PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FlatOut 2

Gagsta
24-07-2006, 23:57
FlatOut 2 یک بازی جالب مهیج و خند داریست که فقط یه عیبی‌ داره که از StarForce 4 Pro استفاده می‌کنه که هنوز کرک براش نیومد. فقط دو راه هست که می‌شه را ش انداخت. اولی‌ که من خودم تست کردم اینه که شما باید دو تا کامپیوتر داشته باشید و دومیش اینه که شما یا باید یه dvd Extern که با USB وصل می‌شه یا یه کابل IDE to USB باید داشته باشید.
در پست های بعدی من دقیقا توضیح میدم که چطوری این دوروش مخصوصا اولی‌ چطوری کار می‌کنه. عکس ها و
فیلمشرو میتونید اینجا ببینید

Pictures ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
06-08-2006, 03:15
FLAT OUT 2 GAME

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Experience the drive of your life as you throw yourself around on and off the track causing fences to shatter, tyre walls explode, water tanks and barrels fly across the track into other cars. And if anyone, including you, gets caught up in a big smash sit back and watch as the driver gets catapulted through the windscreen in spectacular effect. Also unique to FlatOut, anything you destroy or alter stays a part of the race lap after lap, increasing the carnage to unprecedented levels!

With over 5000 destructible objects on each track and 40 deformable pieces on every car sparks are guaranteed to fly increasing the mayhem with every lap! As the different races progress you'll recognise which of the AI characters are your closest rivals. How you decide to take them out is up to you, like slamming them into a bridge, stealing a lead through an alternate route or Nitro boosting your way past them in the final moments.
Features

* The inclusion of an enhanced Championship Mode. Multiple cups across increasing difficultly levels, each cup contains a series of races that the player competes in for accumulated totals of money and points
* Offline Multiplayer modes on PS2 and Xbox via split screen for 2 players.
* Improved physics engine for an even greater racing feel.
* Drive at eye watering speeds on the fast tracks with extra nitro boost rewards.
* Improved opponent AI. Each AI driver now has their own character, biography and individual driving personalities.
* Unlockable bonus items for the first time including bonus cars, Championship Cups and Destruction Arenas.
* Set in the US (the original was set in Europe).
* Thirtyfour vehicles as opposed to sixteen in the original game.
* Additional car types including Muscle cars, Sports cars, Pickup Trucks and Compacts (the original only contained Muscle cars).
* The inclusion of a garage for the first time to allow the owning of multiple vehicles.
* Increased number of race environments including Big City, LA Storm Drains, Rocky Mountain Forest, Corn Fields and Desert.
* Sixty track combinations over thirtysix in the originals.
* Alternate track routes included for the first time and the AI use them.
* Twice as many Destruction Derby Arenas (six as opposed to three in the original).
* Twice as many Rag Doll Mini Games (Twelve compared to six in the original)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M E H D I
06-08-2006, 21:30
آقا اگه كسي داره بازي رو اين كرك رو امتحان كنه خبرش رو همينجا بده كه كار كرد يا نه؟

همه لينكها يكي هست.

Gagsta
06-08-2006, 22:48
بله اینا کار می‌کنه البته به نسخهٔ آمریکایی‌ این بازی چون از Securom استفاده می‌کنه

FOXY
07-08-2006, 18:36
سلام ممكنه بعضي ها وقتي بازي رو اجرا مي كنن يه ارور بده كه فايل d3dx9_30 رو پيدا نمي كنه.مي تونيد از آدرس زير اين فايل رو دانلود كنيد:

mohammad.clergyman
07-08-2006, 18:52
بسم رب الشهداء

=============

بالاخره اين بازي را دانلود كنيم يا نه ؟

چي بايد باش نصب كنيم تا اجرا بشه ؟ لطفا لينك دانلودش را بزاريد

اگر كرك اين StarForce 4 Pro نباشه نميشه بازي را اجرا كرد ؟

ممنون

M E H D I
07-08-2006, 20:01
بسم رب الشهداء

=============

بالاخره اين بازي را دانلود كنيم يا نه ؟

چي بايد باش نصب كنيم تا اجرا بشه ؟ لطفا لينك دانلودش را بزاريد

اگر كرك اين StarForce 4 Pro نباشه نميشه بازي را اجرا كرد ؟

ممنون

همونطور كه Gagsta جان گفتن اين بازي دو روش براي اجراش هست. يكي اين كه دو تا كامپيوتر داشته باشين كه DVD-Rom يه دستگاه رو به عنوان DVD-External به كار ببرين يا اينكه يه DVD-Rom External داشته باشين. علاوه بر اون چند تا شرط ديگه هم داره مثلا اين كه اون DVD-Writer ي كه باهاش رايت مي كنين روي دي وي دي بايد يه آرم خاص باشه، با Blind Write 6 حتما رايت انجام بشه. DVD-External هم حتما بايد از نوع USB باشه. به هر حال من فعلا پيشنهاد نمي كنم فعلا كه اين بازي رو داونلود كنين.

