی هست رو دانلود کرده باشن .
حالا درخواستی که دارم اینه به علت عدم نصب بودن ویندور 8 ، اسم اون آپدیت رو میخواستم بدونم تا بصورت دستی دانلود کنم .
با تشکر

hamidreza2010
12-11-2012, 02:34
من rtm نصب کردم وقتی خواستم آپدیت کنم یه آپدیت به حجم 160 مگ پیدا کرد که مال درایور گرافیکم بود به اسم nvidia
فکر نکنم به دردتون بخوره.مال من که اینجوری بود

saeed774
12-11-2012, 02:39
مرسی عزیز
ولی منظور من RTM ی هست که تقریبا یک ماه و نیم پیش ارائه شد . و بعد از اون یک ماه بعد نسخه فاینال برای آپگرید معرفی شد .
نه دوست عزیز آپدیت انویدیا نبود .

hamidreza2010
13-11-2012, 03:03
اوکی رفیق.آره ویندوز rtm یک ماه و نیم پیش هست.ولی مال من غیر از درایور گرافیک آپدیت دیگه ایی نیومد.

K1lou
13-11-2012, 08:23
با سلام
من اتو ابدیت ویندوز رو خاموش نکردم و خودش ابدیت شد بدون اینکه من بدونم و حتی کرک من رو هم از کار انداخت اما اینکه حجمش چقدر بوده رو نمی دونم این لیست ابدیتهاست ببینید برای شما هم همین موارد
هست یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
13-11-2012, 08:31
سلام
آپدیت KB2756872 هستش ...

KB2756872 برای 32 بیت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
KB2756872 برای 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

negaheaval
13-11-2012, 13:03
سلام
دوستان بعد از نصب ویندوز من می تونم اول آپدیت کنم بعدش بیام کرک کنم ؟

Send from my Black Galaxy S III

saeed774
14-11-2012, 15:44
سلام
آپدیت KB2756872 هستش ...

KB2756872 برای 32 بیت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
KB2756872 برای 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایول خودشه
همین فایل هست . این آپدیت نسخه RTM رو تبدیل به نسخه فاینال میکنه . مرسی

saeed774
14-11-2012, 15:49
سلام
دوستان بعد از نصب ویندوز من می تونم اول آپدیت کنم بعدش بیام کرک کنم ؟

نه دوست عزیز
برای آپدیت کردن ، جنیون یا قانونی بودن ویندوز نیازه که اونم با کرک کردن ویندوز میسر میشه . شما نمیتونی بدون اکتیو کردن ویندوز آپدیت کنی

negaheaval
14-11-2012, 15:55
نه دوست عزیز
برای آپدیت کردن ، جنیون یا قانونی بودن ویندوز نیازه که اونم با کرک کردن ویندوز میسر میشه . شما نمیتونی بدون اکتیو کردن ویندوز آپدیت کنی

ما که کردیم شد :)

saeed774
14-11-2012, 20:54
ما که کردیم شد :)

امکان نداره دوست عزیزم
مگه میشه بدون اکتیو بودن آپدیت کرد ؟ البته تو مدت زمان آزمایشی که 4 روز یا 30 روز میشه ممکنه آپدیت کرد ولی من امتحان نکردم .
ولی اگه مدت آزمایشی تموم بشه ضمن از کار افتادن خیلی از سرویس های ویندوز ، آپدیت هم دیگه نمیشه کرد جز اینکه اکتیو یا کرک نمود .

hamidreza2010
14-11-2012, 22:16
ایول خودشه
همین فایل هست . این آپدیت نسخه RTM رو تبدیل به نسخه فاینال میکنه . مرسی

سلام داداش
آقا مطمئنی این آپدیت ویندوز 8 rtm رو به فاینال تبدیل میکنه؟
یعنی توی رجستری ویندوز توی قسمت windows NT یه بخش هست به نام CURRENT VERSION توی این قسمت عبارت RTM میشه فاینال؟

