PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب دکمه های کیبرد

drbehnam
04-11-2012, 19:41
سلام دوستان عزیز چند وقتی هست که دکمه های ردیف بالای حروف کیبردم از کار افتادن (یعنی @ و....) و حالا با زدن دکمه کنترل سمت چپ صدا قطع میشه و حالا جالب تر اینکه با زدن دکمه ویندوز سمت چپ کامپیوتر شات دان میشه باید چیکار کنم ایا نرم افزار خاصی هست که بشه کیبرد رو تست و عیب هاش رو برطرف کنه یا سخت افزاریه؟

Agame.Arash
04-11-2012, 19:50
کیبوردرو رو یه کامپیوتر دیگه تست کن داداش...:sq_25:
اگه درس بود یقین بیاور که سیستمت ویروس داشته می باشه...:sq_11:
اگه درس نبود سیستمو restore کن به قبل از تاریخ این مشکل ...:sq_24:
اگه درس نشد ویندوز عوض کن...
اگه بازم نشد خب باید یکی دیگه بگیری !:sq_6:

راستی داداش اگه کیبوردت قدیمیه و با کابل ps2 نصب میشه به کامپیوتر ! پین هاشو یه چکی بکن !

EXTREME
04-11-2012, 20:46
سلام دوستان عزیز چند وقتی هست که دکمه های ردیف بالای حروف کیبردم از کار افتادن (یعنی @ و....) و حالا با زدن دکمه کنترل سمت چپ صدا قطع میشه و حالا جالب تر اینکه با زدن دکمه ویندوز سمت چپ کامپیوتر شات دان میشه باید چیکار کنم ایا نرم افزار خاصی هست که بشه کیبرد رو تست و عیب هاش رو برطرف کنه یا سخت افزاریه؟

یا تنظیمات کیبورد به هم خورده که نرم افزارهایی برای تنظیم دکمه های کیبورد است
یا خود کیبورد خراب شده که بیشتر میتونه از قطعی در برد تلقی کیبورد و خرابی در آی سی کیبورد باشه بهتره کیبورد روی یه سیستم دیگه تست بشه تا معلوم بشه مشکل از کجاست

drbehnam
05-11-2012, 13:40
یا تنظیمات کیبورد به هم خورده که نرم افزارهایی برای تنظیم دکمه های کیبورد است

میشه یه چند تاش رو معرفی کنی من ببینم میتونم کاری بکنم یا نه؟

775e
05-11-2012, 13:57
کیبرد رو یا باید عوض کنی یا ویندوز رو عوض کنی احتمل زیاد ویروسی شده ویروس کش نداری رو سیستمت؟

EXTREME
05-11-2012, 14:02
میشه یه چند تاش رو معرفی کنی من ببینم میتونم کاری بکنم یا نه؟

اسمشو یادم نیست ولی یک سرچ بکنی لینکاش میاد
کیبورد رو روی یه سیستم دیگه حتما تست کن اگه روی یه سیستم دیگه هم همینطور باشه کیبورد مشکل داره که میتونه از برد تلقی و آی سی کیبورد باشه
اگه روی یه سیستم دیگه درست باشه مشکل یا از بهم خوردن تنظیمات کیبورد است یا ویندوز و ویروس