PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال به شبکه اینترنت !!!!!!!

M-Ebi
30-10-2012, 23:45
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم. من به تازگی (چند ساعت پیش) به ویندوز 8 نقل مکان کردم و از طریق کرک های موجود ویندوز را کرک کردم

ولی مشکل اینجاست که با وجود اینکه در محیط cmd میتوانم yahoo را پینگ کنم و reply هم میکند ولی هیچ سایتی رو باز نمیکند. هم آدرس Ip رو چک کردم
هم DNS هم Gateway ... خلاصه هرچی به ذهنم رسید چک کردم ولی نشد.

این رو هم بگم که من از ویندوز 7 به ویندوز 8 upgrade کردم و تو محیط 7 هیچ مشکلی نداشتم ولی اینجا !!!!!!!!!!!!!! :sq_3:

ممنون میشم اگر کسی از دوستان راه حلی به ذهنش میرسه ما را هم راهنمایی کنه.

M-Ebi
31-10-2012, 00:00
این نکته رو هم اضافه کنم که حتی با کابل LAN هم وصل کردم باز هم همین مشکل بود یعنی میشد همه سایت ها رو ping کرد ولی بروزر هیچ سایتی رو باز نمیکنه !!!!!!!!!

flamingo2009
31-10-2012, 03:09
داداش منم همین مشکلو دارم البته واسه من همه چی درست بود راحت میتونستم تو اینترنت بگردم ولی بعد از نصب آنتی ویروس واسه منم همین اتفاق میوفته درضمن قبل از نصب آنتی ویروس حتی ویندوز دیفندر رو هم غیر فعال کردم ولی تاثیری نداشت

prince3-love
31-10-2012, 10:12
داداش منم همین مشکلو دارم البته واسه من همه چی درست بود راحت میتونستم تو اینترنت بگردم ولی بعد از نصب آنتی ویروس واسه منم همین اتفاق میوفته درضمن قبل از نصب آنتی ویروس حتی ویندوز دیفندر رو هم غیر فعال کردم ولی تاثیری نداشت
دقیقا منم همین مشکل رو دارم یه هفته هست بدون میشکل کار میکردم دیشب آنتی ویروس نود رو نصب کردم صبح هر کاری کردم دیگه به اینترنت وصل نمیشه که نمیشه(با لن وصل میشم) آنتی ویروس رو پاک کردم ولی باز حل نشد :(

M-Ebi
31-10-2012, 20:29
دوستان من تو تنظیمات برنامه nod32 را temporary disable کردم و بعد به کل از رو سیستم حذف کردم. مشکلم برطرف شد و الان اینترنت دارم. دوستان هم همینکار رو بکنند فکرکنم مشکلی نباشه.

خلاصه هر بلایی بود از nod32 بود. موفق باشید

flamingo2009
31-10-2012, 22:17
دوستان من تو تنظیمات برنامه nod32 را temporary disable کردم و بعد به کل از رو سیستم حذف کردم. مشکلم برطرف شد و الان اینترنت دارم. دوستان هم همینکار رو بکنند فکرکنم مشکلی نباشه.

خلاصه هر بلایی بود از nod32 بود. موفق باشید

داداش من چند تا آنتی ویروس دیگه هم روش تست کردم با اونها هم همین مشکلو داره در ضمن سیستم بدون آنتی ویروس که امنیت نداره یه جائی تو تنظیمات آنتی ویروسها باید دنبالش بگردیم