PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور کارت گرافیک Intel 915GM/910 برای ویندوز 8

omidit
04-11-2012, 12:05
سلام . مدت مدیدی است که ویندوز 8 نصب کرده ام ولی متاسفانه هرچه تلاش کردم نتوانستم دریور کارت گرافیکش را برای لپ تاپم پیدا کنم. لطفا اگر کسی کمکمی میتونه بکنه بسیار ممنون می شوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینها آخزین تلاش من در نصب این کارت گرافیک می باشد . لطفا کمک نمایید :sq_3:

hamedarian2009
04-11-2012, 13:48
ویندوز 8 کی نصب کردی؟ آخه نسخه نهایی اون 5 آبان بازار اومده و معمولا خودش به صورت اتوماتیک گرافیکو نصب میکنه وگرنه باید بری سایت شرکت سازنده گرافیکت و درایور ویندوز هشت ازش دانلود کنی

EXTREME
04-11-2012, 15:46
برید سایت لپ تابتون و درایور مربوط به ویندوز 8 رو دانلود کنید
درست نشد از نرم افزارهایی مثل driver scanner برای پیدا کردن درایور استفاده کنید

omidit
04-11-2012, 17:20
سلام. این کارت گرافیک تنها درایورهای ویندوز XP دارد ولی تا ویندوز 7 کسانی براش درایور تعبیه کرده اند. ویندوز 8 را از سایت آمازون خریدم و آخرین نسخه هست و سایت خود لپ تاپ هیچ درایوری بعد از XP برای اون ارائه نداده. اگر کسی کمک بیشتری می تواند بکند ممنون هستم.

EXTREME
04-11-2012, 18:31
سلام. این کارت گرافیک تنها درایورهای ویندوز XP دارد ولی تا ویندوز 7 کسانی براش درایور تعبیه کرده اند. ویندوز 8 را از سایت آمازون خریدم و آخرین نسخه هست و سایت خود لپ تاپ هیچ درایوری بعد از XP برای اون ارائه نداده. اگر کسی کمک بیشتری می تواند بکند ممنون هستم.

اگر تو سایت خود لپ تاب و خود گرافیک نیومده باید صبر کنید تا بیاد
با اون نرم افزاری که گفتم تست کردین ؟