PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوار آب بندی کارتریج رو تا کجا بکشم!!!!!!!!!!

silver65
04-11-2012, 10:31
سلام . من یه پرینتر hp 1102 خریدم بعد طبق راهنماش که گفته بود نوار آب بندی قسمت کارتریج رو بکشین تا جدا بشه من کشیدمش ولی جدا نشد که تازه قسمت بی رنگش تموم شد بعد دیدم یه 5 سانی هم انگاری جوهری بود اومد ازش بیرون :sq_6:دیگه ولش کردم.
چرا اینجوری شد به سلامتی خرابش کردم؟ خوب خودش گفته بود بکشینش در میاد (عجب راهنمای بی خودی هم داره hp)
حالا چیکارش کنم اساتید لطفا زود کمک کنین که خیلی ضایع است بقیه ببینن

mohammad.t
04-11-2012, 12:51
سلام . من یه پرینتر hp 1102 خریدم بعد طبق راهنماش که گفته بود نوار آب بندی قسمت کارتریج رو بکشین تا جدا بشه من کشیدمش ولی جدا نشد که تازه قسمت بی رنگش تموم شد بعد دیدم یه 5 سانی هم انگاری جوهری بود اومد ازش بیرون :sq_6:دیگه ولش کردم.
چرا اینجوری شد به سلامتی خرابش کردم؟ خوب خودش گفته بود بکشینش در میاد (عجب راهنمای بی خودی هم داره hp)
حالا چیکارش کنم اساتید لطفا زود کمک کنین که خیلی ضایع است بقیه ببینن

سلام.
شما اون نوار رو بكش بيرون تا اخر چيزي نميشه. كارتريج هيچ قسمتي نداره كه با بيرون كشيدنش خراب بشه!

silver65
04-11-2012, 13:41
این عکسش رو ببینین اگه ایرادی نداره بگین بعد من بکشم ببینم چی می شه (راستی ضامنی چیزی که نداره ها من همینجوری کشیدمش خیلی هم سفت بود)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad.t
04-11-2012, 13:52
این عکسش رو ببینین اگه ایرادی نداره بگین بعد من بکشم ببینم چی می شه (راستی ضامنی چیزی که نداره ها من همینجوری کشیدمش خیلی هم سفت بود)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بكش نترس!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silver65
04-11-2012, 13:58
بكش نترس!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کشیدم :sq_8: .خوب منم همین عکسه رو دیدم ترسیدم دیگه پلاستیکش همش سفیده باید نصفشو سیاه می کردن دیگه مگه نه:31:
مرسی آقا محمد