PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Revitar 2.0

Iced Earth
25-07-2006, 16:49
سلام
خوب این اولین پست من تو این فرومه
من مدتیه دنبال کرک یا سریال revitar 2.0 میگردم تو چند تا فرومه دیگه هم گفتم ولی کسی نتونست پیدا کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته تورنتش رو هم پیدا کردم ولی گویا ترکرش مرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار یه سینتی سایزر واسه گیتار آکوستیکه که من با guitar rig که یه افکتور هست ازش واسه سیمیولیت کردم گیتار الکتریک استفاده میکنم.
متاسفانه نسخه آزمایشی که من دارم هر ده ثانیه یه بار صداش قطع میشه و اعصاب آدم رو خورد میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه کسی لطف کنه اینو پیدا کنه ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iced Earth
25-07-2006, 20:31
میبینم که عجب فروم نرم افزاری
خو هیشکی نمیتونه اینو پیدا کنه...ثواب داره به خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mani_Borna
26-07-2006, 03:39
دوست عزيز خوب بايد كمي هم صبر داشته باشيد.توقع داشتيد هميشه يكي نشسته باشه آماده عمليات بشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iced Earth
26-07-2006, 14:13
ممنون از این که جواب دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی متاسفانه اینو من قبلا دیده بودم...این لینک دانلود نیست
یعنی به یه سایت دیگه که پولیه لینک میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mani_Borna
27-07-2006, 03:36
دوست عزيز متاسفانه همانطور كه گفتيد بود و چند لينك ديگه هم كه ديدم باز به همون سايت منتقل ميشه.فعلا چيزي براش سراغ ندارم.