K1lou
15-11-2012, 11:50
سلام داداش
آقا مطمئنی این آپدیت ویندوز 8 rtm رو به فاینال تبدیل میکنه؟
یعنی توی رجستری ویندوز توی قسمت windows NT یه بخش هست به نام CURRENT VERSION توی این قسمت عبارت RTM میشه فاینال؟

با سلام
در ریجستری عبارت rtm تبدیل به gdr میشه حالا مفهومش چی هست نمی دونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

x64
15-11-2012, 12:29
RTM :
مخفف Release To Manufacture به معنی عرضه شده برای تولیدکنندگان و یا همان سازندگان است .
GDR:
مخفف General Distribution Release به معنی عرضه شده برای توزیع عمومی است .
Retail :
این کلمه به معنی خرده فروشی است
N:
اگه N بعد از اسم ویندوز باشه یعنی ریلیز اروپا هست و Media Player و Internet Explorer نداره
Build :
همان ورژن ویندوز است . و 9200 آخرین نسخه موجود می باشد . پس نهایی به ورژن ویندوز خطاب می شود نه به ویرایش نسخه .
که سه عامل : 1.ارائه ویندوز در تاریخی جدیدتر 2.ارائه ویندوز به همراه سرویس پک 3.و یا ارائه ویندوز با Build بالاتر عامل برتری در نسخه مورد استفاده می باشد
------------------------------------------------------
منبع : میهن دانلود

hamidreza2010
15-11-2012, 18:27
با سلام
در ریجستری عبارت rtm تبدیل به gdr میشه حالا مفهومش چی هست نمی دونم

ممنون
داداش پس چرا عدد برای ویندوز من فرق میکنه.در واقع یه جور بالاتره؟
مال من اینترپرایز هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سئوال دوم:
یعنی اگه این آپدیت رو بگیریم و نصب کنیم ویندوز RTM ما میشه همون ویندوزی که مایکروسافت 26 اکتبر معرفی کرد؟

saeed774
15-11-2012, 21:01
یعنی اگه این آپدیت رو بگیریم و نصب کنیم ویندوز RTM ما میشه همون ویندوزی که مایکروسافت 26 اکتبر معرفی کرد؟

من هنوز نصب نکردم ویندوز 8 رو ، اگه نصب کنم و آپدیت مذکور رو هم بزنم حتما اینجا از محیط رجیستری تصویری خواهم گذاشت .
این آپدیت آخرین آپدیت ارائه شده توسط مایکروسافت برای تبدیل RTM به نسخه فعلی هست که حالا اسمش رو فینال یا هر چیزی بنامیم .

saeed774
16-11-2012, 03:24
دوست عزیز من ویندوز 8 رو نصب و آپدیت کردم ، منتهی علاوه بر این آپدیت دو آپدیت هم با حجم کلی 300 مگ اضافه شده بود !!
بعد آپدیت و ریست دقیقا همون ورژنی که شما اشاره کردی شد یعنی gdr
دیگه عکس نذاشتم .

hamidreza2010
16-11-2012, 17:39
سلام
دوستان برای ویندوز من 3 تا آپدیت هست که نمیتونم توی سایت مایکروسافت پیداشون کنم بزنم دانلود ( من سرچ آپدیت میزنم تو ویندوز و اسم آپدیتها رو وقتی که پیدا کرد توی سایت مایکروسافت سرچ میکنم و دستی دانلود و نصب میکنم که وقتی ویندوزم رو عوض کردم بازم آپدیت ها رو داشته باشم).میخواستم ببینم کسی میتونه لینک این 3 تا آپدیت رو واسم بذاره دانلود کنم.ویندوز 8 اینترپرایز

Update for Windows 8 (KB2772501) (32 kb

nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Other hardware - NVIDIA GeForce 9500 GT

CXT - Network - PCI SoftV92 Speakerphone Modem )

اگه توضیح کاملی از این آپدیتها میخواین بگین بذارم
فقط اگه کسی لینکشو پیدا کرد بذاره دانلود کنم
با تـشـــــــــــــــــکر ویژه

arman1133
17-11-2012, 03:54
دوستان من امروز که گذاشتم اپدیت بشه دیدم ماکروسافت علاوه بر آپدیتهای قبلی 300mb اپدیت جدید اضافه کرده که تا اپدیت کردم کرک پرید.اگر کسی میدونه این اپدیت های جدیدی که تازه ارائه شده برای چی هست ما را هم در جریان بزاره.

