PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فوتوشاپ

negaheaval
11-11-2012, 22:16
سلام به همه دوستان و اساتید
خدمت شما عرض کنم من فوتوشاپ cs6 رو روی ویندوزم نصب کردم و خیلی هم قشنگ کار می کنه فقط وقتی یکبار برنامه رو اجرا می کنم و بعد می بندمش دیگه برنامه از حافظه خارج نمیشه و دیگه نمی تونم اجراش کنم تا برم توی تسک منیجر و از اونجا ببندمش . بنظرتون مشکلم از چیه و راه حلش چیه؟

Send from my Black Galaxy S III

negaheaval
13-11-2012, 13:04
کسی نیست جواب منو بده؟ :)

Gregar
13-11-2012, 15:50
کسی نیست جواب منو بده؟ :)

مشکل فکر کنم از برنامه باشه . یعنی فعلا بعضی برنامه ها سازگار نیستن . واسه منم چندتا نرم افزار همینجوری شد . تسک منیجر هم که عوض شده ادم قاط میزنه .

mohammad105
13-11-2012, 16:47
سلام به همه دوستان و اساتید
خدمت شما عرض کنم من فوتوشاپ cs6 رو روی ویندوزم نصب کردم و خیلی هم قشنگ کار می کنه فقط وقتی یکبار برنامه رو اجرا می کنم و بعد می بندمش دیگه برنامه از حافظه خارج نمیشه و دیگه نمی تونم اجراش کنم تا برم توی تسک منیجر و از اونجا ببندمش . بنظرتون مشکلم از چیه و راه حلش چیه؟

سلام. از تسک منیجر برین بخش details با processes نسخه های قبلیش برابری می کنه، از اونجا ببندین. اسم فتوشاپ اونجا با نام photoshop.exe دیده میشه. اگه نبود، هرچی که توش کلماتی از قبیل Adobe, CS6, photoshop هستو ببندین.:sq_17::sq_24:

negaheaval
13-11-2012, 19:29
سلام. از تسک منیجر برین بخش details با processes نسخه های قبلیش برابری می کنه، از اونجا ببندین. اسم فتوشاپ اونجا با نام photoshop.exe دیده میشه. اگه نبود، هرچی که توش کلماتی از قبیل Adobe, CS6, photoshop هستو ببندین.:sq_17::sq_24:

سلام . اونو خو خودم بلد بودم . مشکل من اینه که برنامه بعد از بسته شدن از حافظه خارج نمیشه . اینو چطوری درست کنم ؟

saeed774
14-11-2012, 20:41
من که چنین مشکلی ندارم ، احتمالا مشکل مربوط به کرک فتوشاپ باشه ، از چه کرکی استفاده کردی ؟ شما یکبار فتوشاپ رو بصورت تریال نصب کن و ببین باز چنین مشکلی وجود داره ؟

mahdi_o
16-11-2012, 08:19
سلام
منم cs6دارم و هیچ مشکلی نداره! و به راحتی کار میکنه!

مرتضی nvcd
22-12-2012, 21:54
سلام دوستان

من فتوشاپ cs6 رو دانلود کردم ...بعد از نصب و موقع اجرا ارور 16 میده ... باز نمیشه ... تو ادب ساپروت یه روشی برای ویندوز 7 نوشته که یه پوشه adobe pcd رو باید از رید انلی در بیاری ولی همچین پوشه ای اینجا نیست ... کسی میدونه چطور باید این مشکل رو حل کرد ؟