PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فلش مموری فقط تو سیستم خودم

behrouz_hh
29-10-2012, 19:48
باز نشدن فلش مموری فقط تو سیستم خودم : ســـــلام دوستان من یه فلش مموری 8 گیگ با مارک hp V210W دارم ، زمانی که به سیستم خودم وصل می کنم ویندوز فلش رو می شناسه و درایو اون رو تو My Computer میاره و ظرفیت اون رو کلا چه خالی و چه پر 0 بایت نشون میده ، و قالب فرمت فلش رو هم تشخیص نمیده ، همچنین تو قسمت disk management هم درایو فلش رو نمیاره . چند بار فلش رو با سیتمهای دیگه با FAT32 فرمت کردم و چند فایل هم توش کپی کردم ولی باز سیستم خودم فلش رو باز نمی کنه و همین مشکل رو داره.ضمنا کامپیوتر من فقط با این فلش مشکل داره و فلشهای دیگه رو باز میکنه. کامپیوتر من قدیمیه ( ماله 7 و8 سال پیشه) ، ویندوزم هم اکس پیه . دوستان اگر در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن ، ممنون.

EXTREME
29-10-2012, 20:45
یعنی فلش روی سیستم های دیگه مشکلی نداره ؟

behrouz_hh
29-10-2012, 21:16
با سیستمهای دیگه فلش رو می تونم باز کنم ولی سیستم خودم باز نمی کنه.

EXTREME
29-10-2012, 21:34
پس مشکل میتونه از ویندوز و ویروس باشه بیشتر
وقتی فلش رو به سیستم زدین یک عکس از disk managment بدین

behrouz_hh
29-10-2012, 22:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایو فلش تو disk managment نمایش داده نمی شه ولی My Computer میشه درایو فلش رو دید.

EXTREME
29-10-2012, 23:39
درایو فلش تو disk managment نمایش داده نمی شه ولی My Computer میشه درایو فلش رو دید.

کلا پارتیشن فلش نیست
دوبار رو فلش کلیک میکنید پیغامی نمیاد ؟

behrouz_hh
30-10-2012, 09:46
زمانی که دو بار رو درایو فلش کلیک می کنم ، درایو فلش رو به صورت خالی باز می کنه و وقتی میخوام توش فایل کپی کنم ویندوز خطا میده که همچین مسیر و درایوی وجود نداره . و وقتی میخوام درایو را با ویندوز فرمت کنم پنجره فرمت نمیاد و ویندوز هیچ عکس العملی نشون نمیده حتی پیغام خطا هم نمیاد.

EXTREME
30-10-2012, 10:13
به هرحال مشکل هرچی که است از سیستم شماست چون فلش سالمه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید هم سیستم هم فلش درایورهای سیستم رو آپدیت کنید بینید چی میشه

M0RTEZA_R
30-10-2012, 12:33
شما از قسمت ادرس بار درایو رو باز کنید شاید باز بشه.

behrouz_hh
31-10-2012, 12:15
اگه ایراد از ویندوز یا ویروس بود کلا نباید هیچ فلشی باز می شد ،ولی سیستم من فلشهای دیگه رو باز می کنه ( تا حالا با 5و 6 فلش امتحان کردم خیلی راحت باز می کنه ) . سیستم من فقط با این فلش مشکل داره ، از سی دی مادربرد هم دو برنامه USB Patch , USB 2.0 رو نصب کردم ولی باز نتیجه نداد . ضمنا علاوه بر این که کامپیوترهای دیگه این فلش رو باز می کنن ، دستگاه ضبط صوت ، ریسور هم میتونن این فلش رو بخونن الا سیستم خودم . به نظرم مادربرد یا پورتهای USB سیستمم این نوع فلش رو ساپورت نمی کنه !!

EXTREME
31-10-2012, 12:42
اگه ایراد از ویندوز یا ویروس بود کلا نباید هیچ فلشی باز می شد ،ولی سیستم من فلشهای دیگه رو باز می کنه ( تا حالا با 5و 6 فلش امتحان کردم خیلی راحت باز می کنه ) . سیستم من فقط با این فلش مشکل داره ، از سی دی مادربرد هم دو برنامه USB Patch , USB 2.0 رو نصب کردم ولی باز نتیجه نداد . ضمنا علاوه بر این که کامپیوترهای دیگه این فلش رو باز می کنن ، دستگاه ضبط صوت ، ریسور هم میتونن این فلش رو بخونن الا سیستم خودم . به نظرم مادربرد یا پورتهای USB سیستمم این نوع فلش رو ساپورت نمی کنه !!

نه فکر نکنم همچین چیزی باشه که مین اون فلش رو ساپورت کنه
بایوس مین رو آپدیت کنید ببینید چی میشه

و فریم ویر فلش رو هم با نرم افزار مخصوصش آپدیت کنید ببینید چی میشه
بهتره فلش رو با نرم افزار مخصوصش یک بار LOW LEVEL FORMAT هم بکنید ببینید نتیجه میده یا نه
با این نرم افزار هم فرمت کنید ببینید چی میشه
HP USB Disk Storage Format Tool

behrouz_hh
01-11-2012, 09:21
تو یکی از سایت های خارجی هم نوشته بود که سیستمهای قدیمی با پورت USB 1.0 هنگام خواندن بعضی فلش مموری های جدید با مشکل مواجه میشن. متن انگلیسی رو اینجا می ذارم :

Unable to read USB thumb drive
If another computer can read the USB thumb drive, but your computer is not able to, try the suggestions below.

Try a different USB port.
If you're connecting the thumb drive to a USB hub, try connecting it directly to the computer instead of the hub.

Older computers that are using USB 1.0 may not be compatible with some thumb drives meant for USB 2.0. Make sure your computer has the latest version of USB, if this computer has never been able to read the thumb drive.

EXTREME
01-11-2012, 09:52
اگر فکر میکنید مشکل از اینه یک کارت usb2 تهیه کنید

amin0192
12-04-2013, 16:08
دقیقا همین مشکلات برای من بوجود آمده..
با هیچ برنامه ای فرمت نمیشه و روی سیستم های دیگه جواب میده..
من مموری کارت را روی رم ریدر زدم و دیدم روی سیستم خودم جواب داد و باز کرد.:n04: