PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بهترین بهترین نرم افزار برای اپدیت کردن قطعات

peyman_nn
01-11-2012, 10:46
سلام
من خودم یک سیستم حرفه ای دارم
نرم افزار درایور جینیوس رو نصب کرده ام ولی تا حالا باهاش کار نکرده ام
تو یک سایت خوندم که هیچ ارزشی نداره و به درد نمیخوره و گاهی فقط تاریخ اپدیت بودن قطعات رو به روز میکنه و هیچ اتفاقی رخ نداده و هیچی اپدیت نشده
بعضی ها نرم افزار Driver Reviver رو معرفی کردند ، بعضی دوستان در کامنتها نرم افزارهای حرفه ای تری معرفی کردند که اکثرا کرک نداشت، ولی اونجا نخواستم چیزی دانلود کنم
سایت سافتگذر

اگر میشود بهترین را معرفی کنید تا درایو هایم رو اپدیت کنم
در ضمن ایا این دست نرم افزار ها به درد لبتاپ هم میخوره ؟
با تشکر از شما

jafarian
01-11-2012, 16:49
بهترین برنامه همون driver genius بشرطی که اول دیتابیس برنامه رو حتما با v p n آپدیت بشه من خودم از این برنامه استفاده میکنم:20:

Legacy's
01-11-2012, 17:53
سلام
من خودم یک سیستم حرفه ای دارم
نرم افزار درایور جینیوس رو نصب کرده ام ولی تا حالا باهاش کار نکرده ام
تو یک سایت خوندم که هیچ ارزشی نداره و به درد نمیخوره و گاهی فقط تاریخ اپدیت بودن قطعات رو به روز میکنه و هیچ اتفاقی رخ نداده و هیچی اپدیت نشده
بعضی ها نرم افزار Driver Reviver رو معرفی کردند ، بعضی دوستان در کامنتها نرم افزارهای حرفه ای تری معرفی کردند که اکثرا کرک نداشت، ولی اونجا نخواستم چیزی دانلود کنم
سایت سافتگذر

اگر میشود بهترین را معرفی کنید تا درایو هایم رو اپدیت کنم
در ضمن ایا این دست نرم افزار ها به درد لبتاپ هم میخوره ؟
با تشکر از شما

من با خیلی از این برنامه ها کار کردم. کارایی چندانی ندارند. حتی استفاده از درایورهای غیر مرجع بنظرم کار اشتباهیه چون این برنامه ها میرن بر اساس نوع چیپست مورد استفاده در هر قطعه اقدام به جستجوی درایور میکنند نه بر اساس شرکت سازنده ی قطعه.
بنابراین برای سیستمها و قطعات قدیمی که دیگه درایور مرجع ندارند بیشتر مفیده تا سیستمهای جدیدتر.
شما بهترین کار اینه برید به سایت سازنده ی لپ تاپ تون و برید به ص مخصوص همون مدلی که دارید.
بعد بر اساس نوع ویندوز، آخرین درایورهای مرجع مورد تأیید رو بگیرید.