PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خیلی خیلی فوری در مورد خرید پرینتر دست دوم

brad pitt
05-11-2012, 12:17
سلام

دوستم یک پرینتر لیزری رنگی hp 1025 داره چون خودش یک 1600 خریده دیگه اینو لازم نداره
در حد 100 تا برگ باهاش تاحالا پرینت کرده ( چون در جریانم میدونم راست میگه )

اما مشکلی که هست اینه که این رنگیه و من سیاه سفید میخوام . از طرفی نووی سیاه سفید لیزری هم گرونه میگم همینو بردارم بعد باهاش سیاه سفید پرینت میگیرم

1.میصرفه به نظرتون ؟
2.قیمت رو هم میگه 150 . خیلی ی تمیزه واقعا در حد نو هست
3.و سوال دیگه ای که داشتم این پرینتر هزینه ی نگهداریش از لحاظ پودر و تیونر و اینا چجوره ؟ قابل شارژه؟
بعد این رنگی هست من سیاه سفید بگیرم پودر کمتر مصرف میشه یا بیشتر ؟

اگر امکانش هست یک عزیزی یک راهنمایی کلی بهم بگه فوری چون این رو گفته زود خبرم بده
ممنون

775e
05-11-2012, 21:31
[QUOTE=brad pitt;7302330]سلام

دوستم یک پرینتر لیزری رنگی hp 1025 داره چون خودش یک 1600 خریده دیگه اینو لازم نداره

اما مشکلی که هست اینه که این رنگیه و من سیاه سفید میخوام . از طرفی نووی سیاه سفید لیزری هم گرونه میگم همینو بردارم بعد باهاش سیاه سفید پرینت میگیرم

1.میصرفه به نظرتون ؟
3.و سوال دیگه ای که داشتم این پرینتر هزینه ی نگهداریش از لحاظ پودر و تیونر و اینا چجوره ؟ قابل شارژه؟

اگر امکانش هست یک عزیزی یک راهنمایی کلی بهم بگه فوری چون این رو گفته زود خبرم بده
ممنون[/QUOTE
100 درصئ ارزش خرید داره اگه نمی خوای بگو تا خودم برش دارم

brad pitt
06-11-2012, 00:08
خوب
حالا یکمم هم توضیح میدادید بهتر بود

ممنون

mohammad.t
06-11-2012, 01:01
سلام

1.میصرفه به نظرتون ؟

ممنون

اينجور كه شما ميگيد خب قيمتش باتوجه به قيمت نو مناسب هست. حتي شايد بشه گفت ارزون حساب كرده!
اين پرينترهاي ليزري رنگي وقتي شارژ اوليه اونها تموم ميشه هزينه زيادي بايد براي شارژ مجددشون بايد بپردازيد. كارتريج هاشون هم با اينكه قابل شارژ هستند اما خيلي براي شارژ شدن طراحي نشدن.
الان پرينتر هاي ليزري رنگي هستن توي مغازه دوستان كه ميگن بيا 4 تا كارتريج بخر براش من خود دستگاه رو رايگان بهت ميدم!
مثلا فرض كن 300 هزار تومن هزينه شارژ مجدد هست. براي 700-800 برگه.
كارتريج هاي ليزري هاي رنگي چيپ داره كه بعد از تعدادي بايد چيپشون عوض بشه علاوه بر گرونتر بودن پودر براي شارژ هزينه چيپ هم اضافه ميشه كه حتي در پرينت سياه و سفيد هم كانتر چيپ ها پر ميشه و ...
اگه باهاش پول در بياريد منسبه و براي مصرف خونگي جالب نيست.

brad pitt
08-11-2012, 20:22
جدی ؟ اینجوریه پس نه برای مصرف خانگی و در حد 20-30 برگ پرینت در صفحه خیلی خیلی ممنون پس به این خاطر گفته