PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میکس صدا و ...

soleares
25-07-2006, 11:59
دوستان میشه نرم افزاری معرفی کنید که بتونه آهنگو صدا رو میکس کنه .

Dj Sasan
25-07-2006, 16:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dj Sasan
25-07-2006, 22:05
ظاهرا لینک sound forge مشکل داره ولی من یه لینک دیگه برات می ذارم اونم آخرین ورژن
اینم کرک

rb97
26-07-2006, 00:27
برای میکس زنده بهترین برنامه:

dj mixstation 2 هستش

Iced Earth
26-07-2006, 00:40
واسه رکورد گرفتن هم میخوای استفاده کنی؟

Iced Earth
26-07-2006, 00:45
خوب اگه واسه رکورد گرفتن بخوای من cubase sx رو بهت پیشنهاد میدم
ولی اگه کارت خیلی حرفه ای نیست همون cool edit یا جدیدترش adobe audiotion 2 رو بگیری کارتو راه میندازه
اگرم واسه میکس و دی جی میخوای بهترینش Native Instrument Traktor که واقعا حرفه ایه یعنی یه سری امکانات داره که شما در دی جی های 2 تومنی هم پیدا نمیکنی
اگه بازم سوال داشتی در خدمتم

soleares
26-07-2006, 07:55
Ice earth عزيز خيلي ممنونم از راهنامييتون راستي اگر كار با اين نرم افزارا سخته ميشه يه ذره دربارشون توضيح بديدي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظورم آخرين برنامه ايه كه معرفي كردي . :happy:

davood_vadi
26-07-2006, 08:25
توی jet audio در بخش audio mixing recorder می تونید میکس کنید.

Iced Earth
26-07-2006, 14:45
خوب مشخصاتشو تو این سایت میتونی ببینی:
ببین این برنامه بیشتر به درد کسی میخوره که یه بانک کامل لوپ های مختلف رو داشته باشه یا اصلا کارش دی جی باشه
البته اگه پک کاملشو بگیری تا حد زیادی نیازت رو رفع میکنه
ولی اگه مثلا کارت همون کات کردن و افکت دادن و ترکیب چند تا layer صدا هستش من همون cool edit که به نظر خودم از audition هم فرندلی تره هم سریعتر رو پیشنهاد میکنم
(من خودم با cubase sx کار میکنم)

Iced Earth
26-07-2006, 16:50
حالا اگه بازم روی NI TRAKTOR اصرار داری این آموزشو یکی از دوستای خیلی خوبم چند وقت پیش نوشته فک کنم مفید باشه:

soleares
01-08-2006, 14:25
توی jet audio در بخش audio mixing recorder می تونید میکس کنید.
خيلي ممنونم ايني كه گفتي خيلي عاليه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DOZD_DEL
01-08-2006, 18:56
يه برنامه خوب و ساده و راحت براي آهنگ گذاشتن روي فيلم ميخوام..تو رو بخدا كمك كنيد

M.B.Asadi
02-08-2006, 08:19
بهترین برنامه ویرایش صدا سونار البته به صورت کاملش است.من یک نسخه از اون رو که 4 سی دی هستش از شرکت ssg خریدم.حدود 3000 تومان.خیلی جالبه.
dance ejay هم برای آهنگ سازی خیلی خوبه ولی دو سی دی هستش و نمیشه به این زودیها دانلودش کرد.بهتره از بازار تهیه کنید.

bb
02-08-2006, 08:21
برناه cool edit , goldwave هم خیلی خوب هستن .

bb
02-08-2006, 08:28
يه برنامه خوب و ساده و راحت براي آهنگ گذاشتن روي فيلم ميخوام..تو رو بخدا كمك كنيد

دوست من برای گذاشتن آهنگ روی فیلم از پریمیر و ویدئو استودیو و تمام بنامه های مونتاژ فیلم می تونی استفاده کنی . برای ساخت آهنگ هم dance ejay هستش که برای دی جی استفاده میشه ولی برنامه های دیگه ایی هم هستن که می تونی در اون ها نت بنویسی و همه جور صدا هم دارن مثلا برنامه encore

soleares
08-08-2006, 12:56
دوست من اگر مي خواهيد زودتر به جواب برسيد در يك تاپيك جدا مطرح كنيد يا اينكه جستجو كنيد . :rolleye: