PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ی چند تیکه کردن فایل

Eblis 2011
01-11-2012, 19:37
سلام

من یه پوشه دارم حجمش 7 گیگ حدودا ....... میخوام رایتش کنم تو دی وی دی ..... اما حجم یه پوشه 6گیگ و تو یه دی وی دی نمیشه .....
چطور میتونم محتویات این پوشه رو تقسیم کنم که بشه تو دو دی وی دی رایتش زد ؟

با تشکر :sq_25:

Eblis 2011
01-11-2012, 20:24
دوستان اگه میشه سریعتر .... واجب

شاهزاده خانوم
01-11-2012, 23:02
001 File Joiner & Splitter نرم افزاری است بسیار قدرتمند که توسط آن قادر خواهید بود تا فایل های حجیم خود را به چند قسمت با حجم پایین تقسیم کنید. این نرم افزار پس از تکه تکه کردن فایل های حجیم فرمت آن ها را به ترتیب 001 , 002 , 003 و… قرار می دهد. پس از تکه تکه کردن فایل های خود با این نرم افزار دیگر نباید نگران خطاهای استخراج باشید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:
- قابلیت چسباندن فایل هایی به فرمت 001,002,003 به یکدیگر
- قابلیت تکه تکه کردن فایل های حجیم و ذخیره سازی آن ها در فرمت 001,002,003
- سازگاری کامل با فرمت هایی نظیر AVI, MPEG, MP3, EXE و…
- تکه تکه کردن فایل های حجیم بدون داشتن مجدودیت حجم در آن ها “تست شده تا 50 گیگابایت”
- تقسیم فایل های حجیم بر اساس تعداد فایل های ، سایز و هر چیزی که شما بخواهید
- محیط کاربری ساده و استفاده ی آسان
- و…

شاهزاده خانوم
01-11-2012, 23:12
HJ-Split

کاربران اینترنتی هنگامی که قصد آپلود (upload) یک فایل با حجم زیاد را دارند معمولا آن را به بخش های کوچک با حجم پایین تبدیل می کنند و سپس فایل را آپلود می کنند که این کار مزایای دارد ، از جمله این مزایا در هنگام دانلود یک فایل اگر فایل را به بخش های کوچک تبدیل شده باشد هر قسمتی که با مشکل مواجه شد دوباره دانلود می کند . کاربران اینترنتی این عمل را با نرم افزارهای مختلف انجام می دهند که از جمله آنها HJ-Split می باشد که یک مجموعه ای محبوب و فوق العاده در این زمینه می باشد. این برنامه علاوه بر تقسیم فایل های بزرگ به حجم های کم می تواند دوباره آنها را به هم متصل کند. با HJ-Split قادر خواهید بود فایل های خود را 20 مگابایت 20 مگابایت و حتی کوچکتر از آن کرده و فایل مورد نظر را با استفاده از پست الکترونیکی به دوستان خود ارسال کنید. از جمله مواد کاربرد این برنامه برای افرادی است که DVDRAM نداشته و قصد دارند فایل های با حجم بالا را بر روی CD رایت کنند که می توانند فایل مورد نظر را به قطعات 700 مگابایتی تبدیل کنند و سپس آن را رایت کنند. این نرم افزار قابلیت نصب بر روی ویندوز های me، 2000، xp، 7 ، vista، 2003 ، 98 ، 95 را دارد.
HJ-Split ساده، کم حجم و استفاده از آن بسیار ساده می باشد به این صورت که برای به هم چسباندن فایل های با پسوند .001 و .002 و .003 و … ابتدا تمام فایل ها را داخل یک پوشه قرار داده و سپس نرم افزار را اجرا می کنیم سپس بر روی اولین گزینه سمت چپ به نام Join کلیک می کنیم بعد از این قمست یک پنجره باز می شود که دارای 2 قسمت است 1- input file 2- output file. برای چسباندن فایل ها به همدیگر باید بر روی Input File کلیک کرده و در پنجره ای که باز می شود آدرس اولین فایل یا پسوند (001 ) را وارد کنیم. در قسمت Output File هم می توانیم محل ذخیر فایل جدید را تعیین کنیم و درپایان بر روی دکمه Start کلیک کنید تا کار شروع شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eblis 2011
01-11-2012, 23:41
نمیخوام اینطوری بشه .... میخوام مثل دی وی دی های بازار وقتی دی وی دی اول رو میزاره و بازی رو نصب میکنه وسط نصبش دی وی دی 2 رو درخواست کنه ......
اینجوری فایل ها تیکه تیکه شدن با شماره 01 ، 02 ، 03 ... اگه نرم افزار رو نداشته باشه نمیتونم از فایل ها استفاده کنه ..........

+

میخوای پارت بندیش کنم .....

jafarian
02-11-2012, 00:23
تاپیک پایین ببینید:20:

نیازمند کمک در رایت بازیهای دانلودی مانند شرکتها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])