PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکریپت جدید من Momento On Mesh

*Forgotten*
30-10-2012, 23:27
با سلام

من فعلا هنوز دارم روی این اسکریپت کار میکنم و امروز ازش یه تست گرفتم

کارش اثر گذاری روی ورتکس های یه موضوع توسط موضوع دیگست

برای دیدن عملکرد طبق معمول ویدئو زیر رو ببینید

ویدئو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lord-Voldemort
31-10-2012, 16:14
بی نظیــــری ...

یه نظر : بجای اینکه برای هر فریم گو رو بزنیم دوتا فیلد باشه که زمان فریم ها رو بدیم و در اخر رو ی گو کلیک کنیم . این جوری خیلی خیلی بهتر میشهــ

اگه این رو اضافه کنید خریدارم . 0^-

*Forgotten*
03-11-2012, 00:32
بی نظیــــری ...

یه نظر : بجای اینکه برای هر فریم گو رو بزنیم دوتا فیلد باشه که زمان فریم ها رو بدیم و در اخر رو ی گو کلیک کنیم . این جوری خیلی خیلی بهتر میشهــ

سیستم انیمیت بعدا اضافه میشه چه برای انیمیشن و یا مدلینگ

*Forgotten*
03-11-2012, 00:34
اسکریپت اولیه رو میتونید از اینجا دانلود کنید

دانلود:
delete-----

نکته:

- برای اجرای اسکریپت از منوی مکس اسکریپت گزینه run رو انتخاب و مکان اسکریپت رو بهش بدید

-نیرو ها بر اساس محور z در نظر گرفته شده برای همین اگه بخاید جسم puncher رو بر روی region از بغل (محور x و یا y) اجرا کنید میتونید دو تا جسم رو 90 درجه بچرخونید (در محر z قرار بدید) و اسکریپت رو اجرا کنید و دوباره به حالت اولیه برگردونید

طبق عکس :

-کیفیت کار بستگی به تعدا ورتکس ها و قرارگیریشون داره

-اگه کارتون خیلی سنگینه بهتره کار رو قبلا سیو کرده باشید

-در اجسامی که پلی گون های خیلی بزرگی دارند مثل باکس بهتره چنتا ادج اضافه کنید تا analyze بهتر انجام بشه

-تست شده در مکس 2010 و 2012

-مشکلات احتمالی رو هم بیان کنید

Lord-Voldemort
07-11-2012, 16:06
من نتونستم توی مکس 2013 استفاده کنم ؟ چرا؟

N O V A L I S
07-11-2012, 19:11
اسکریپت اولیه رو میتونید از اینجا دانلود کنید

دانلود:

نکته:

- برای اجرای اسکریپت از منوی مکس اسکریپت گزینه run رو انتخاب و مکان اسکریپت رو بهش بدید

-نیرو ها بر اساس محور z در نظر گرفته شده برای همین اگه بخاید جسم puncher رو بر روی region از بغل (محور x و یا y) اجرا کنید میتونید دو تا جسم رو 90 درجه بچرخونید (در محر z قرار بدید) و اسکریپت رو اجرا کنید و دوباره به حالت اولیه برگردونید

طبق عکس :

-کیفیت کار بستگی به تعدا ورتکس ها و قرارگیریشون داره

-اگه کارتون خیلی سنگینه بهتره کار رو قبلا سیو کرده باشید

-در اجسامی که پلی گون های خیلی بزرگی دارند مثل باکس بهتره چنتا ادج اضافه کنید تا analyze بهتر انجام بشه

-مشکلات احتمالی رو هم بیان کنید

من نتونستم توی مکس 2013 استفاده کنم ؟ چرا؟

*Forgotten*
11-11-2012, 20:27
با سلام

دوستان من یه چنتا تغییر تو اسکریپت دادم تا شاید مشکلش توی مکس 2013 حل بشه و اجرا بشه

لطفا دوستانی که مکس 2013 دارن اسکریپت رو تست کنن و خبرشو بهم بدن
با تشکر

دانلود :

*Forgotten*
12-11-2012, 09:31
بی نظیــــری ...

این چند وقته روی بخش انیمیت کار کردم که اینجا تو عکس میتونید ببینید (تغییر مش بر اساس موضوع انیمیت شده) این بخشش کامل شده

tatuy
19-12-2012, 00:43
ایول خیلی حال کردم
شما دارین از مکس اسکریپت استفاده میکنین و خیلی خوب دارین جلو میرین آفرین

MEHDI3AM
30-01-2013, 13:31
سلام
بدون اغراق کارهای شما همیشه خوب هستند
موفق باشید