PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 8 برروی لپ تاپ

l2eza.d
04-11-2012, 10:34
سلام دوستان ، خسته نباشید .
من n56vz دارم و روش windows 7 home premium به صورت اورجیناله ، و قابل ریکاوری هست ، چند روزیه تصمیم دارم ویندوز 8 نصب کنم ، آیا پس از نصب اون نسخه اورجینال قابل بازیابیه ؟ و می تونم مثل قبل ریکاوری کنم ؟
به نظرتون چون فعلا نسخه ی rtm موجوده اصلا این کار کار درستیه ؟ آیا مشکلی هست که ویندوز 8 داشته باشه نسبت به 7 ؟ ممنون.

kalantarahura
04-11-2012, 11:44
سلام دوستان ، خسته نباشید .
من n56vz دارم و روش windows 7 home premium به صورت اورجیناله ، و قابل ریکاوری هست ، چند روزیه تصمیم دارم ویندوز 8 نصب کنم ، آیا پس از نصب اون نسخه اورجینال قابل بازیابیه ؟ و می تونم مثل قبل ریکاوری کنم ؟
به نظرتون چون فعلا نسخه ی rtm موجوده اصلا این کار کار درستیه ؟ آیا مشکلی هست که ویندوز 8 داشته باشه نسبت به 7 ؟ ممنون.

سلام.نصب ویندوز 8 هیچ مشکلی بوجود نمیاره و بعدا میتونین به راحتی به ویندوز اصلیتون ریکاوری کنین.در ضمن چند روزی هست که نسخه نهایی ویندوز 8 اومده و توصیه میکنم که آن نسخه نهایی را استفاده کنین.تجربه ویندوز 8 شیرینه اگر نخواستین میتونین دوباره به ویندوز 7 کوچ کنین.

l2eza.d
04-11-2012, 13:30
یعنی مشکلی برای اون درایو ریکاوری 25 گیگم پیش نمی آد ؟ و نسخه ی نهاییش اومده ؟

kalantarahura
05-11-2012, 08:42
یعنی مشکلی برای اون درایو ریکاوری 25 گیگم پیش نمی آد ؟ و نسخه ی نهاییش اومده ؟

شما کاری به درایو ریکاوری ندارین.تنها کار اینه که ویندوز را در درایو C یا هر درایو دیگه نصب کنین.برای اطمینان ابتدا درایو مورد نظرتون رو Rename کنین.هنگام نصب میتونین اسمشو ببینین و با خیال راحت ادامه ماجرا (لازم به ذکر است که من بارها اینکارو کردم).فقط در هنگام انتخاب درایو مقصد دقت کنین.درایو ریکاوری کاملا مشهوده.نسخه نهایی ویندوز 5 آبان (۲۶ اکتبر) اومد.سایت P30World هم جزو اولین سایتهایی بود که لینک دانلودشو گذاشت.

kasra2002
10-11-2012, 14:08
سلام دوستان دوتا سوال مهم دارم خواهشا کمکم کنید.
من چند ماهیه که از ویندوز 8 استفاده میکنم و از اون راضیم البته مشکلاتی و نقص داره که نمی دونم به مرور حل میشه یا نه
در هر حال برای نصب اون روی لبتابم که وایو هست و ویندوز اوریجینال داره و سی دی درایور نداره شک دارم
1-درایو خالی برای نصب دارم و نمی تونم بقیه اطلاعاتم رو پاک کنم
2- یه سری از درایور هارو ار سایت خود سونی گرفتم که همه باا عدد نامگذاری شدند و نمی دونم کامل هستند یا نه
3- ترس از کار نکردن درایور هایی مثل بلوتوث و گرافیک و وای فای .ووو دارم
4- توی فکرم نصب 32 بیتی هست که می ترسم هیچ درایوری رو قبول نکنه دیگه
حالا اگه میشه راهنمایی جامع کنید...
ممنون

A M ! N
10-11-2012, 17:25
سلام دوستان دوتا سوال مهم دارم خواهشا کمکم کنید.
من چند ماهیه که از ویندوز 8 استفاده میکنم و از اون راضیم البته مشکلاتی و نقص داره که نمی دونم به مرور حل میشه یا نه
در هر حال برای نصب اون روی لبتابم که وایو هست و ویندوز اوریجینال داره و سی دی درایور نداره شک دارم
1-درایو خالی برای نصب دارم و نمی تونم بقیه اطلاعاتم رو پاک کنم
2- یه سری از درایور هارو ار سایت خود سونی گرفتم که همه باا عدد نامگذاری شدند و نمی دونم کامل هستند یا نه
3- ترس از کار نکردن درایور هایی مثل بلوتوث و گرافیک و وای فای .ووو دارم
4- توی فکرم نصب 32 بیتی هست که می ترسم هیچ درایوری رو قبول نکنه دیگه
حالا اگه میشه راهنمایی جامع کنید...
ممنون

