PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد منو در استارت ویندوز 7

hamed29
07-11-2012, 21:18
سلام ؛ میخوام داخل منوی استارت یه کاری انجام بدم ؛
میخام یه منو ایجاد کنم که داخلش میانبر نرم افزار ها رو قرار بدم. یعنی یه طوری که استارت ویندوز خلوت و جوع و جور بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
08-11-2012, 00:06
برای سازماندهی اون قسمت از برنامه Handy Start Menu استفاده کنید:20:

Handy Start Menu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed29
29-11-2012, 23:09
سلام؛از توجهتون ممنونم، ولی این نرم افزار مورد نظر من نبود. این برنامه فقط قسمت های مختلف منوی استارت رو سازماندهی میکنه. ( مثلاً همه ی نرم افزار های مربوط به اینترنت رو توی یه شاخه قرار میده )
من میخوام داخل منوی شروع مثل عکس پست اول ، مشابه منویی که برای ویندوز اکسپلورر ایجاد شده، یه منو درست بشه که نرم افزار های مورد نظرم رو داخلش قرار بدم.
دقیقاً مشابه پستی که شما در تاپیک ترفندهای ویندوز 7 گذاشتید: #200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
01-12-2012, 00:18
اینطور گزینه اگر بخواین دراستارت منوی ایجاد کنید طبق این روشی که میگم برین

ابتدا پایین تسکبار کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درمرحله بعد روی آیکن

که دراستارت منو اضافه میشه کلیک راست طبق شماره 7 طبق شماره 8 گزینه Rename بعدشم اسمش بطور مثال به My Program تغییر بدین طبق شکل بعد گزینه شماره 9 انتخاب کنید

دراین مرحله طبف شماره عمل کنید درشماره 11 روی هرفلدری که داخل اون کادرمشاهده میکنید کلیک کنید بعدشم گزینه شماره 12 انتخاب کنید

بعدشم طبق شماره باز عمل کنید وقتی روی گزینه شماره 14 کلیک کردین مسیر فلدری که بطور مثال برنامه های شما دراون قراردارد برین اون فلدرانتخاب کنید بعدشم روی گزینه شماره 16 کلیک کنیدازآخرم تایید اکی کنید کاربه اتمام میرسد

نکته: هرتعداد فلدری که بخواین به همین صورت منوی آبشاری میتونید اضافه کنید.