PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد اشکال عجیب در ماوس و کیبورد

omid.sarmad
31-10-2012, 22:26
سلام. چند وقته که به صورت رندوم کلید CTRL یا ALT صفحه کلید پایین نگه داشته میشه. (البته نه به صورت فیزیکی و ظاهری)
کلیدهای ماوس هم همینطور مثلا با کلیک چپ، کلیک راست انجام میشه. من هر دوی اینها رو عوض کردم همچنین روی ویندوزهای دیگه هم همین مشکل وجود داره.
با این تفاسیر من فکر می کنم که ورودی کابلهای ماوس و کیبورد مشکل پیدا کرده. البته به یکی از دوستان گفتم و ایشون هم هرهر بهم خندید. الان من باید چیکار کنم؟ :sq_10:

EXTREME
31-10-2012, 22:35
سلام. چند وقته که به صورت رندوم کلید CTRL یا ALT صفحه کلید پایین نگه داشته میشه. (البته نه به صورت فیزیکی و ظاهری)
کلیدهای ماوس هم همینطور مثلا با کلیک چپ، کلیک راست انجام میشه. من هر دوی اینها رو عوض کردم همچنین روی ویندوزهای دیگه هم همین مشکل وجود داره.
با این تفاسیر من فکر می کنم که ورودی کابلهای ماوس و کیبورد مشکل پیدا کرده. البته به یکی از دوستان گفتم و ایشون هم هرهر بهم خندید. الان من باید چیکار کنم؟ :sq_10:

موس و کیبورد روی سیستم های دیگه درست بود ؟

omid.sarmad
31-10-2012, 22:52
این کارو نکردم ولی ماوس و کیبورد جدیدی که گرفتم هر دو برای یکی از دوستام بود که ازش استفاده می کرد.

EXTREME
31-10-2012, 22:58
از پورت ps2 استفاده میکنید یا usb ؟

omid.sarmad
01-11-2012, 09:54
از PS2 اما USB رو هم تست کردم و همین مشکل وجود داره. :sq_3:

EXTREME
01-11-2012, 10:28
اگه با موس و کیبوردهای سالم هم همین مشکل وجود داره و موس و کیبورد شما هم سالمه بهتره اول از همه ویندوز رو که عوض کردین سیستم رو اسکن ویروس بکنید درایورهای سیستم رو هم آپدیت کنید و بایوس مین رو هم آپدیت کنید
درست نشد مشکل یا از مین است یا پاور