درود ،

بهترین یپشنهادی که میتونم بهتون بدم، اینه که ویندوز 8 رو داخل VM روی ویندوز اورجینالتون نصب کنید و درایورهارو روش تست کنید.
یا اینکه اگه میتونید یک درایو رو یه جوری خــــالی کنید و ویندور 8 رو درکنار ویندوز دیگتون نصب کنید. اینطوری اگه دیدید مناسب کارتون
نیست ، حداقل چیزی رو از دست ندادید.

kasra2002
10-11-2012, 21:18
درود ،

بهترین یپشنهادی که میتونم بهتون بدم، اینه که ویندوز 8 رو داخل VM روی ویندوز اورجینالتون نصب کنید و درایورهارو روش تست کنید.
یا اینکه اگه میتونید یک درایو رو یه جوری خــــالی کنید و ویندور 8 رو درکنار ویندوز دیگتون نصب کنید. اینطوری اگه دیدید مناسب کارتون
نیست ، حداقل چیزی رو از دست ندادید.

بسیار ممنون
با vmویندوز 8 نصب نشد روی سیستمم
ایرو اولیه در بالا اومدن داره
اصلا نصب نمی شه
100% همین کارو می کنم ولی درایور هارو میخوام چون اصلا حتی درایور گرافیکم که جی فورس هستش رو نمی تونم به آپدیت بلاتر تغییر بدم نصب نمیشه
سایتی برای درایور سراغ ندارید
لبتاب سونی

Farshid72
11-11-2012, 00:26
بسیار ممنون
با vmویندوز 8 نصب نشد روی سیستمم
ایرو اولیه در بالا اومدن داره
اصلا نصب نمی شه
100% همین کارو می کنم ولی درایور هارو میخوام چون اصلا حتی درایور گرافیکم که جی فورس هستش رو نمی تونم به آپدیت بلاتر تغییر بدم نصب نمیشه
سایتی برای درایور سراغ ندارید
لبتاب سونی

ببینید دوسته عزیز ویندوز 8 هم مثل ویندوز 7 تمامی درایور ها رو بصورت پیش فرض داره و شما نمیخواد ناراحت این مشکل باشید ولی برای راندمان بهتر کار شما باید درایور های اصلی همون قطعه رو دانلود و نصب کنید
برای این کار شما میتونید وارد سایت سونی بشید لپ تاپ خودتونو سرچ کنید و از قسمت دانلود ویندوز 8 رو انتخاب و تمامی درایور هارو دانلود کنید تا پس از نصبش درایور هارو نصب کنید
لازم میدونم چند نکته رو هم متذکر بشم :
کرک 100% برای این ویندوز ارائه نشده
اگر که قصد نصب بر روی نوت بوک رو دارید از اینکه اون نسخه با لپ تاپ سازگاری داره اطمینان حاصل کنید

kasra2002
11-11-2012, 17:16
ببینید دوسته عزیز ویندوز 8 هم مثل ویندوز 7 تمامی درایور ها رو بصورت پیش فرض داره و شما نمیخواد ناراحت این مشکل باشید ولی برای راندمان بهتر کار شما باید درایور های اصلی همون قطعه رو دانلود و نصب کنید
برای این کار شما میتونید وارد سایت سونی بشید لپ تاپ خودتونو سرچ کنید و از قسمت دانلود ویندوز 8 رو انتخاب و تمامی درایور هارو دانلود کنید تا پس از نصبش درایور هارو نصب کنید
لازم میدونم چند نکته رو هم متذکر بشم :
کرک 100% برای این ویندوز ارائه نشده
اگر که قصد نصب بر روی نوت بوک رو دارید از اینکه اون نسخه با لپ تاپ سازگاری داره اطمینان حاصل کنید
بسیار ممنون از شما
یکی اینکه از 100 اطمینان چجوری حاصل کنم
دو اینکه روی سیستمم در محل کار نصب کردم ولی کارت ati رو که معمولی هم بود نشناخت و مجبور شدمبا یه درایور xp و نه 7 نصب کنم تا کار کنه
من از اینکه وایفای رو نشناسه می ترسم و
مهمتر اینکه سایت رسمی لبتابم فقط 64 بیت رو که مربوط به خودشه ارائه داده
فکر کنم ازمون و خطا رو مجبورم اجرا کنم
نکته بعد که اونی که دارم اکتیو نمیشه ولی کار می کنه
و نمی دونم چرا با vm اصلا بوت نمیشه که به صفحه نصب برسه چه با دی وی دی و چه ایمیج ولی هر ویندوزی نصب کنم کار میکنه بجز 8 و مک
در هر حال ممنون از شما

