PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال: زاويه ديد مانيتور لپتاپ؟

nima_vb
10-11-2012, 00:30
سلام.
من پارسال يك لپتاپ dell vostro 3550 خريدم. همه جوره با نيازم مچ بود. فقط فكر زاويه ديدشا نكرده بودم. اصلا فكرشا نميكردم زاويه ديد مانيتور لپتاپها (بخصوص عمودي) اينقدر كم باشه. من زاويه ديد عمودي خيلي برام مهمه.
بدجوري اعصابما بهم ميريزه.

چند سوال داشتم ممنون ميشم دوستان باتجربه پاسخ دهند:

الف - آيا اين لپتاپها كه مانيتورشون anti glare هست زاويه ديدشون پايينتره؟

ب- دقيق ميتونيد بگيد اين مدل لپتاپ vostro 3550 زاويه ديد عمودي مانيتورش چقدره؟

ج- آيا همه لپتاپها همين وضع را دارند و اگر از يك برند ديگه مثل ايسوز هم گرفته بودم همين وضع بود؟

د - چرا زاويه ديد لپتاپها اينقدر نسبت به مانيتور دسكتاپ پايينتره؟براي كاهش هزينه هاشون اينكارا ميكنن؟

ه - در رنج قيمت متوسط لپتاپ با زاويه ديد عمودي بهتر ميتونيد پيشنهاد بديد؟

ممنون.

payma
10-11-2012, 02:12
سلام.
من پارسال يك لپتاپ dell vostro 3550 خريدم. همه جوره با نيازم مچ بود. فقط فكر زاويه ديدشا نكرده بودم. اصلا فكرشا نميكردم زاويه ديد مانيتور لپتاپها (بخصوص عمودي) اينقدر كم باشه. من زاويه ديد عمودي خيلي برام مهمه.
بدجوري اعصابما بهم ميريزه.

چند سوال داشتم ممنون ميشم دوستان باتجربه پاسخ دهند:

الف - آيا اين لپتاپها كه مانيتورشون anti glare هست زاويه ديدشون پايينتره؟

ب- دقيق ميتونيد بگيد اين مدل لپتاپ vostro 3550 زاويه ديد عمودي مانيتورش چقدره؟

ج- آيا همه لپتاپها همين وضع را دارند و اگر از يك برند ديگه مثل ايسوز هم گرفته بودم همين وضع بود؟

د - چرا زاويه ديد لپتاپها اينقدر نسبت به مانيتور دسكتاپ پايينتره؟براي كاهش هزينه هاشون اينكارا ميكنن؟

ه - در رنج قيمت متوسط لپتاپ با زاويه ديد عمودي بهتر ميتونيد پيشنهاد بديد؟

ممنون.

همشون همین هستن به جز چند سری گرون قیمت و خاص
مثلا اگه پولت زیادی کرده میتونی Macbook Pro Retina بخری !!!

amin666
10-11-2012, 02:18
اکثر لپتاپها همینند.حتی سونی و ... .ممکنه یه مقدار مال بعضی مدلها بهتر باشه.ولی در نهایت اصلا با مانیتورpc یا lcd tv قابل مقایسه نیستند.مگه لپتاپهای با پنل IPS که بیشتر رو لپتاپهای apple , بعضی مدلها سری ENVY اچ پی هست.خیلی ربطی به glare , antiglare ربط نداره.به پنل ربط داره.مثلا تو مدل hp dv6 t7000 مدل hd زاویه دید خیلی معمولی ای داره.در صورتی که همون لپتاپ مدل full hd ش زاویه دید خیلی بهتری داره و matt یا همون antiglare هست

biostar
10-11-2012, 12:33
سونی ، ایسوس و اچ پی و سامسونگ الپتاپ با صفحه نمایش IPS دارند که زاویه دید و کیفیت بسیار خوبی داره
ولی برای داشتنشون حداقل 3 تومن باید هزینه کنید

تقریبا میشه گفت آینده لپتاپ ها مشخصا انقراض هست ، به خاطر همین هیچ شرکتی روی پنل و رزولیشن نوت بوک ها سرمایه گذاری نمیکنه و به این ترتیب منقرض میشن ! یعنی جاشون رو به اولترا بوک و تبلت های قدرتمند میدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%AF