PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک کیس که نه ویندوز بوت میشه و نه میره برای نصب ویندوز!

mostafait
04-11-2012, 13:29
با سلام.

سه روز پیش یک سیستم جمع کردم که هم اکنون به این مشکل برخورد کرده! شواهد نشون میده که کیس از جایی افتاده! چون جلوی کیس شکسته شده!

سیستم روشن میشه! و وقتی میرسه به بوت ویندوز سون! لودینگ میکنه و بالا نمیره! و در لودینگ گیر میکنه!

ویندوز نصب کردن هم به همین صورت هستش! قسمت اولیه بوتش گیر میکنه!

اگه میشه راهنمایی کنید! با تشکر فراوان!

ahmad.daneshjoo
04-11-2012, 15:24
هارد رو باز کن به یه سیستم که ویروس کش قوی وبه روزی داره وصل کن و از طریق ویندوز اون سیستم بالا بیا و ویروس کشیش کن ببین ویروس داره یا نه.اگه اطلاعات مهمی هم نداره میتونی هارد رو فرمت کنی و دوباره رو سیستم خودت ببندی احتمالا مشکل حل شه

EXTREME
04-11-2012, 15:50
با سلام.

سه روز پیش یک سیستم جمع کردم که هم اکنون به این مشکل برخورد کرده! شواهد نشون میده که کیس از جایی افتاده! چون جلوی کیس شکسته شده!

سیستم روشن میشه! و وقتی میرسه به بوت ویندوز سون! لودینگ میکنه و بالا نمیره! و در لودینگ گیر میکنه!

ویندوز نصب کردن هم به همین صورت هستش! قسمت اولیه بوتش گیر میکنه!

اگه میشه راهنمایی کنید! با تشکر فراوان!

اگه سی دی ویندوز و درایو اپتیک سالم باشه باید برین سراغ هارد سیستم
اتصالات هارد و خود هارد رو چک کنید نتیجه نداد رم و پاور چک بشه
اگه نتیجه نگرفتین به نظر من به صورت open air سیستم رو دوباره اسمبل کنید و دوباره تست کنید

mostafait
05-11-2012, 11:29
دوستان عزیز سی دی ویندوز اکس پی بوت شد! و درایوهای هارد دیسک رو پاک کردم! یدونه پارتیشن ساختم! اما کماکان دی وی دی ویندوز سون بوت نمیشه!بوت میشه! توو لودینگش گیر میکنه!

EXTREME
05-11-2012, 12:00
دوستان عزیز سی دی ویندوز اکس پی بوت شد! و درایوهای هارد دیسک رو پاک کردم! یدونه پارتیشن ساختم! اما کماکان دی وی دی ویندوز سون بوت نمیشه!بوت میشه! توو لودینگش گیر میکنه!

در بایوس حالت هارد رو چه حالتی است ؟

@gh@m@hdi
05-11-2012, 12:12
شاید مشکل از ام بی آر باشه
یکبار با یه برنامه خوب مثل آکرونیس آخرین ورژن پارتیشن بندی کن حتما درست می شه
اگر زمینه خورده لحیم مادربرد به بدنه اتصال نداره یا نزدیک نشده؟
قطعات رو از داخل کیس باز کن و بیرون سیستم رو بوت کن

vaheb.com
05-11-2012, 12:22
سلام دوستان
من چند وقت پیش با سیستمی مواجه شدم که وقتی سی دی ویندوز و میذاشتم و ریاستارت میکردم صفحه کلید کار نمیکرد و نمیتونستم کاری کنم و همون ویندوز قبلی بالا میاومد
برای این مشکل باید چکار کرد؟

EXTREME
05-11-2012, 12:42
سلام دوستان
من چند وقت پیش با سیستمی مواجه شدم که وقتی سی دی ویندوز و میذاشتم و ریاستارت میکردم صفحه کلید کار نمیکرد و نمیتونستم کاری کنم و همون ویندوز قبلی بالا میاومد
برای این مشکل باید چکار کرد؟

بهتر بود یک تاپیک دیگه میزدید
کیبوردتون یو اس بی است ؟
سی دی ویندوز باید بوتیبل باشه
درایو اپتیک هم سالم باشه و در بایوس دیتکت شده باشه و بوت سیستم هم رو cd\dvd باشه

mostafait
07-11-2012, 16:36
دوستان عزیز و گرامی! هارد دیسک رو بر روی یک سیستم دیگه با برنامه HDD Regenerator تست کردم! هیچ مشکلی نداشت!

با برنامه MiNi Tool Partition Wizard هم پارتیشن بندی کردم! و ویندوز رفت برای نصب! نصب هم کردم! حتی برنامه هم ریختم! سیستم رو خاموش کردم و مجددا که روشن کردم دوباره همون مشکل قبلی ظاهر شد×!

با تشکر فراوان اگه میشه راهنمایی کنید!

EXTREME
07-11-2012, 18:07
دوستان عزیز و گرامی! هارد دیسک رو بر روی یک سیستم دیگه با برنامه HDD Regenerator تست کردم! هیچ مشکلی نداشت!

با برنامه MiNi Tool Partition Wizard هم پارتیشن بندی کردم! و ویندوز رفت برای نصب! نصب هم کردم! حتی برنامه هم ریختم! سیستم رو خاموش کردم و مجددا که روشن کردم دوباره همون مشکل قبلی ظاهر شد×!

با تشکر فراوان اگه میشه راهنمایی کنید!

هارد رو به یک سیستم دیگه بزنید و یک عکس از تب health از نرم افزار hd tune از اون هارد بدین

mostafait
08-11-2012, 15:48
با تشکر از دوستان عزیز و گرامی!

بایوس مادربرد رو آپدیت کردم و مشکل برطرف شد!

Amirtxd
20-04-2013, 18:10
سلام
دوستان بنده هم دقیقا همین مشکل برام پیش امده با این تفاوت که همین ایکس پی رو هم نمیتونم نصب کنم که بخوام بایوس رو اپدیت کنم (توی بوت نصب و بوت بالا اومدن ویندوز ها گیر میکنه )

Amirtxd
20-04-2013, 19:18
جالب اینجاست که الان باتری مادربرد رو که برداشتم واسه یه بوت جواب داد یعنی اگر یه خاموش روشن کنم دوباره برمیگرده به حالت قبل .

EXTREME
20-04-2013, 21:16
جالب اینجاست که الان باتری مادربرد رو که برداشتم واسه یه بوت جواب داد یعنی اگر یه خاموش روشن کنم دوباره برمیگرده به حالت قبل .

باتری مین رو ولتاژ گیری کردین ؟
این مشکل میتونه از خالی شدن بایوس باشه حالا یا ضعف باتری مین یا ضعیف بودن پاور سیستم

Amirtxd
20-04-2013, 22:32
باتری مین رو ولتاژ گیری کردین ؟
این مشکل میتونه از خالی شدن بایوس باشه حالا یا ضعف باتری مین یا ضعیف بودن پاور سیستم
احتمال داره از بایوس باشه؟نیاز به اپدیت کردنش هست؟
الان اون حالت قبل هم دیکه جواب نمیده یعنی با بیرون اوردن باتری هم دیگه مثل قبل هست.