K1lou
17-11-2012, 08:04
با سلام
دوستان من هم امروز دوباره ابدیتها رو چک کردیم ابدیتهایی با حجم حدود 300 مگ وجود داشت گذاشتم برای ابدیت ولی خیلی سریع ابدیت شد و چیزی حدود 55 مگ دریافت شد و اینم لیست ابدیتها و شماره اونها .
حالا چرا به نظرتون برای من حدود 55 مگ دریافت و ابدیت شد ؟
نسخه enterprise 64 bit

برای شما شماره 121010 هست در حالیکه برای من 121023 شده و بالاتر رفته انگار

hamidreza2010
17-11-2012, 16:11
سلام
دوستان برای ویندوز من 3 تا آپدیت هست که نمیتونم توی سایت مایکروسافت پیداشون کنم بزنم دانلود ( من سرچ آپدیت میزنم تو ویندوز و اسم آپدیتها رو وقتی که پیدا کرد توی سایت مایکروسافت سرچ میکنم و دستی دانلود و نصب میکنم که وقتی ویندوزم رو عوض کردم بازم آپدیت ها رو داشته باشم).میخواستم ببینم کسی میتونه لینک این 3 تا آپدیت رو واسم بذاره دانلود کنم.ویندوز 8 اینترپرایز

nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Other hardware - NVIDIA GeForce 9500 GT

دوستان کسی کمک نمیکنه؟

با سلام
دوستان من هم امروز دوباره ابدیتها رو چک کردیم ابدیتهایی با حجم حدود 300 مگ وجود داشت گذاشتم برای ابدیت ولی خیلی سریع ابدیت شد و چیزی حدود 55 مگ دریافت شد و اینم لیست ابدیتها و شماره اونها .
حالا چرا به نظرتون برای من حدود 55 مگ دریافت و ابدیت شد ؟
نسخه enterprise 64 bit
برای شما شماره 121010 هست در حالیکه برای من 121023 شده و بالاتر رفته انگار

آره رفیق منم آپ کردم مال منم شد 121023.دقیقا مثل واسه شما.دیگه عکس نذاشتم

hamidreza2010
06-12-2012, 15:59
دوستان مثل اینکه واسه مشکل قبلیم کسی راه حلی نداره.
یه سئوال: آپدیتهای نسخه اینترپرایز ویندوز 8 با نسخه پرو فرق میکنه؟من قبلا اینترپرایز نصب و آپدیتش کردم.الان اگه بخوام نسخه پرو نصب کنم میتونم آپدیتهای اون رو توی پرو هم نصب کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

uarmohsen
07-12-2012, 13:52
سلام

دوست عزیز آپدیت اول برای ویندوزه ولی بقیه،آپدیت درایور های سخت افزار شماست
فکر نکنم توسایت میکروسافت بذارشون
آپ کن بعد از تو بک آپ های آپدیت ها فایلهای نصبشو بردار
یا از درایورهات بک اپ بگیر بعدا با همونا درایورهاتو نصب کن

hamidreza2010
08-12-2012, 20:47
یه سئوال: آپدیتهای نسخه اینترپرایز ویندوز 8 با نسخه پرو فرق میکنه؟من قبلا اینترپرایز نصب و آپدیتش کردم.الان اگه بخوام نسخه پرو نصب کنم میتونم آپدیتهای اون رو توی پرو هم نصب کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

