PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در هنگ ویندوز و دادن پیام(windows explorer)

hadymk
11-11-2012, 01:43
دوستان کل اینترنت رو گشتم راه حل های خوبی نداده بودن...
بعضی وقتا ویندوزم هنگ میکنه مگر ویندوز اکپسپلورر را از توی تسک منجر ببندمش و بیشتر هم موقع اجرای بعضی فیلمها بوجود میاد...
کسی میدونه مشکل از کجاس؟
ایا پچی وجود داره این مشکلو برطرف کنه؟:sq_5:

اینم عکس پیامی که میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadymk
11-11-2012, 13:52
بصورت فیلم هم از اتفاقاتی ک میوفته فیلم گرفتم:

لینک کمکی:
1- فرمت avi
2- فرمت swf

jafarian
11-11-2012, 15:50
اگر که با فایلهای تصویری این مشکل دارین طبق روشهای تاپیک پایین برین پست دوم:20:

علت پیغام Windows explorer has been stoped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadymk
11-11-2012, 19:30
اگر که با فایلهای تصویری این مشکل دارین طبق روشهای تاپیک پایین برین پست دوم:20:

علت پیغام Windows explorer has been stoped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فوق العاده بود فعلا که ارور نداد من همون مسیر always show icon never thumbnail زدم که البته دیگه تامبنایل عکس ها بهم نشون نمیده ولی این اروره اعصابمو رذیخته بود بهم...

مهندس jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز یه مشکل دیگه مرتبط با همین Windows explorer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 تا فیلتصویری دارم که به هیچ وجه نه rename میشه داد و نه انتقال به فولدر و موقع این کارها این پیام میده:

با نرم افزار های انلاکر و XY explorer هم نتونستم کاریش کنم ...
در ضمن ویندوزم را با همون مسیری که فرمودین اسکن کردم و هیچ مشکلی پیدا نکرد!!!!!

jafarian
12-11-2012, 00:41
فوق العاده بود فعلا که ارور نداد من همون مسیر always show icon never thumbnail زدم که البته دیگه تامبنایل عکس ها بهم نشون نمیده ولی این اروره اعصابمو رذیخته بود بهم...

مهندس jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز یه مشکل دیگه مرتبط با همین Windows explorer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 تا فیلتصویری دارم که به هیچ وجه نه rename میشه داد و نه انتقال به فولدر و موقع این کارها این پیام میده:
با نرم افزار های انلاکر و XY explorer هم نتونستم کاریش کنم ...
در ضمن ویندوزم را با همون مسیری که فرمودین اسکن کردم و هیچ مشکلی پیدا نکرد!!!!!

این مشکل در بعضی از فایلهای mkv وجود داره که حتی این فایلها بعضی مواقع مورد دارن پاکم نمیشن بطور مثال اگر که شمابخواین همین فایل پاک کنید پیغام اروردریافت میکنید سایت مایکروسافت چند تاروش گذاشته میتونید تست کنید ببینید بکارتون میاد

MKV files are locked by Windows Explorer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش اول

گفته شده فایل mkv خودتون با برنامه لینک اول فیکس کنید احتمال اینکه خراب باشه وجود داره

Meteorite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How to Repair .MKV Files – Fix Corrupted & Damaged MKV Videos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

مرحله اول

به فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view اونجا تیک گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بردارین بعدشم تاییداکی کنیدبیاین بیرون

مرحله دوم

قبلش هرچی پنجره باز هست کلا ببندین بعد به مسیر پوشه فیلم خودتون برین کلید shift پایین نگه دارین روی پوشه فیلم خودتون کلیک راست طبق شکل شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید

مرحله سوم

بعدش پنجره تسک منیجر اجرا کنید طبق شماره 3 به سربرگ مورد نظر برین طبق شماره 4 گزینه موردنظر انتخاب کنید طبق شماره 5 گزینه مورد نظرانتخاب کنیدبعدش یک پیغام میده که اونم باید تایید کنید درضمن اون پنجره داس که داخل مرحله دوم باز میشه رو کلا بزارین باز باشه

مرحله چهارم

بعدش طبق شکل ابتدا داخل همون پنجره cmd که داخل مرحله دوم باز شده بود باید دستور زیرتایپ اینتر کنید برای تغییر اسم فیلم

بجای اون قسمت که بصورت سبز مشخص کردم اسم فیلم اصلی خودتون بهمراه فرماش تایپ کنیدبعد داخل اون قسما قرمز رنگم اسم تازه ای که میخواین به فیلم بدین مشخص کنید بعدشم اینتر کنید

مرحله پنجم

بعدشم پنجره تسک منیجر اجرا کنید طبق شماره 7 گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعد گزینه crete new task انتخاب کنید طبق شماره 8 دستور موردنظر درکادری که باز میشه تایپ کنید طبق شماره 9 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید کارتموم میشه

روش سوم

اگر که قادر به پاک کردن جابجایی فایل نبودین احتمال اینکه فایل مورد داره باشه وجود داره برای پاک کردنشم از فایل bat پایین استفاده کنید فقط قبل ازاجراش فایل روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه edit بزنید داخل کادری که باز میشه درخط دومش شما باید

بجای d باید مسیری که فیلم شما دراون قرارداره رو بدین بجای اون قسمتم که بصورت قرمز رنگ مشخص کردم باید اسم فیلم خودتون با فرمتش تایپ کنید بعدشم از منوی فایل روی گزینه save کلیک کنید روی همین فایل کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تا اون فایل پاک شود

deletemkv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadymk
12-11-2012, 01:42
جنابjafarian ممنون...
نرم افزار فیکس کننده بسیار کمک کننده بود ...بقیه مراحل هم بسیار جالب و البته کمک کننده بود!

تقدیم به شما بخاطر راهنمایی خوبتون :

simorgh_m3
31-12-2012, 19:46
سلام
آقایون منم همین مشکلو دارم و هی این ارور رو سیستم میده ولی نمیدونم مشکل از کجاست!!کلا دسکتاپ هنگ میکنه و اکسپلورر ریست میشه

dany_3p4u
01-01-2013, 00:02
مشکل با ویندوز اکسپلورر!
موقعی که مای کامپیوتر را می خوام باز کنم پیغام زیر می یاد و باز نمی شه و مجبورم روش راست گلیک کنم و اَپین رو بزنم تا باز شه:
خواستم از طریق کنترل پنل یوزر جدید بسازم شاید درست شه اما کلا دسترسی بهش ندارم و با این پیغام روبرو می شم:
در ضمن سیستم ویروسی نیست!