PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم خودم رو ارتقا بدم یا باید یک جدیدش رو بخرم؟

princeofpersia_7
11-11-2012, 16:44
سلام به همه دوستان

من یک سیستمی رو سال پیش جمع کردم که مشخصات اصلیش به شرح زیر هست :

processor : intel (R)cor tm 2 duo cpu : E7500 2.93 GHz

main board : Gigabyte EP41T-UD3L

VGA = NVIDIA Geforce GT220

Monitor : Syncmaster EX1965X

چهار گیگ هم RAM دارم . میخوام حالا این سیستم رو ارتقا بدم و برای کارهای نسبتا ساده ویدئویی و همین طور فتوشاپ و .... ازش استفاده بکنم.برای بازی هم در حد فیفا 13 و بازی های استراتژیک میخوام خوب جوابگو باشه و مشکل داغ کردن و سروصدا و ... نداشته باشه. حالا میخواستم بدونم روی این قطعات امکان ارتقا و بالا بردن سیستم رو دارم یا باید کلا یک دستگاه جدید جمع کنم؟ و البته سیستم پیشنهادی تون برای ارتقا دادن و بهینه سازی این دستگاه تا سقف 2 میلیون تومن رو هم بگید. مانیتور زیاد برام مهم نیست و در صورتی که خیلی حیاتی باشه در نظر بگیریدش. بیشتر ترجیح میدم این هزینه صرف سایر قطعات بشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید و پیشاپیش تشکر میکنم.:46:

princeofpersia_7
11-11-2012, 22:08
از دوستان مطلع تقاضا میکنم که کمک کنند.

ممنون :46:

animsprite
12-11-2012, 11:15
خوب همین سیس کنونیتون هم تمام این کارایی رو که گفتید جواب میده البته در حد مدیوم ولی در کل کار رو راه میندازه پیشنهاد من برای این سیس اینه که فقط گرافیک رو ارتقا بدی که پیشنهاد من یکی از این دوتاست6870یا7770باقیمت تقریبی 460تومن هر دو جز کار تهای خوب بازار تو این رنجند وحتی از پس بازی های امروزی به راحتی بر میاند فقط میمونه پاورتون که برای هر یک از این کارتها یه پاور حداقل 300وات لازمه از لحاظ رم هم که مشکلی نداری در مورد خرید یه سیس دیگه در حد 2تومن پیشنهادمن برای شما اینه باتوجه به وضعیت کنونی بازار به سیس کنونی پایبند باشی با توجه به کاربردی که از سیس گفتین نیاز به پردازش بالا نداری

Hamed DC
14-11-2012, 15:42
از دوستان مطلع تقاضا میکنم که کمک کنند.

ممنون :46:

کولر مورد استفاده شما چیه؟؟؟برای پردازنده منظورم هست!
باس رمها رو هم مشخص کنید.
برای بالا بردن کارایی نسبی سیستم بهتره که یه کارت خوب براش تهیه کنید.
اگر مایل بودین توی پیام خصوصی در مورد قیمت و نحوه خرید، با هم بحث کنیم.