کسی راه حلی نداره؟

دوست عزیز آپدیت اول برای ویندوزه ولی بقیه،آپدیت درایور های سخت افزار شماست
فکر نکنم توسایت میکروسافت بذارشون
آپ کن بعد از تو بک آپ های آپدیت ها فایلهای نصبشو بردار
یا از درایورهات بک اپ بگیر بعدا با همونا درایورهاتو نصب کن
چرا دوست عزیز میذاره.چون اون چیزی که من نوشتم دقیقا توی لیست آپدیت هام بود.وقتی آپدیتی توی لیست آپدیتهای ویندوز باشه یعنی توی سایت مایکروسافت هست.چون ویندوز از سایت مایکروسافت آپ میشه.
با تشکر

saeed774
09-12-2012, 01:46
برای آپدیت اولتون :
نسخه x86

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f9d713.exe

نسخه x64

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b813c3.exe

برای آپدیت دوم و سوم هم نمیشه از سایت مایکروسافت درایورها رو دانلود کرد چون بصورت hidden هستند ! و اجازه دانلود نمیده . شما بهتره درایور رو از سایت Nvidia بگیری که کاملتر و بهتر هست و خیلی از امکانات پیشرفته مثه Cuda و تبدیل مالتی مدیا با اون فعال میشه .

همچنین درایور مودم رو هم از سایت سازنده بردار .

من خودم آپدیت هایی که حجم زیادی دارند رو بصورت دستی دانلود میکنم و آپدیت هایی که کم حجم هستند رو توسط ویندوز ، مثلا آپدیت اول همش 32 کیلوبایت هست و نیازی به دستی نداره . یا همین درایور مودم هم باید نهایت 1 مگ باشه .

در مورد سوال : میشه دوست عزیز ، آپدیت های نسخه اینترپرایز برای پرو هم جواب میده ، اگر هم جواب نده خودش در ابتدای نصب پیغام میده .

hamidreza2010
09-12-2012, 01:52
برای آپدیت اولتون :
نسخه x86

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f9d713.exe

نسخه x64

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b813c3.exe

برای آپدیت دوم و سوم هم نمیشه از سایت مایکروسافت درایورها رو دانلود کرد چون بصورت hidden هستند ! و اجازه دانلود نمیده . شما بهتره درایور رو از سایت Nvidia بگیری که کاملتر و بهتر هست و خیلی از امکانات پیشرفته مثه Cuda و تبدیل مالتی مدیا با اون فعال میشه .

همچنین درایور مودم رو هم از سایت سازنده بردار .

من خودم آپدیت هایی که حجم زیادی دارند رو بصورت دستی دانلود میکنم و آپدیت هایی که کم حجم هستند رو توسط ویندوز ، مثلا آپدیت اول همش 32 کیلوبایت هست و نیازی به دستی نداره . یا همین درایور مودم هم باید نهایت 1 مگ باشه .

در مورد سوال : میشه دوست عزیز ، آپدیت های نسخه اینترپرایز برای پرو هم جواب میده ، اگر هم جواب نده خودش در ابتدای نصب پیغام میده .

واقعا ممنون
راستش میدونی که Nvidia اجازه دانلود درایورها رو به ما ایرانی ها نمیده واسه همون خواستم از مایکروسافت بگیرم.منم مثل شما آپدیتهای با حجم بالا رو دستی دانلود میکنم و تمام سعیم هم بر اینه که آپدیتهای با حجم کم رو هم دستی دان کنم تا بعد نصب ویندوز مشکلی نداشته باشم در مورد درایور مودم هم همینطور ( البته نیازی بهش ندارم چون من با adsl کانکت میشم و اصلا دیال آپ استفاده نمیکنم ).
با تشکر

saeed774
09-12-2012, 02:06
خواهش میکنم :
شما اگه با چیز پی ان وصل بشی اجازه دانلود میده . حتما باید V pn باشه با proxifi er جواب نمیده . اگه نتونستی میتونی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا و دانلود کنی . دریای نرم افزار و درایور هست

hamidreza2010
09-12-2012, 02:34
خواهش میکنم :
شما اگه با چیز پی ان وصل بشی اجازه دانلود میده . حتما باید V pn باشه با proxifi er جواب نمیده . اگه نتونستی میتونی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا و دانلود کنی . دریای نرم افزار و درایور هست

