PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی و کمک !!!!!!

ShahrokH_rt
01-11-2012, 16:11
سلام

من به تازگی روی PC ـه خونه xp نصب کردم (به شدت ویروسی شده بود) حالا یه مشکل به وجود اومده: درایور E پیغام ارور access is denied رو میده در ضمن درایور D و همه محتویاتش هم رنگشون آبی شده ولی مشکلی نداره.
میشه لطفا بفرمایید که چطور درایور E رو راش بندازم و اینکه رنگ آبی درایو D برای چی هستش و چطور میشه مشکیش! کرد؟؟ :sq_6:
یه سوال دیگه هم دارم : من یادم رفت قبل از تعویض ویندوز از درایورها بک آپ بگیرم، حالا درایور صدا و گرافیکم رو ندارم چطور میتونم این درایورها رو پیدا کنم؟؟؟؟ :sq_3:

خیــــــــــــــلی ممنون میشم جواب بدید :sq_1:

jafarian
02-11-2012, 00:45
برای مورد اول:20:

مرحله اول

اول از همه با اکانت administrator بالا بیاین بعد اگر که درایو شما بصورت ntfs نیست باید اون درایو بصورت ntfs دربیارین که این کار بابرنامه های پارتیشن بندی هم میتونید انجام بدین یا که از طریق خود ویندوز استفاده از پنجره cmd به اینصورت که داخل این پنجره باید متن پایین تایپ اینتر کنید بجای X باید اسم درایو خودتون که بصورت Access is denied دراومده رو بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله دوم

به قسمت فلدر آپشن برین تنظیمات طبق شکل پایین شماره 2 انجام بدین به سربرگ مورد نظر برین چکمارک گزینه مورد نظر بردارین

مرحله سوم

بعدش طبق شکل پایین بترتیب شماره عمل کنید

مرحله چهارم

تنظیمات طبق شکل بترتیب شماره انجام بدین بعدشم طبق شماره تایید اکی کنید کار تموم میشه

Can't access D: drive, Access denied ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و برای مورد دوم

روش های پایین میتونید برین

روش اول

روی فایل خودتون که به اینصورت دراومده کلیک راست بعدشم طبق شماره 3 اگر که چکمارکش خورده باشه چکمارک بردارین تایید اکی کنید

روش دوم

به قسمت فلدر آپشن برین بعدشم چکمارک گزینه مورد نظر بزنیداگر که نیست

why my font at folder get blue colour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])