PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک برنام میخواستم که سرعت اینترنت را واقعا افزایش بده!!!!!

amin tala
10-11-2012, 11:41
لطفآ یک برنامه خوب معرفی کنید که سرعت ایینترنت را واقعآ افزایش بده. چون بسیاری از نرم افزار ها بی خودی اند و این را هم با دلیل میگویم.

dada_shi
10-11-2012, 11:58
فقط یک برنامه وجود داره/پرکردن فرم اشتراک اینترنت با سرعت بالاتر /الکی دنباله چیز دیگه ای نباش.

jafarian
10-11-2012, 16:09
برنامه Namebench هستش که باعث باز شدن سرعت سریعتر صفحالت میشه که این برنامه سریعترین سرور دی ان اس برای سیستم شما به نمایش درمیارد شما میتونید از اون استفاده کنید:20:

namebench ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin tala
10-11-2012, 19:46
برنامه google web accelerator هم قابل قبول است؟

البته نرم افزاری هم میخواستم که رجیستر ویندوز را برای بالا ترین سرعت تنظیم کند.(بهترین نرم افزار در این زمینه)
این را به این دلیل میپرسم که سرعت اینترنتم پایین امده و بسیار هم قطع و وصل میشه.

jafarian
11-11-2012, 00:09
برنامه google web accelerator هم قابل قبول است؟

البته نرم افزاری هم میخواستم که رجیستر ویندوز را برای بالا ترین سرعت تنظیم کند.(بهترین نرم افزار در این زمینه)
این را به این دلیل میپرسم که سرعت اینترنتم پایین امده و بسیار هم قطع و وصل میشه.

برای ترمیم رجیستری هم برنامه Vit Registry Fix پیشنهاد میشه که هیچ تغییری در فایلهای موجو دررجیستری ایجاد نمیکنه.

Vit Registry Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin tala
11-11-2012, 14:08
1ایا این برنامه با نرم افزار Advanced System Optimizer تداخلی داره؟
2.برنامه ای که پهنای باند را اندازه بگیره هم سراغ دارید؟
با تشکر:31:

jafarian
11-11-2012, 16:01
1ایا این برنامه با نرم افزار Advanced System Optimizer تداخلی داره؟
2.برنامه ای که پهنای باند را اندازه بگیره هم سراغ دارید؟
با تشکر:31:

نه تداخلی نداره البته داخل همون برنامه Advanced System Optimizer هم یک قسمت برای فیکس کردن رجیستری داره که از اون میتونید استفاده کنید و اما برای میزان پهنای باند خودتون که بتونید سرعت دانلود بطور مثال بفهمید چه مقدار هست از برنامه Cucusoft Net Guard استفاده کنید.

Cucusoft Net Guard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin tala
13-11-2012, 15:24
برنامهSimple Internet Meter بهتر است یا Cucusoft Net Guard و کدومشون میتونن ترافیک دریافتی و ارسالی تمام برنامه ها حتی تروجان ها و جاسوس افزار ها رو به طور کاملتر بدن.وایا نرم افزار بهتری هم در این زمینه هست.

jafarian
13-11-2012, 16:09
برنامهSimple Internet Meter بهتر است یا Cucusoft Net Guard و کدومشون میتونن ترافیک دریافتی و ارسالی تمام برنامه ها حتی تروجان ها و جاسوس افزار ها رو به طور کاملتر بدن.وایا نرم افزار بهتری هم در این زمینه هست.

من خودم برنامه Cucusoft Net Guard استفاده میکنم نیازی به تنظیمات خاصی نداره از سربرگ net monitor هم میتونید میزان سند و رسیو هر برنامه رو ببینید درضمن بعد از پایان هر ماه یک گزارش کامل از میزان مصرف اینترنت شما رو بصورت دقیق در یک فایل pdf برای شما مشخص میکنه.

amin tala
13-11-2012, 19:22
بله منهم استفاده کردم به بقیه هم پیشنهاد میکنم.

اما در مراحل نصبNamebench ادرس IP رو میخواست که من نداشتم و بعد از ان هم اینترنتم به کلی قطع شد.در ضمن میخواستم بدانم با تغییر dns هزینه اینترنتم افزایش پیدا نمیکنه؟

مهندس الهه
14-11-2012, 14:40
بله منهم استفاده کردم به بقیه هم پیشنهاد میکنم.

اما در مراحل نصبNamebench ادرس IP رو میخواست که من نداشتم و بعد از ان هم اینترنتم به کلی قطع شد.در ضمن میخواستم بدانم با تغییر dns هزینه اینترنتم افزایش پیدا نمیکنه؟

تغییر dns ربطی به شرکت و هزینه اینترنت شما نداره

amin tala
14-11-2012, 22:00
ممنون اما ادرس ip خود را برای نصب namebenchچگونه پیدا کنم؟

در ضمن ازبرنامهSimple Internet Meter یا Cucusoft Net Guard کدومشون میتونن ترافیک دریافتی و ارسالی تمام برنامه ها حتی تروجان ها و جاسوس افزار ها رو به طور کاملتر بدن

vahid javani
14-11-2012, 22:14
من از برنامه cfos استفاده میکنم ادعایی نداره که سرعت رو زیاد میکنه! ولی واقعا ترافیک رو کنترل میکنه و تاثیر گذاره

مهندس الهه
14-11-2012, 23:45
ممنون اما ادرس ip خود را برای نصب namebenchچگونه پیدا کنم؟

از این سایت نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin tala
18-11-2012, 14:00
لطفآ سایت دیگری معرفی کنید این سایت دو ادرس رو برام اورد.