PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا 450 تومان

AMIR DARKNESS
28-10-2012, 17:54
ببخشید من تا 450 بودجه دارم و میخواستم گوشی بخرم....
گزینه مد نظر خودم explorer هستش چند تا ویدیو هم ازش دیدم و اصلا کندی محصوصی ندیدم توش ... فقط میخواستم بدونم عملکردش تو یه بازی های سبک مثل انگری بردز و کات ده روپ و چیزی هایی مثل این چه طور هست؟ در مورد ساپورت زبان فارسی میخواستم بدونم راه حلی نداره؟ بعد اگه داره به کیبرد خود گوشی هم واسه تایپ کردن مثلا مخاطبین اضافه میشه؟ دوربین زیاد مهم نیست فقط کارم رو واسه کاربرد های روزانه راه بندازه کافی هست؟ در کل اگه مشکل خاصی داره که من رو از خرید پشیمون کنه هست بهم بگین ممنون میشم...

AMIR DARKNESS
29-10-2012, 11:28
دوستان کسی نمیتونه جواب من رو بده؟؟

30vil
29-10-2012, 11:56
دوست عزیز به نظر من این گوشی با این قیمت نمیارزه گوشی که تا 2 ماه پیش 250 ه میشد خریدش

xperia mini , lg optimus l3 تو این رنج هستند اما هم از لحاظ پردازش هم امکانات خیلی بهترند

supermax15
29-10-2012, 14:04
xperia mini
470 با گارانتی
بقیه اطلاعات>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR DARKNESS
29-10-2012, 17:39
ممنونم دوستان احتمالا اکپریا مینی میگیرم فقط این مشکل کار نکردن دکمه ها و داغ شدن بیش از اندازه راه حلی داره؟

supermax15
29-10-2012, 20:03
ممنونم دوستان احتمالا اکپریا مینی میگیرم فقط این مشکل کار نکردن دکمه ها و داغ شدن بیش از اندازه راه حلی داره؟

داغ زیاد نمیکنه ولی فقط دکمه back بعضی وقت ها کار نمیکنه ولی اگه گوشی رو خاموش روشن کونی درست میشه(این اتفاق واسه گوشی دوستم افتاده)