PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز سون بعد اتمام کامل نصب

vahidjon
03-11-2012, 18:30
جدیدا یک سیستم تهیه کردم که وقتی ویندوز اکس پی روش نصب میکنم مشکلی نداره ولی وقتی ویندوز سون نصب میکنم بعد از اتمام مراحل نصب بصورت کامل بالا نمی آید.در واقع بعئ از آخرین راه اندازی که در مراحل نصب رخ میدهد دیگر بالا نمی آید و سیستم دائما ریست میشود
لطفا راهنمایی کنید

jafarian
04-11-2012, 00:52
این موردی که شما اشاره میکنید بشتر مربوط میشه به هارد گرافیک و رم قبل از همه این موارد در وهله اول بایوس مادربورد آپدیت کنید بعد هردستگاه که به پورت usb وصل حتما جدا کنید همچنین هرچی دستگاه که داخل اسلات pci دارین اعم ازکارت صدا و کارت تی وی ....... به غیر از کارت گرافیک بعد ازاین موارد که اجرا کردین طبق مراحل پایین برین که بترتیب اشاره کردم

مرحله اول

اگر به تعداد دو تا رم روی سیستم دارین یکی رو دربیارین با اون یکی اقدام به نصب ویندوز کنید جای رم روی اسلات مادربورد عوض کنیداگر که با این مورد موارد بالا رفع نشد به سراغ روش دوم برین

مرحله دوم

اطلاعات هارد خودتون به یک هارد دیگه منتقل کنید بعدشم dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین داخل صفحه اول دکمه های shift + f10 فشاربدین همزمان داخل کادری که باز میشه طبق شکل پایین دستوراتی که زیرش بصورت خط قرمزمشخص کردم بترتیب شما هم وارد کنیدبعدشم برای هرکدوم اینتر بزنید بعدش از نوع اقدام به پارتیشن بندی هارد کنید بطور مثال با ویندوز xp یا که خود ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته:داخل شکلی که قراردادم اون قسمتی که با خط سبززیرش مشخص کردم مروبط به هارد شما میشه که متن پایین همون خط من تایپ کردم select disk 1 که شما هم باید همون شماره هارد خودتون که نمایش در میاد وارد کنید اگر که ازشما 2 بود باید وارد کنید select disk 2 اینتر کنید درضمن به غیر از هارد خودتون هیچ هارد دیگه ای به سیستم متصل نباشه ازاطلاعات خودتونم حتما روی یک هارد دیگه بک آپ تهیه کنید.