Gagsta
08-08-2006, 02:37
این بازی در اروپا با StarForce پخش شده و در آمریکا با Securom-7 که این کرککش آسان هست. اینجا من لینک Torrentشو میزارم. اگر نمیدونید Torrent چی‌ هست همین جا بپرسید تا بهتون جواب بدم. در ضمن برای دانلد به اینترنت سرعت بالا نیاز هست.

حجم = GB 3.24
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OMID
08-08-2006, 12:03
اینم نسخه با کرک بازی

MOH333EN
23-08-2006, 00:16
سلام آقايون عزيز اين فايل d3dx9 را كجا بايد بريزي؟

*hamedkhatar*
23-08-2006, 01:15
C:\WINDOWS\system32

p30planet
23-08-2006, 02:02
من واسه علی بابا شو گرفتم 4 سی دی و هیچ کرکی هم نمیخواد نصب کنیم و به راحتی بازی اجرا میشه...
و راستی اگه خطای --- dll.** --- داد واسه DirectX که باید به روز اون رو داشته باشید که این DirectX در نسخه علی بابا هست که حجمش 55 مگابایته...

m_r1986
23-08-2006, 22:36
با سلام

من این بازی را تهیه کردم مال شرکت مدرن هستش . براحتی نصب میشه و بی دردسر اجرا میشه بازیش خیلی قشنگ هستش
کنترل ماشین فوق العاده است گرافیکش هم حرف نداره .

FOXY
26-08-2006, 10:46
bayad jaie ke bazi ro rikhty berizi

MOH333EN
27-08-2006, 12:52
سلامي دوباره خدمتتمامي بچه ها به نظر من بي احترامي به كسي نباشه اينبازيخيلي مسخرست و اصلا ارزش بازي كردن نداره و حيف پول كه آدمبده براي اين بازي

Gagsta
27-08-2006, 14:07
اتفاقا خيلی بازی توپيه.

m_r1986
27-08-2006, 14:21
منم موافقم بازی فوق العاده قشنگی هستش . هیچ ماشین بازی اینقدر به من حال نداده .

SH@kira
05-09-2006, 18:14
بچه ها من اين بازي رو ار فروشگاه انلاين پي سي ورلد خريدم ولي
من وقتي بازي رو اجرا ميكنم همه جاش درسته ولي در اخرين مرحله وقتي ميخواد بازي شروع بشه اين صفحه سفيد پايين مياد البته صداي ماشين و كل بازي درست مياد وتصويرش سفيد به نظرتون مشكل از كجاست بچه ها ؟!

سيستم من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cpu: 2.0
Gforce 64 :Grafic
ram 512

Amin
05-09-2006, 18:22
بچه ها من اين بازي رو ار فروشگاه انلاين پي سي ورلد خريدم ولي
من وقتي بازي رو اجرا ميكنم همه جاش درسته ولي در اخرين مرحله وقتي ميخواد بازي شروع بشه اين صفحه سفيد پايين مياد البته صداي ماشين و كل بازي درست مياد وتصويرش سفيد به نظرتون مشكل از كجاست بچه ها ؟!

سيستم من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cpu: 2.0
Gforce 64 :Grafic
ram 512
سلام
به احتمال 99% مشكل از كارت گرافيكتون هستش
براي اين بازي خيلي گرافيكتون پايينه

SH@kira
05-09-2006, 19:17
خودم همچين حدسي رو ميزدم يعني چاره اي جز تعيض كارت گرافيك يا ارتقا اون نيست ؟
البته تو تنظيمات بازي هم رفتم ولي منو مربوط به گرافيك رو نداشت
باز اگر كسي فكري به نظرش مي رسه ممنون ميشم كمك كنيد

Morteza4SN
07-09-2006, 11:47
بچه ها من هم تو کفم این بازی رو بگیرم ... یه جورایی تریپ burnout رو داره .... ولی از این استار فورس متنفرم . مال کدوم شرکت کرک هست ؟

اکثر عر ضه کننده های بازی این بازی رو به صورت کرک شده بیرون دادن !

Quick
08-10-2006, 16:30
بازيه خيلي مشتيه
مه نه؟

بنیامین گل
20-03-2007, 09:49
اره بابا خیلی توپ