PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DLL های ویندوز

Juventus FC
28-10-2012, 00:56
من این DLL و ریختم در سیستم 32 ویندوز ، حالا هر دفه این ERROR میاد روی صفحه موقع شروع ویندوز هرچی DLL با این نام دانلود میکنم بازم همین پیغام میاد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
30-10-2012, 00:26
سایت پایین به این مورد اشاره داشته که

ابتدا به فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view این گزینه Show hidden files and folders رو فعال کنید بعدم این گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رو سرچ کنید پیدا کنید در درایو c بعدم اسمش تغییر بدین البته اینکار دراکانت ادمین انجام بدین فقط بعد سیستم ریستارت کنید گفته شده که برای درایوهای دیگه هم همین کار انجام بدین اگر که نشد از حالت clean boot ویندوز اکس پی باید استفاده کنید :20:

rstrui.exe-bad image ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Juventus FC
08-11-2012, 15:16
این Error از DLL میگیره این کاری که شما میگید هیچ ربطی به این نداره ! من فکر کنم این DLL که ایراد ازش میگیره مخصوص ویندوز 7 هست البته شاید چون من XP پیدا نکردم.

من هرکاری در ویندوز انجام میدم این ERROR قبلش میاد میخوام propertis باز کنم میادش ! میخوام سیستم ریستور بیارم میادش !

البته اینم اضافه کنم که TAB مربوط به System Restore واقع در کنترل پنل و System پریده و نیستش دیگه ! روی System Restore هم که کلیک میکنم میگه سیستم ریستارت کن که بازم فرقی نمیکنه !