PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشان ندادن محتویات cd برنامه

کاربر شماره ی یک
03-11-2012, 03:06
سلام
یه سی دی برنامه خریدم که کامپیوترم خالی نشونش میده ، ولی با سیستم دیگه چک میکنم برنامه رو میاره و محتویات دیسک رو میتونید ببینید ، تاکید میکنم که وقتی دیسک برنامه رو میندازم انگار یه دیسک خالی انداختم توی دستگاه ، هیچ محتویاتی نشون نمیده و خالیه خالیه ولی توی سیستم دیگه میندازی داخلش برنامه هست ...
حالا مشکل از کجاست ؟

Ghaioom
03-11-2012, 07:22
سی دی های دیگه چی؟
شاید از دستگاه هست شاید از ویندوز.

jafarian
03-11-2012, 16:40
دو تا روش پایین برین:20:

روش اول

داخل سایت پایین بصورت شکل هم برای xp هم برای 7 وقتی که این مشکل وجود داره گفته شده چکار کنید تا محتویات سیدی یا dvd دیده بشه

Successfully Burned CD or DVD Shows Blank Content ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

داخل فروم پایین به این موضوع اشاره شده که همون dvd خالی داخل دستگاه قراربدین اگر که حجمش نمایش داده میشه اما محتویاتش دیده نمیشه با یک سرعت پاینتر رایتش کنید برای رایتم از cdburnerxp استفاده کنید.

Burned CD-R reading as Blank Disc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاربر شماره ی یک
03-11-2012, 18:58
سيستم من تمام سي دي ها رو مياره ،‌هر جور برنامه اي كه شبيه اين برنامه هست فقط اين رو خالي نشون ميده !‌ مشكل اينه نه حجم رايت شده رو نشان داده ميشه نه محتويات !‌
ويندوز ايكس پي هستش ،‌ دي وي رايتر هم ايسوزه ،‌ با هيچ سرعتي مشكل نداره !‌
مطالبي رو كه گفتيد رو خوندم ،‌ممنون ولي به اون قسمت ها مربوط نميشه !‌

Dreamsss2011
03-11-2012, 22:44
سلام دوست عزیزاول باید تشخیص داد مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری منظور از سخت افزاری این هست که در بعضی لوح خوانها که نمیتونن بعضی لوح ها رو که با سرعت زیاد رایت میشن رو بخونن به این شکل یا کلا نمیخونن یا ...اما اگر مشکل از ویندوز باشه یا نرم افزار به 2 شیوه باید عمل کرد شاید جواب داد.ابتدا از طریق سیف مود برید و ببینید باز خالی هست ؟ ( در هنگام ریستارت با زدن مداوم کلید f8 )بعد از طریق ویندوز لایو امتحان کنین.

jafarian
04-11-2012, 00:10
سيستم من تمام سي دي ها رو مياره ،‌هر جور برنامه اي كه شبيه اين برنامه هست فقط اين رو خالي نشون ميده !‌ مشكل اينه نه حجم رايت شده رو نشان داده ميشه نه محتويات !‌
ويندوز ايكس پي هستش ،‌ دي وي رايتر هم ايسوزه ،‌ با هيچ سرعتي مشكل نداره !‌
مطالبي رو كه گفتيد رو خوندم ،‌ممنون ولي به اون قسمت ها مربوط نميشه !‌

شمااگرکه وقتی سیدی رو داخل دستگاه قرارمیدین بعدش روی دستگاه سیدی رام خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید اگر که اونجا حجم سیدی رو پر نشون بده یعنی مشکل مربوط به دستگاه میشه به همون صورت که گفتم با همون برنامه سیدی خودتون از نوع با سرعت پایین رایت بعد از نوع تست کنید اگر که براتون مقدور بود برای تست بایک دستگاه دیگه هم تست بگیرین قبلش این روشهای پایین برین.

سایت پایین از مایکروسافت چند تا روش دیگه قرارداده به اینصورت که

روش اول

منوی run اجرا کنید بعدشم داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعد به این مسیر از رجیستری برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش در پنجره سمت راست اگر که این گزینه

با

روی هرکدوم بصورت جدا کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید بعد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

به Device Manager برین بعدشم درکادری که باز میشه روی گزینه DVD/CD-ROM drives دبل کلیک کنید ازکادر زیریش دستگاه خودتون روش کلیک راست گزینه unistall انتخاب بعدشم سیستم ریستارت کنیدبالا که اومد از نوع تست کنید

روش سوم

که این روش مربوط میشه به بروز کردن firmware که اینم خیلی تاثیر داره مثل همون حالت آپدیت بایوس مادربورد میمونه

blank cd's and blank dvd's not recognized Win7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روشم که میگم تست کنید

برنامه IsoBuster از پایین دانلود نصب رجیسترش کنید بعدشم طبق شکل پایین شماره 1 از اون کادر مورد نظر دستگاه خودتون انتخاب کنید بعد داخل کادر شماره 2 ببینید محتویات سیدی شما رو نمایش میده یا که نه .

IsoBuster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lvl4fi4
07-11-2014, 23:56
سلام من یه دی وی دی داشتم پرینکو که خیلی طول میکشید تا باز بشه . وقتی هم دستگاه می خوندش حجمو نشون میداد که چقد پره چقد خالی اما خبری از فایل نبود باز می کردم خالی نشون میداد . یه سیدی خام انداختم تو دستگاه با خوده ویندوز7 بصورت فلش فرمتش کردم یه فایل الکی انداختم توش بعد رووردم سیدیرو و دی وی دی که مشکل داشت گذاشتم یه 3 4 دقیقه زور زد فایلا باز شدن :n19:

cloner2
05-10-2015, 21:42
دوستان سلام به همه من 4 تا دی وی دی 9 دارم که هر کدوم رو میذارم توی درایو هیچی نشون نمیده انگار سی دی خام خریدم
درایورم هم asus هست
ممنون میشم کمک کنید:n16:

moebra
04-06-2016, 11:08
سلام. درایورم liteon هست. سی دی درایور وب کم رو برای نصب وقتی میزارم باز میکنه ولی خالیه و حجمی رو نشون نمیده. تو بعضی سی دی های دیگم هم اینطوریه. ممکنه ویروس باشه؟ لطفا کمک کنید کارم فوریه:n03::n03::n03:

shabnam1986
04-06-2016, 19:18
سلام. درایورم liteon هست. سی دی درایور وب کم رو برای نصب وقتی میزارم باز میکنه ولی خالیه و حجمی رو نشون نمیده. تو بعضی سی دی های دیگم هم اینطوریه. ممکنه ویروس باشه؟ لطفا کمک کنید کارم فوریه:n03::n03::n03:

اگه لنز کثیف نشده باشه احتمالا ی ذره قطعات جا ب جا شدن

zahragolli
28-02-2017, 22:57
خدا خیرتون بده یه فیلمی بود هر چی میکردم نمیومد حالا اومد دستت درد نکنه ممنوووونم واقعا اون برنامه رو که نصب کردم اومد:n12::n12::n12::n12::n12::n16::n16: