PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دکمه گوگل پلاس

ice-man
31-10-2012, 15:28
سلام.
من این دکمه گوگل پلاس رو در سایتم قرا دادم. خودم هم اولین نفر روش زدم و عدد 1 رو نشون داد
ولی فقط برای صفحه اول نشون میده و بقیه صفحه ها رو صفر نشون میده.
من یک کد رو برای همه کپی کردم نمیدونم مشکل از کجاست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.m.m5651
31-10-2012, 15:37
چون این دکمه فقط لینک صفحه ای که توش هستید رو +1 می کنه نه لینکی که شما میخواید.

ice-man
31-10-2012, 22:45
چون این دکمه فقط لینک صفحه ای که توش هستید رو +1 می کنه نه لینکی که شما میخواید.
منظور شما اینه که سیستم این دکمه کلا اینطوریه یا من باید کاری کنم تا درست بشه؟

m.m.m5651
01-11-2012, 00:06
سیستمش کلا این طوریه ولی اگه میخواید باید تنظیمات جداگانه ای داشته باشه قاعدتا صفحه ی دکمه ی +1 گوگل برای کاری که شما میگید.

ice-man
01-11-2012, 00:33
سیستمش کلا این طوریه ولی اگه میخواید باید تنظیمات جداگانه ای داشته باشه قاعدتا صفحه ی دکمه ی +1 گوگل برای کاری که شما میگید.
متاسفانه من مطلبی در مورد تنظیم اون پیدا نکردم.
دوستان نظری ندارند

ice-man
01-11-2012, 16:25
کسی نیست جواب ما رو بده!
همین انجمن هم وقتی رو دکمه کلیک میکنی در واقع از صفحه اصلی حمایت کردی نه اون تاپیک.

ice-man
02-11-2012, 15:39
من سوالمو دوباره میپرسم شاید کسی جواب داد؟
من یک سایت دارم که کد گوگل پلاس رو تو صفحه ایندکس کپی کردم، همینطور توی پیجهای دیگم.
اما وقتی کسی رو دکمه میزنه فقط شماره برای صفحه اصلی میفته و شماره برای بقیه صفحه ها نشون داده نمیشه.
من میخوام مثل همین انجمن وقتی کسی از هرجای سایت رو دکمه میزنه برای تمام صفحات شماره بندازه نه فقط همون صفحه

alip300
02-11-2012, 18:32
سلام
دوست عزیز منم قبلا همین مشکل و واسه وبلاگم داشتم،ولی حالا یادم نمی یاد دقیقا چه جوری حلش کردم:sq_8:
ولی شما برو به آدرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد تو advanced option قسمت URL to +1 رو آدرس سایتتو وارد کن.
بعد اون کد رو قرار بده ببین حل می شه نه...اگر نشد بگو تا من بیشتر بگردم یا کد خودمو قرار بدم:sq_25:

ice-man
02-11-2012, 23:32
سلام
دوست عزیز منم قبلا همین مشکل و واسه وبلاگم داشتم،ولی حالا یادم نمی یاد دقیقا چه جوری حلش کردم:sq_8:
ولی شما برو به آدرس زیر:

بعد تو advanced option قسمت URL to +1 رو آدرس سایتتو وارد کن.
بعد اون کد رو قرار بده ببین حل می شه نه...اگر نشد بگو تا من بیشتر بگردم یا کد خودمو قرار بدم:sq_25:
متاسفانه درست نشد در واقع تنها فرق کدش با کد من همین خط پایین بود ولی تاثیری نداشت

ممنون میشم کد خودتون رو بزارید

alip300
03-11-2012, 00:02
سلام
بفرمایید اینم کد قالب من بود :

اینو امتحان کنید، اگر درست نشد احتمالا کد رو جای درست نمی ذارید
والا من با سایت کار نکردم...نمی دونم دقیقا ویرایش قالب سایت با وبلاگ چفدر فرق داره

ice-man
03-11-2012, 14:16
مرسی درست شد.
وقتی فایل js اسکریپت گوگل پلاس رو از سایت خودم لود کردم درست شد و سرعتش بالا رفت
به دیگران پیشنهاد میکنم که این کار رو بکنن. خیلی سرعت لود سایت بالاتر میره.
فایل plusone.js رو از فایل فشرده زیر بگیرید و تو سایتتون آپلود کنید (این همون فایل js 'گوگله که از طریق پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لود میشه به خاطر همین سرعتش میاد پایین البته فقط تو ایران)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد کدی که تو head میزاشتید رو به شکل زیر تغییر بدید:

با این کار فایل از سایت خودتون لود میشه دیگه مشکل سرعت و مشکلاتی که فیل ترینگ ایجاد میکنه ندارید
بعد هم کد زیر رو هرجا که خواستید دکمه دیده بشه بزارید

با این کار هم هر کلیکی روی دکمه به حساب تمام صفحات میخوره نه فقط همون صفحه