PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارگرد سی پی یو بیش از حد

mmb10
31-10-2012, 22:20
سلام خدمت دوستان عزیزم.من بعد از عوض کردن ویندوز 7 خودم دچار مشکلی شدم.اونم اینه که بعد از نصب ویندوز ونصب نرم افزارها وانتی ویروس، بعد از اینکه 3تابرنامه زیر رو اجرا می کنم سی پی یو به مقدار 50 درصد به کار میوفته وفن ان تند کار می کنه:
1-یاهو مسنجر
2-دانلود منجر
3-برنامه تی وی دیجیتال
و بعد از توقف کردن برنامه سی پی یو به حال عادی بر می گرده.جالب اینه که وقتی برنامه سنگین متلب رو اجرا می کنم چنین مشکلی نیست.حالا یاهو مسنجر کجا متلب کجا.
انتی ویروس هم 3تا برنامه بالا رو ویروس می شناسه ولی اینا که ویروس نمی تونن باشن.انتی ویروس من avgاپدیت به روزه و من محل نصب این 3تا برنامه رو به انتی ویروس دادم تا مورد اعتمادش باشه و ویروس ندونه.
حالا به نظر شما مشکل از چیه که با اجرای یکی از 3تا برنامه بالا ،سی پی یو اینقدر به کار میوفته

mlk0000
01-11-2012, 19:48
این طوری که شما میگید، احتمالا این برنامه ها تون ویروسی هستن uninstall کن بعد کامپیوترت رو خاموش و روشن کن نه رستارت بعد کل کامپیوترت رو چک کن و دوباره دانلودشون کن و بعد نصب کن ببین چطوریه؟

mmb10
01-11-2012, 21:10
فکر نکنم برنامه وروسی باشه.چون برنامه توی سی دی هست مگه از توی سی دی هم ویروسی می شه

mlk0000
10-11-2012, 16:29
فکر نکنم برنامه وروسی باشه.چون برنامه توی سی دی هست مگه از توی سی دی هم ویروسی می شه
خوب قبل از این که توی سی دی رایت بشی کجا بوده؟
مگر از شرکت سازنده برنامه، سی دی اور جینالش رو خریدی؟
همون سی دی رو یه بار اسکن کنید.