PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تبلت

OMiD.1080p
07-11-2012, 22:54
دوستان
یه تبلت مجهز به ویندوز ( 8 باشه چه بهتر )
10 اینچی
رزولوشن خوب
فلش خور و استفاده از حافظه جانبی
سیم کارت خور هم بشه چه بهتر ( مهم نیست )
جی پی اس و وای فای
زیر 1 تومان بهم معرفی کنید.
برای استفاده در زمینه اینترنت و سرگرمی ( تماشای ویدیو ) و بازی اگه شد و ...
کلا یه استفاده معقول

775e
11-11-2012, 15:55
نیست گشتم نیود نگرد نیست

unknown-user
12-11-2012, 16:19
سلام
من دنبال ب تبلت میگردم ک سی پی یو بالای یک مگا داشته باشه . حدااکثر7 اینج باشه و آندروید ورژن بالا و قابلیت برنامه خونی و نصبش بالا باشه و مشکلی با نصب برنامه ها نداشته باشه ی دوربین سه و دو مگاپیکسلم داشته باشه کافیه با توجه به قیمت فعلی این تبلت ها نمیخوام نو بخرم . چون نمخوام این مقدار پول بابتشون بدم (از یک میلیون و 200،300 بگیر تا بالا) بنظرتون تبلت با ابن خصوصیاتی ک من ذکرکردم دست دو و ترتمیزش و تا چقدر میشه گرآورد؟ این رو هم بگم حتما قابلیت نصب سیمکارت داشته باشه . صددرصد سیمارت خور باشه خیلی مهمه برام کمک پلیز
:sq_3:

thais
05-12-2012, 12:43
اگه تبلت اندرویدی می خواین تبلت هیوندای New tb 1000, خیلی خوبه دو هسته ای 1.2 هست و سیم کارت هم می خوره، اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفیش کردن

nwnoor
17-01-2013, 10:10
freelander pd10 3g
تبلت freelander pd10 3g تبلتی 7 اینچی با رزولوشن 600*1024 می باشد که این دقت تصویر برای یک تبلت هفت اینچی سبب می شود تا تصاویر واضحی به نمایش گذاشته شود.حافظه داخلی این دستگاه 8 گیگا بایت می باشد که تا 32 گیگا بایت قابل ارتقا است.امکاناتی نظیر GPS,WIFI,بلوتوث و برتر از همه پشتیبانی از 3G می باشد که میتواند همزمان دو سیم کارت برای مکالمه و پیام کوتاه , ....

چند وقت پیش زوم کرده بودم روی این اما حالا گیر نمیاد ( البته کیفیت باید پایین باشه ) قیمتش حدود 800 بود :n13::n13::n13::n13:

ali-konkor
08-02-2013, 01:29
صبر کن ماکروسافت تبلت جدیدش رو راهی بازار کنه
مدل پرو سورفیس

rhnice
24-03-2013, 12:28
Nexus 7 or Nexus 7 cellular
سلام دوستان
من بین خرید نکسوس 7 معمولی و یا سیم کارت خورش گیر کردم
آخه از طرفی مدل سیم کارت خورش رو لازم دارم و از طرف دیگه شنیدم که این مدلش مشکل داره، یعنی سیم کارت که داخلش قرار میگیره ، وای فای از کار می افته :n03:
لطفا راهنمایی کنید و بهم بگین این مشکل تا چه حد جدیه و آزار دهنده؟؟؟؟؟
سپاس

NANOTABLET.IR
24-03-2013, 12:54
Nexus 7 or Nexus 7 cellular
سلام دوستان
من بین خرید نکسوس 7 معمولی و یا سیم کارت خورش گیر کردم
آخه از طرفی مدل سیم کارت خورش رو لازم دارم و از طرف دیگه شنیدم که این مدلش مشکل داره، یعنی سیم کارت که داخلش قرار میگیره ، وای فای از کار می افته :n03:
لطفا راهنمایی کنید و بهم بگین این مشکل تا چه حد جدیه و آزار دهنده؟؟؟؟؟
سپاس
در صورت داشتن این مشکل با روت کردن مشکل حل میشه .البته بعد از روت کردن یه سری کارهای دیگه هم باید انجام بدی.اگه گرفتی و مشکل داشت با من تماس بگیر تا بهت بگم چیکار کنی.بعضی از سامسونگهای galaxy tab2 هم این مشکل رو دارند که با یکم کار روش مشکل حل میشه.

flashdesign
31-03-2013, 22:13
سلام
من دنبال ب تبلت میگردم ک سی پی یو بالای یک مگا داشته باشه . حدااکثر7 اینج باشه و آندروید ورژن بالا و قابلیت برنامه خونی و نصبش بالا باشه و مشکلی با نصب برنامه ها نداشته باشه ی دوربین سه و دو مگاپیکسلم داشته باشه کافیه با توجه به قیمت فعلی این تبلت ها نمیخوام نو بخرم . چون نمخوام این مقدار پول بابتشون بدم (از یک میلیون و 200،300 بگیر تا بالا) بنظرتون تبلت با ابن خصوصیاتی ک من ذکرکردم دست دو و ترتمیزش و تا چقدر میشه گرآورد؟ این رو هم بگم حتما قابلیت نصب سیمکارت داشته باشه . صددرصد سیمارت خور باشه خیلی مهمه برام کمک پلیز
:sq_3:

گلکسی تب2 چیز خوبیه اگه بتونی دسته2 تر و تمیز پیدا کنی
قیمتش تو مایه های 1 و چهارصده ولی فک کنم بگردی دسته2 پیدا بشه
اگر نه که باید چینی بگیری که شخصا تایید نمیکنم.