PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تانک جوهر برای canon mp280

king_of_king
27-10-2012, 20:10
سلام دوستان میخواستم ببینم میشه روی canon mp 280 تانک جوهر نصب کرد امروز از چندتا مغازه پرسیدم گفتند نمیشه ولی من خودم یه کلیپ دیدم که روی این مدل تانک نصب میکنن . اگه من از بیرون مخزن رو بخرم خودم بیارم نصب کنم کار میکنه:11::11:

mohammad.t
28-10-2012, 01:38
سلام دوستان میخواستم ببینم میشه روی canon mp 280 تانک جوهر نصب کرد امروز از چندتا مغازه پرسیدم گفتند نمیشه ولی من خودم یه کلیپ دیدم که روی این مدل تانک نصب میکنن . اگه من از بیرون مخزن رو بخرم خودم بیارم نصب کنم کار میکنه:11::11:

سلام. مشكل اينه كه اينجا نيست شايد توي چين گيرت بياد!
بعد هم بايد تانك با كارتريج هاش باشه چون اگه فقط مخزن باشه و چيپ كارتريج ها ارور بده باز هم فايده نداره.
همون با سرنگ شارژ كن :31:

king_of_king
28-10-2012, 17:43
سلام. مشكل اينه كه اينجا نيست شايد توي چين گيرت بياد!
بعد هم بايد تانك با كارتريج هاش باشه چون اگه فقط مخزن باشه و چيپ كارتريج ها ارور بده باز هم فايده نداره.
همون با سرنگ شارژ كن :31:

چیپ کارتریج مگه بعد از یه تعداد پرینت گرفتن ارور نمیده ؟
اگه جواب مثبته خب چه فرقی میکنه یاشارژ بشه یا روشون تانک نصب کنم . توی اون کلیپی هم که من دیدم همون کاتریج های خود پرینتر رو سوراخ میکنه و تانک رو روش نصب میکنه

mohammad.t
28-10-2012, 19:09
چیپ کارتریج مگه بعد از یه تعداد پرینت گرفتن ارور نمیده ؟
اگه جواب مثبته خب چه فرقی میکنه یاشارژ بشه یا روشون تانک نصب کنم . توی اون کلیپی هم که من دیدم همون کاتریج های خود پرینتر رو سوراخ میکنه و تانک رو روش نصب میکنه

اين مدلها نه خيلي به تعداد هم ربط نداره مثلا همين mp280 داشتن دوستان كه بعد از اينكه شارژ اوليه اش تموم شده ارور داده. اونا كه تانك نصب ميكنن براي تعداد خيلي زياد پرينت هست اين پرينتر ها اصلا مصرف خونگي دارند. بعد پرينتر بايد پمپ داشته باشه كه جوهر توي شيلنگ ها رو مكش كنه كه اينا ندارند.
كلا تانك براي اين مدلها چيز بي خوديه!!