PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هشدار - دوستان مواظب باشید گیرنده دیجیتال ایکس ویژن تقلبی وارد بازار شده

همساده
07-11-2012, 14:22
سلام دوستان
من دیروز رفته بودم بازار گیرنده دیجیتال ایکس ویژن بخرم که فهمیدم دستگاههای گیرنده دیجیتال تقلبی وارد بازار شده . ظاهر کارتن دستگاههای تقلبی با ظاهر کارتن دستگاههای اصلی توی نمایندگی متفاوت بود ولی دقیقا" روی کارتنهای تقلبی هم برند X.Vision نوشته شده بود. منم وقتی رفتم نمایندگی ایکس ویژن و دستگاههای اصلی رو دیدم تازه متوجه تقلبی بودن اونها شدم . گفتم نکاتی رو که فروشنده نمایندگی اصلی X.Vision برای تشخیص دستگاههای تقلبی از اصلی گفت به شما هم بگم :
1- اینکه لوگوی یکسال گارانتی تعویض مادیران روی کارتن دستگاه باید باشه .
2- اینکه لوگوی گارانتی مادیران روی کارتن باشه .
3- اینکه کارت گارانتی و کارت کلوب مادبران داخل کارتن محصول موجود باشه .

دوستان با توجه به ورود این دستگاههای تقلبی توی بازار سعی کنید دستگاههای خودتونو از نمایندگیها خریداری کنید تا حداقل توی این اوضاع گرونی سرتون کلاه نره .

samira_googleOne
17-11-2012, 16:23
سلام دوستان
من دیروز رفته بودم بازار گیرنده دیجیتال ایکس ویژن بخرم که فهمیدم دستگاههای گیرنده دیجیتال تقلبی وارد بازار شده . ظاهر کارتن دستگاههای تقلبی با ظاهر کارتن دستگاههای اصلی توی نمایندگی متفاوت بود ولی دقیقا" روی کارتنهای تقلبی هم برند X.Vision نوشته شده بود. منم وقتی رفتم نمایندگی ایکس ویژن و دستگاههای اصلی رو دیدم تازه متوجه تقلبی بودن اونها شدم . گفتم نکاتی رو که فروشنده نمایندگی اصلی X.Vision برای تشخیص دستگاههای تقلبی از اصلی گفت به شما هم بگم :
1- اینکه لوگوی یکسال گارانتی تعویض مادیران روی کارتن دستگاه باید باشه .
2- اینکه لوگوی گارانتی مادیران روی کارتن باشه .
3- اینکه کارت گارانتی و کارت کلوب مادبران داخل کارتن محصول موجود باشه .

دوستان با توجه به ورود این دستگاههای تقلبی توی بازار سعی کنید دستگاههای خودتونو از نمایندگیها خریداری کنید تا حداقل توی این اوضاع گرونی سرتون کلاه نره .

سلام عیلکم و رحمت ا...
آقا مرسی که اطلاع دادی
میخواستم بگم که روی کارتنش عکس قورباغه داره این تقلبیه
من خودم دیدم با چشمای خودم
زنگ زدم مادیران بشون گفتم
گفتن این که قورباغه داره مال ما نیست
از ما گفتن