PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گود و تیرگی زیر چشم

bad_guy
05-11-2012, 17:29
سلام من همیشه خط زیر چشم همراه با گودی و تیرگی داشتم.
بعضیا گفتند واسه بی خوابیه ولی خوابم تنظیمه. به علت لاغری یا چاقی صورت هم احتمالا نیست چون هر دو حالت رو تجربه کردم و این مشکل پابرجا بوده.
ضمنا از عینک هم به طور مدام استفاده میکنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

raana
07-11-2012, 19:10
دوست عزیز اگه می تونی یه مدت به جای عینک از لنز استفاده کن ببین جواب میده یا نه؟
آب زیاد بخور چون بعضی وقتا کمبود آب باعث گودی و سیاهی اطراف چشم می شه
نمک کم بخور.از کرم دور چشم استفاده کن مخصوصا مارک سینره.
(چند برش برش سیب زمینی اطراف چشمت بزار )البته اینو شنیدم تا حالا امتحان نکردم ولی میگن جواب می ده.
از ماسک های صورت موجود در داروخانه هم می تونی استفاده کنی ازشون بپرسی راهنماییت می کنن.
در نهایت اگر با هیچ کدوم از اینا رفع نشد و این موضوع خیلی کلافت کرده به متخصص زیبایی مراجعه کن.

Z-AGHAEI
18-11-2012, 16:43
سلام من همیشه خط زیر چشم همراه با گودی و تیرگی داشتم.
بعضیا گفتند واسه بی خوابیه ولی خوابم تنظیمه. به علت لاغری یا چاقی صورت هم احتمالا نیست چون هر دو حالت رو تجربه کردم و این مشکل پابرجا بوده.
ضمنا از عینک هم به طور مدام استفاده میکنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزیز تیرگی دور چشم به چند علت می تونه باشه کم خوابی های مداوم، کار فشرده، کم خونی ، سرطان خون و زمینه ارثی. پیشنهاد می کنم اگر یک چکاپ کلی دادید و می دانید مشکلی ندارید ماسک خیار و آب خیار طبیعی برای رفع تیرگی دور چشمتان استفاده کنید شبها از کرم های مخصوص رفع تیرگی دور چشم استفاده کنید و چای سبز روزانه دو لیوان بنوشید. مطمئن باشید نتیجه مطلوب را می گیرید.