PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مودم tp link td 8811

nima1221
30-10-2012, 17:51
با سلام خدمت همه اساتید محترم.من اتصال به اینترنتم اتوماتیک هست ولی میخوام دستی کنم باید چیکار بکنم؟

mohsen_gh1991
30-10-2012, 20:38
راحت ترین راهش اینه که تنظیمات مودمتو از pppoe به bridge تغییر بدی تو حالت bridge مودم از حالت اتومات خارج شده و باید توسط کانکشن باید در ویندوز یک کانکشن از نوع Broad band و PPPoE بسازی و اونجا Username و Password ی را که از سرویس دهنده اینترنت گرفتی رو وارد کرده و و از اونجا به صورت دستی کانکت کنی. البته این حالت فقط امکان استفاده یک کامپیوتر از اینترنت رو فراهم میکنه.
البته خب به جای این کار میتونی تنظیماتتو رو pppoE نگه داری تو این حات به طور پیشفرض اتومات فعال میشه اینترنتت و یه کانکشن ساخته میشه که خودش تنظیماتش انجام شده. شما میتونی خودت disable و enable کنی همونو.

mohsen_gh1991
30-10-2012, 20:58
اینم باید برات بگم که چطوری کانکشن بسازی تو حالت bridge:
تو ویندوز سون:
مرحله 1 : control panel > network and sharing center
مرحله 2 : حالا تو صفحه باز شده روی set up a new connection or network کلیک میکنی
3: حالا گزینه connect to internet رو انتخاب میکنی و next رو میزنی
4 : تو این مرحله setup a new new connection anyway رو انتخاب میکنی
5 : حالا گزینه (broadband(pppoe رو میزنی
و مرحله اخر : یوزرنیم و پسوردتو وارد میکنی اسم کانکشنتو هم میتونی به دلخواه تغییر بدی. تیک allow other people to use this connection رو فعال میکنی و finish رو میزنی.

پ.ن : چون الان به ویندوز ایکس پی دسترسی ندارم نمیتونم روش ساخت کانکشنو تو ایکس پی توضیح بدم. در اولین فرصت اونو هم برات میزارم.

mohsen_gh1991
30-10-2012, 23:18
خب اینم طریقه ساخت کانکشن adsl تو ویندوز ایکس پی:
مرحله اول : از کنترل پنل وارد قسمت network connection میشی
2 : روی create a new network connection کلیک میکنی و بعد next میزنی
3: از پنجره باز شده گزینه connect to internet رو میزنی
4: تو صفحه ای که باز میشه گزینه setup my connection manually رو انتخاب میکنی و next میزنی
5 : توی این مرحله باید گزینه دوم ( ... connect using a boardband connection ) رو انتخاب کنی .
6 : در اخر یوزر و پسورد و اسم ای اس پی دلخواه رو وارد میکنی و دکمه فینیش رو میزنی.

خیلی شیک و مجلسی میتونی به صورت منوال به اینترنت وصل بشی :دی

nima1221
31-10-2012, 00:32
ممنون مشکل با راهنمایی های جنابعالی حل شد

kiana82
07-01-2013, 18:24
چطوري ميشه برعكس اين كار رو انجام داد يعني كاري كرد كه مودم به صورت اتوماتيك به محض روشن شدن به اينترنت وصل بشه؟البته تنظيمات رو از حالت بريح به پي پي او اي تغيير دادم ولي مشكل باقي بود و وصل نمي شد.

behrooz.shie
08-01-2013, 17:50
چطوري ميشه برعكس اين كار رو انجام داد يعني كاري كرد كه مودم به صورت اتوماتيك به محض روشن شدن به اينترنت وصل بشه؟البته تنظيمات رو از حالت بريح به پي پي او اي تغيير دادم ولي مشكل باقي بود و وصل نمي شد.

دیفالت روت و نت هم فعال کنید درست میشه !
VPI VCI. هم چک کنید حتما!!

kiana82
08-01-2013, 23:11
دیفالت روت و نت هم فعال کنید درست میشه !
VPI VCI. هم چک کنید حتما!!
متشكرم مشكل حل شد همه كارها رو درست انجام داده بودم فقط يك رقم رمز رو اشتباه وارد كرده بودم.