آره سعید جان باید با v pn وصل شی.سافت پدیا سایت خیلی خوبی هست ولی متاسفانه هر چقدر گشتم نتونستم درایورها رو پیدا کنم ( مهم درایور گرافیکم هست.مودم رو بیخیال شدم چون ازش استفاده نمیکنم )

hamidreza2010
20-12-2012, 01:42
سلام دوستان
من دیشب ویندوز رو آپ کردم ولی این آپدیت رو هر چقدر گشتم نتونستم توی سایت مایکروسافت پیدا کنم بزنم دانلود.اگه کسی میتونه بی زحمت لینک دانلود این آپدیت رو واسه ویندوز 8 بذاره (نسخه من اینترپرایز هست البته ممکنه ربط نداشته باشه ولی خب محض احتیاط گفتم)

Update for Microsoft .NET Framework 3.5 on Windows 8 x86 - KB2769166

Download size: 38/4 MB

ممنون دوستان

hamidreza2010
21-12-2012, 21:19
سلام دوستان
من دیشب ویندوز رو آپ کردم ولی این آپدیت رو هر چقدر گشتم نتونستم توی سایت مایکروسافت پیدا کنم بزنم دانلود.اگه کسی میتونه بی زحمت لینک دانلود این آپدیت رو واسه ویندوز 8 بذاره (نسخه من اینترپرایز هست البته ممکنه ربط نداشته باشه ولی خب محض احتیاط گفتم)

ممنون دوستان

دوستان کسی لینک دانلودشو پیدا نکرده؟

a1l2i3z4a5h6r7
22-12-2012, 16:17
آبدیت های ویندوز 8 رو که برای من نسخه 64 bit خست و rtm هست از کجا باید بگریم راهنمایی بفرمایید

hamidreza2010
25-12-2012, 02:22
سلام دوستان

ممنون دوستان

دوستان کسی کمک نمیکنه.من تمام آپدیتها رو گرفتم فقط مشکلم همین یکی هست.اگه کسی میتونه لینک دانلود اینو بهم بده ممنون میشم

hamidreza2010
25-12-2012, 02:23
آبدیت های ویندوز 8 رو که برای من نسخه 64 bit خست و rtm هست از کجا باید بگریم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز متوجه سئوالت نشدم میشه واضح تر بگین منظورتون رو؟

pro get
31-12-2012, 00:00
سلام دوست گلم یک فایل بشماره-Offline.Activator.Build.121105-ازنت دانلود کن وانتی تو غیرفعال اپیدیت کن فریمور 3.5 مشکلش حل مشه.

hamidreza2010
31-12-2012, 01:33
سلام دوست گلم یک فایل بشماره-Offline.Activator.Build.121105-ازنت دانلود کن وانتی تو غیرفعال اپیدیت کن فریمور 3.5 مشکلش حل مشه.

ممنون رفیق ولی من مشکلی با کرک ندارم.قضیه اینه که یه آپدیت برای net framework 3.5 اومده و از اونجایی که من همه آپدیتهام رو دستی دان میکنم تا بعد از نصب ویندوز هم داشته باشم ، ولی این یکی رو هر چقدر گشتم پیدا نکردم.این بود که گفتم دوستان بزرگوار هرکی پیدا کرد بی زحمت برام لینکشو بذاره.:n05:

a1l2i3z4a5h6r7
02-01-2013, 02:56
ممنون رفیق ولی من مشکلی با کرک ندارم.قضیه اینه که یه آپدیت برای net framework 3.5 اومده و از اونجایی که من همه آپدیتهام رو دستی دان میکنم تا بعد از نصب ویندوز هم داشته باشم ، ولی این یکی رو هر چقدر گشتم پیدا نکردم.این بود که گفتم دوستان بزرگوار هرکی پیدا کرد بی زحمت برام لینکشو بذاره.:n05:

