PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی در ویندوز 7

akbar_syberia
27-10-2012, 15:27
سلام

دوستان اگر در ویندوز 7 بخوام از درایو E کمی فضا به C بدم باید چیکار کنم ؟ چون C پر شده ولی بقیه درایو ها خالی است

ممنون میشم راهنمایی کنید

jafarian
27-10-2012, 16:16
سلام

دوستان اگر در ویندوز 7 بخوام از درایو E کمی فضا به C بدم باید چیکار کنم ؟ چون C پر شده ولی بقیه درایو ها خالی است

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما برای پارتیشن بندی همیشه از درایو کناری فضا میتونید بگیرین به درایو کناری اضافه کنید برای درایو c شما از درایو d فقط فضا میتونید بگیرین به این درایو اضافه کنید از درایو e قادر به گرفتن فضا نیستین چون مابین c با e درایو d قرارداره برای پارتیشن بندی هم من ورژن بوت mini tools پیشنهاد میدم فقط این روشهای دو تا تاپیک آخرم بکارتوت میاد برای بدست آوردن فضا برای درایو c :20:

mini tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ميشه فايل hiberfil.sys را جابجا کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمبود حجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

assassinman
27-10-2012, 16:17
تو run تایپ کن create a restore point برو به تب system protection و تو protection setting درایو C رو off کن و ok کن حالا بیا تو run و بعد تایپ کن %temp% یک پوشته باز میشه باید همه ی محتویاتش رو پاک کنی درست میشه :sq_2::sq_14:

akbar_syberia
27-10-2012, 19:08
ممنون از هر دو دوست گرامی
اگر اینکارو بکنم ویندوزم آسیب نبینه یه وقت ؟

برای مورد دوم این گزینه چی هست که باید پاک کنم ؟ یعنی این فایل ها ضروری نیستند ؟

jafarian
28-10-2012, 00:55
ممنون از هر دو دوست گرامی
اگر اینکارو بکنم ویندوزم آسیب نبینه یه وقت ؟

برای مورد دوم این گزینه چی هست که باید پاک کنم ؟ یعنی این فایل ها ضروری نیستند ؟

اگر منظورتون این باشه که اون فایلی که اون دوستمون اشاره کردن مربوط به پوشه temp میشه برای پاک کردن فایلهای درون اون پوشه هم از برنامه UnCleaner استفاده کنیدکه لینکش پایین قراردادم شما طبق همون تاپیکی که نوشته شده کمبود حجم پیش برین بطور حتم باید 2 تا 3 گیگ فضا به درایو شما اضافه بشه اگر که از گزینه هایبرنتم بطور مثال استفاده میکنید میتونید فایل هایبرنت فشرده کنید مشکلی هم از این بابت پیش نمیاد.

UnCleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akbar_syberia
29-10-2012, 13:18
اگر منظورتون این باشه که اون فایلی که اون دوستمون اشاره کردن مربوط به پوشه temp میشه برای پاک کردن فایلهای درون اون پوشه هم از برنامه UnCleaner استفاده کنیدکه لینکش پایین قراردادم شما طبق همون تاپیکی که نوشته شده کمبود حجم پیش برین بطور حتم باید 2 تا 3 گیگ فضا به درایو شما اضافه بشه اگر که از گزینه هایبرنتم بطور مثال استفاده میکنید میتونید فایل هایبرنت فشرده کنید مشکلی هم از این بابت پیش نمیاد.

UnCleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون همون گفته شما رو اجرا کردم 3 گیگ فضا آزاد شد و کافیه
مرسی

itsgu88
29-10-2012, 13:31
روی ما کامپیوتر کلیک راست کن از دیسک منیجمنت میتونی پارتیشن بندی های لازم رو اجرا کنی