Farshid72
12-11-2012, 02:11
بسیار ممنون از شما
یکی اینکه از 100 اطمینان چجوری حاصل کنم
دو اینکه روی سیستمم در محل کار نصب کردم ولی کارت ati رو که معمولی هم بود نشناخت و مجبور شدمبا یه درایور xp و نه 7 نصب کنم تا کار کنه
من از اینکه وایفای رو نشناسه می ترسم و
مهمتر اینکه سایت رسمی لبتابم فقط 64 بیت رو که مربوط به خودشه ارائه داده
فکر کنم ازمون و خطا رو مجبورم اجرا کنم
نکته بعد که اونی که دارم اکتیو نمیشه ولی کار می کنه
و نمی دونم چرا با vm اصلا بوت نمیشه که به صفحه نصب برسه چه با دی وی دی و چه ایمیج ولی هر ویندوزی نصب کنم کار میکنه بجز 8 و مک
در هر حال ممنون از شما

در مورد VM و مک باید بگم که اه بوت نمیشه دلیلش اینه که گرافیک های دو هسته ای رو پوشش نمیده و ویندوز 8 رو امتحان نکردم
ببینید شما میتونید وارد سایت ماکروسافت بشید و اونجا ویندوز رو با حجمی حدود 3.5 گیگ دانلود کنید این نسخه کرک شدنی نیست و مدتش هم 90 روز هست و بعد از 90 روز غیر فعال میشه ولی میتونید از همه امکانات کاملش مثل یه ویندوز اورجینال استفاده کنید
توصیه من اینه اگه خیلی مشتاق هستید چون کرک های رسمی ارائه نشده بهتره که از این نسخه استفاده کنید و 3 ماه هم مدت زمان کمی نیست و شما میتونید به راحتی همه درایور ها و سایر کارا و برنامه هاتونو روش نصب و اجرا کنید و به خوبی ویندوز رو محک بزنید بعدشم ســــــــــــــــــــــــ ه ماه آینده کرک بدرد بخورش یا حتی شاید تا چند وقت دیگه که اومد اون ورژن نا محدود رو نصب و کرک کنید و اطلاعاتتونم بر گزدونید به همین راحتی
سایت لپ تاپتون نسخه 64 بین خودشو داره رو متوجه نشدم منظورتون از خودش چی بود !

kasra2002
13-11-2012, 14:43
سایت لپ تاپتون نسخه 64 بین خودشو داره رو متوجه نشدم منظورتون از خودش چی بود !

ببخشید منظورم اینه که توی سایت ساپورت سونی که تمامی درایور ها رو داره ولی فقط 64 بیتی که برای ویندوز خود لبتابم هست ارائه شده و نسخه 32 بیتی رو نداره که بتونم نصب کنم
مشکل بعدیم اینه که با اینکه درایور های بسیاری برای گرافیک جی فورس210 دارم که جدید هستند ولی این درایور ها روی مال من نصب نمی شند و ایرور هاردور نات فاوند میدن!!!
ممنون از شما و توجهتون

Eblis 2011
13-11-2012, 14:54
سلام.نصب ویندوز 8 هیچ مشکلی بوجود نمیاره و بعدا میتونین به راحتی به ویندوز اصلیتون ریکاوری کنین.در ضمن چند روزی هست که نسخه نهایی ویندوز 8 اومده و توصیه میکنم که آن نسخه نهایی را استفاده کنین.تجربه ویندوز 8 شیرینه اگر نخواستین میتونین دوباره به ویندوز 7 کوچ کنین.

میشه لینک بدین ؟

kasra2002
17-11-2012, 12:08
حجمش 3.3 گیگ هست بالاخره نسخه نهایی رو نصب کردم دلو زدم به دریا فقط گرافیکمو نمیشناسه و خودش یه چیزی مشابه نصب کرده که میگه کل گرافیک شیره .

zamhareer007
05-05-2014, 01:00
سلام.این نوشته یکی از دوستان هستش

نصب ویندوز 8 هیچ مشکلی بوجود نمیاره و بعدا میتونین به راحتی به ویندوز اصلیتون ریکاوری کنین.تجربه ویندوز 8 شیرینه اگر نخواستین میتونین دوباره به ویندوز 7 کوچ کنین.
چطور میشه این کارو کرد قبلا با زدن دکمه اسیست تو وایو میرفت تو ریکاوری و ویندوز و بعد درایورها رو نصب میکرد اما الان با زدن این دکمه ویندوز 8 استارت میشه ذر ضمن درایو ریکاوری سرجاشه من فقط درایو سی رو واسه ویندوز8 فرمت کردم ایا راهی هست که به ویندوز اورجینال برگردم؟
سپاس