داداش آبدیت های ویندوز 8 از کجا میگیری ما هم بگیریم آپدیت کنیم

aameli1376
08-03-2013, 11:34
سلام اگه ویندوز 8 پرو رو با اسکایپ اکتیو کنم بعدش میخوام اپدیتش کنم ویندوز رو حالا ایا کرک ویندوز میپره و از بین میره یا نه؟؟؟؟
بعد از اپدیت ویندوز 8 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

Beta
08-03-2013, 12:33
سلام اگه ویندوز 8 پرو رو با اسکایپ اکتیو کنم بعدش میخوام اپدیتش کنم ویندوز رو حالا ایا کرک ویندوز میپره و از بین میره یا نه؟؟؟؟
بعد از اپدیت ویندوز 8 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
نه ! من ویندوزو کرک کردم و همه ی آپدیت هارو هم نصب کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده !
حالا شما که از راه قانونی اکتیو کردی ،فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد.

Beta
08-03-2013, 12:45
داداش آبدیت های ویندوز 8 از کجا میگیری ما هم بگیریم آپدیت کنیم
این نرم افزاری که میزارمو دانلود کن !
کار باهاش خیلی سادست!خودت متوجه میشی !
میتونی باهاش آپدیت های ویندوز رو دانلود کنی !و هر کدومی هم که نمیخای تیکشو برداری !
و حتی کار های دیگه!
حجم:4.43MB
(Windows Download Integrator(By i3eta P30world.com) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](By%20i3eta%20P30wo rld.com).rar)

aameli1376
10-03-2013, 19:30
سلام من windows 8 enterprise رو خریدم حالا میخوام از طریق بوت نصبش کنم.میشه راهنمایی کنین که چه جوری از طریق بوت نصب کنم؟؟؟؟؟

G.D.ragon.Ir
11-03-2013, 06:54
سلام من windows 8 enterprise رو خریدم حالا میخوام از طریق بوت نصبش کنم.میشه راهنمایی کنین که چه جوری از طریق بوت نصب کنم؟؟؟؟؟

سلام. سایت زیر مراحل نصب رو بصورت تصویری گذاشته (البته انگلیسی هست ولی اگر انگلیسیتون خوب هم نباشه, بازم فکر کنم با دیدن تصاویر متوجه بشید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aameli1376
11-03-2013, 12:50
سلام بعد از نصب ویندوز 8 واسه درایور های dell inpiron 5110 ایا خود ویندوز درایور ها رو شناسایی میکنه و نصب میکنه یا نه؟؟؟؟؟واسه من برای ویندوز 7 خودش شناسایی کرد.

savb6
28-03-2013, 17:51
سلام بعد از نصب ویندوز 8 واسه درایور های dell inpiron 5110 ایا خود ویندوز درایور ها رو شناسایی میکنه و نصب میکنه یا نه؟؟؟؟؟واسه من برای ویندوز 7 خودش شناسایی کرد.

آره خودش ميشناسه و نصب مي كنه

savb6
28-03-2013, 17:52
راستي ما تو ويندوز 7 مي دونستيم كه اپديت kb971033 رو نبايد نصب كنيم چون كركها از كار مي افتن تو ويندوز 8 چي؟؟؟؟

Beta
30-03-2013, 18:09
راستي ما تو ويندوز 7 مي دونستيم كه اپديت kb971033 رو نبايد نصب كنيم چون كركها از كار مي افتن تو ويندوز 8 چي؟؟؟؟
فعلا همچین آپدیتی نیومده!