PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید هارد اکسترنال یک ترا

artin4u
01-11-2012, 00:57
سلام دوستان واقعا باید به حال این بازار تاسف خورد. از هر چیزی که مردم استقبال میکنن به جا اینکه ارزون کنن گرون میکنن.
الان من یه هارد یک ترا میخوام بخرم. لطفا به قیمت های زیر نگاه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت جهانی:79 دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در ایران:280 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت جهانی:123 دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در ایران: 250 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت جهانی:99دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در ایران:300 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*.ir/Product.aspx?p=15073
.

خوب دوستان با این وجود هاردی که از همه اینا گرونتره در بازار جهانی مال توشیبا هستش که نشون میده کیفیتش از دیگر برند ها بیشتره ونگته جالب اینکه در ایران قیمتش از همه هارد های بالا ارزونتر هست.
حالا برای من بهترین گزینه کدوم است(ملاک کیفیت کالا)

artin4u
02-11-2012, 16:16
واقعا از کمک هاتون ممنون. فک کنم اشتباهی اومدم